Blondynki Też Grają

W Patronite od 07.11.2017

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 627

Liczba Patronów: 761

Zostań Patronem
Kup na prezent
17 patronów
637 miesięcznie
Jesteśmy 2 osobowym zespołem szalonych pasjonatów... KREDEK! Jako jedyni w Polsce postanowiliśmy w pełni oddać się temu medium, dzięki wytężonej pracy rysunki na kartce zaczynają przypominać grafiki komputerowe!

O Autorze

Hej! Jesteśmy Blondynki Też Grają czyli para zajmującą się od 2014 roku rysunkiem tradycyjnym oprócz tego od roku tworzymy też cyfrowo.  Naszą przygodę zaczynaliśmy od dzielenia się naszą twórczością tylko na Facebooku,  aktualnie prowadzimy wiele profili społecznościowych, tworzymy filmy na Youtube, streamujemy na Twitchu i cały czas mamy problem z niewystarczającą ilością czasu,  dzięki ciężkiej pracy nasze profile obserwuje ponad 250 tysięcy osób!  

                                                                                                                     

Marek tworzy projekty, a Kinga przenosi wizję na papier. Naszym ulubionym medium są kredki woskowe jak na razie Prismacolor Premier, ale w przyszłości planujemy tworzyć rysunki przy wykorzystywaniu Caran d'ache Luminance i cały czas poszerzać nasze portfolio.
Nasze życie to rysunek,  każdego dnia musimy coś tworzyć. Po 17:00 rozpoczyna się nasze życie nocne i rozpoczynamy codzienne streamy gdzie na żywo pokazujemy cały proces rysowania,  do 17:00 zazwyczaj zajmujemy się przeróżnymi pracami kreatywnymi dotyczącymi projektów tatuaży, ilustracji jak i przenoszenia prawdziwych ludzi do świata gier, oprócz tego każdy dzień to projektowanie rysunków, przygotowywanie i montowanie filmów na Youtube jak i zajmowanie się drukiem 3D, aktualnie pracujemy na 2 drukarkach - Raise 3D N2+ oraz Ultimaker 3 Extended. W całej naszej pracy wspiera nas Alfik nasz niesamowity królik :D

Tak jak wspominaliśmy przy wytężonej pracy brakuje nam czasu na tworzenie materiału, który Was niesamowicie interesuje - poradników, vlogów i serii gameplayowych, które musieliśmy zarzucić na rzecz innych obowiązków, codziennych streamów i głaskania króliczka! A się działo, bo cały materiał jaki przygotowujemy zawsze był inny! Chcemy do tego wrócić, dzielić się naszą wiedzą gdyż jako jedni z nielicznych w Polsce mamy olbrzymią wiedzę dotyczącą kredek, które nawet w szkołach rysunkowych są negowane na rzecz innych mediów mimo ich olbrzymiego potencjału i niebywałych możliwości. Aby to uczynić potrzebujemy Waszego wsparcia, za które odwdzięczymy się materiałem, który pomoże każdemu z Was!

Z waszym wsparciem te dodatkowe materiały na pewno mogłyby powstawać częściej w lepszej formie oraz zdecydowanie w lepszej jakości, gdyż na chwilę obecną, nasz główny komputer ,,montażowy" jak i sprzęt do nagrywania jest miernej jakości co niestety przekłada się na niższą jakość samych materiałów,  które przesyłamy na Youtube.  
 


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Lem Plague
Lem Plague
Próg: 30 zł
Carlon Marlon
Carlon Marlon
Próg: 40 zł
VIQU.S
VIQU.S
Próg: 50 zł
Anonimowy patron
Próg: 50 zł
Badnik
Badnik
Próg: 15 zł
mr.Rufulus
mr.Rufulus
Próg: 50 zł