Grupa Bieszczady Noclegi / Solina i Okolice / Bieszczady Mountains

19 patronów
Kim jesteśmy? Młodymi ludźmi, którzy w 2013 roku wrócili w Bieszczady i zaczęli szukać pomysłu na siebie. Tworzenie treści w social mediach stało się dla nas formą ekspresji emocjonalnej pozwalającą odnaleźć się w tym miejscu.

O Autorze

Jesteśmy osobami z wielopokoleniową hisotrią rodzinną związaną z Bieszczadami. Dlatego zależy nam na rozwoju tego regionu, promowaniu go na jak największą skalę, tworzeniu atrakcyjnych treści dla potencjalnych odwiedzających jak i ich mieszkańców.

Stworzyliśmy takie platofrmy:

Stworzyliśmy grupę pośredniczącą w poszukiwaniu pracy oraz grupę mającą na celu ułatwienie znalezienie noclegu.

Niestety ale obsługa grup oraz profili zajmuje sporo czasu, co przy intensywnym życiu zawodowym jest dość trudne. Chcąc podnosić standard funkcjonowania naszych społeczności oraz jakość treści jaka się w nich pojawia niezbędne są środki finansowe. Przepiękne Bieszczadzkie krajobrazy, które Wam pokazujemy przez ostanie 10 lat, atrakcje o których piszemy. Wszystko to wymaga od nas czasu oraz pracy, którą musimy  wykonać. 

Ważnym elementem naszej działalności jest promowanie postaw związanych z realną - nie tylko medialną - ochroną przyrody. Z wiekiem odkryliśmy jak ważne jest środowisko naturalne, które nas otacza i elementy nie skażonej cywilizacją dziewiczej przyrody. Chcemy Wam pokazać, że można jej doświadczyć tuż przy najtłumnujesych alejkach i uliczkach

Naszym celem jest tworzenie przestrzeni otwartej dla wszystkich zainteresowanych turystką, kultura i historią regionu. Chcemy stworzyć zewnętrzny portal gdzie będą się pojawiać się bieżące informacje ale też interesujące treści.


 

Grupa noclegowa GRUPA BIESZCZADY NOCLEGI - SOLINA I OKOLICE  jest drugą największą grupą noclegową na facebooku, która jest związana z poszukiwaniem miejsc noclegowych i reklamą obiektów w Bieszczadach. W sezonie letnim pojawia się na niej ponad 200 postów dziennie. Wiąże się to z ogromną ilością pracy, jaką muszą wykonać administratorzy.

Ilość użytkowników oraz jej zasięgi sprawiają, że GRUPA BIESZCZADY NOCLEGI - SOLINA I OKOLICE jest doskonałą platformą promocyjną, zarówno dla dużych jak i małych obiektów. W przeciwieństwie do dużych portali, gdzie panują zasady maksymalizacji zysków – przebijanie ofert – każdy oferent ma szansę, dotarcia do takiej samej ilości potencjalnych klientów.

Jak pewnie większość z Was zdaje sobie sprawę, pozycjonowanie własnej strony w wyszukiwarce google wiąże się z ponoszeniem znaczących środków finansowych. Od samego początku staramy tworzyć się uczciwe zasady współpracy mające na celu osiągnięcie takich samych korzyści zarówno przez oferentów jak i ich klientów. Podstawą relacji klient –usługodawca, jest dla nas zawsze relacja win-win.

 

Wspierając nasze grupy, wspierasz rozwój turystyki w Bieszczadach.


 

„Nadzieja to przekonanie, że to, co robimy, ma znaczenie, nawet jeśli nie sposób z góry przewidzieć, jakiego i kiedy znaczenia nabierze, na kogo i na co może wpłynąć”

R. Solnit

 

Z góry bardzo dziękujemy wszystkim osobom wspierającym naszą działalność.


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Łukasz Kubal
Łukasz Kubal
Próg: 15 zł
Karolina Zamojska
Karolina Zamojska
Próg: 15 zł
Ewa Bończak
Ewa Bończak
Próg: 15 zł
Justyna C
Justyna C
Próg: 15 zł
Justyna Mazur
Justyna Mazur
Próg: 30 zł