BLIŻEJ PRZEDSZKOLA

W Patronite od 30.06.2022

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 1090

Liczba Patronów: 788

Zostań Patronem
Kup na prezent
21 patronów
395 miesięcznie
6 780 łącznie
Naszą misją jest skuteczne wspieranie i usprawnianie codziennej pracy nauczycieli przedszkoli. Odkrywanie nowych horyzontów, towarzyszenie w rozwoju i doradzanie najlepszych rozwiązań, które po prostu się sprawdzają.

O Autorze

Tworzymy miesięcznik, książki i pomoce dla nauczycieli, by wesprzeć w ich codziennym kształtowaniu i wychowywaniu dzieci. Pragniemy, aby ta codzienność była kreatywna, z pomysłem, wartościowa i na wysokim poziomie. 

Mimo że tworzymy i publikujemy dla nauczycieli, to naszym najważniejszym odbiorcą jest dziecko. Dobro i wsparcie jego rozwoju jest dla nas NAJWAŻNIEJSZE. Właśnie dlatego – praca, służenie nauczycielom wychowania przedszkolnego – to dla nas zaszczyt i przywilej. Zawsze to powtarzamy, że bez Nich nie byłoby nas… Naszą misją jest podążać za Ich potrzebami, a są nimi wysokiej jakości materiały oraz ich różnorodność pod kątem tematyki czy formy. 

Dlaczego zakładamy Patronite? 

Stworzyliśmy przez tych ostatnich kilka lat ofertę kompleksową pod kątem materiałów dydaktycznych czy oferty szkoleń dla nauczycieli. Potrzeba pracy z najlepszymi sprawiła, że powstało mnóstwo świetnych bliżejprzedszkolnych inicjatyw:

Podjęliśmy się, jako pierwsi, stworzenia serwisu streamingowego „Moja płytoteka”, który dedykowany został w całości nauczycielom i rodzicom dzieci w wieku przedszkolnym. Płytoteka zawiera piosenki i audiobooki dedykowane maluszkom, przedszkolakom i dzieciom wczesnoszkolnym – to ponad 4600 utworów. 

Czas pandemii przyspieszył powstanie naszej platformy edukacyjnej, którą mieliśmy w planach, ale ciut odległych… A teraz już jest tam ponad 230 filmów – to bogata baza materiałów filmowych z różnych obszarów edukacji przedszkolnej, gotowe i sprawdzone pomysły na zabawy do wykorzystania zarówno w domu, jak i w przedszkolu. Poczyniliśmy też pierwsze kroki w przygotowaniu kolejnej usługi: KIOSKu z dostępem online do treści miesięcznika… 

Wszystkie oferowane przez nas materiały i usługi zawsze przygotowujemy z niezwykłą starannością, dbamy o najwyższą jakość merytoryczną dostosowaną do obowiązujących przepisów MEN i podstawy programowej. Naszą misją jest skutecznie, efektywnie i kompleksowo pomagać nauczycielom w przygotowaniu się do zajęć. Nasze materiały oszczędzają czas nauczycieli, a dla dzieci są ciekawe i inspirujące. 

Ostatnie dwa lata to również prężnie rozwijające się szkolenia online w naszej Akademii Edukacji. TAK, można rzec, że pandemia przyniosła nam wiele pozytywnych zwrotów w Bliżejprzedszkolakowie… 

Lecz poczynione przez nas liczne inwestycje w tak krótkim czasie niosą za sobą też te mniej lubiane konsekwencje… A zachodzące na rynku ekonomicznym zmiany i gwałtowny wzrost cen materiałów, m.in. papieru czy kosztów produkcji oraz przeciągająca się niestabilna sytuacja – sprawiły, że finansowo nie możemy złapać oddechu…

Zawsze prowadzimy z Wami dialog, dlatego mamy odwagę prosić o wsparcie! 

Możesz nam pomóc:

 • Zamawiając i opłacając prenumeratę miesięcznika Bliżej przedszkola na 3 miesiące,
 • Robiąc zakupy w bliżejprzedszkolnym sklepie,  
 • Zamawiając szkolenia w naszej Akademii Edukacji. 

Sprawdź, co przygotowaliśmy w ramach podziękowania: blizejprzedszkola.pl/badz-blizej
 

A jeśli już jesteśmy Ci bliscy, z pewnością posiadasz już wiele naszych produktów i usług. Z tego powodu – i dla osób, którzy chcą nas wesprzeć w inny sposób niż dokonując zakupów – zakładamy Patronite. Sprawdźcie, co przygotowaliśmy :)


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

 • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
 • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
 • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
 • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
 • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
 • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
 • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Katarzyna Szwed
Katarzyna Szwed
Próg: 5 zł
Sonia Gach
Sonia Gach
Próg: 5 zł
Angelika Fronia
Angelika Fronia
Próg: 5 zł
Joanna Jaskiewicz Nowicka
Joanna Jaskiewicz Nowicka
Próg: 25 zł
Monika Smułka
Monika Smułka
Próg: 25 zł