Avatar użytkownika
Gry

Board Times / Planszowe Gram Prix

21
patronów
525 
miesięcznie
8 573 
łącznie
21
patronów
525 zł 8 573 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

3 zł miesięcznie
KAWA DLA NACZELNEGO

Wielkie dzięki za 3 zł na kawę, żebym nie zasnął przy wieczornej pracy nad Board Times.
Otrzymujesz ode mnie mailowe podziękowanie.
6 zł miesięcznie
PLANSZOWY PRZEWODNIK

W podziękowaniu za Twoje wsparcie zostanę Twoim przewodnikiem, możesz zapytać mnie o cokolwiek związane z branżą a ja odpowiem Ci w ciągu 24 godzin.

Nie czaisz kolejnego mema na Planszowych Sucharach?

Nie wiesz kim jest ten gość, który pisze setny komentarz na grupie gry planszowe i sprawia wrażenie super kompetentnego/niekompetentnego człowieka?

Zastanawiasz się "jaka planszówka dla dwojga"? :)

Nie wiesz czy dany sklep jest godny zaufania?

Chciałbyś wydać grę planszową, którą stworzyłeś i nie wiesz od czego zacząć?

Na te i wiele innych Twoich pytań odpowiem zgodnie z moją wiedzą i doświadczeniem.
15 zł miesięcznie
TAJNE PRZEZ POUFNE

W podziękowaniu za Twoje wsparcie możesz dołączyć do zamkniętej grupy dla patronów, na której będę dzielił się tajnikami prowadzenia Board Times i Planszowego Gram Prix, umieszczał będę moje komentarze do bieżących wydarzeń (forma pisana / lajwy).

Oprócz tego otrzymujesz rabaty:

Geekmod.pl - 5 %

Warfactory.pl - 10 %

Granaczas.pl - 5 %

Awaria Prądu (Wrocław) - 10% na ofertę barową.

Sklep Galakty - 10 % (nie łączy się z innymi promocjami)

Wielkie dzięki za to wsparcie!
21 zł miesięcznie
OCZKO
21 zł to już spory wydatek. A dla mnie osobiście duży wyraz uznania i sympatii. W podziękowaniu otrzymujesz dostęp do wspomnianej w poprzednim progu grupy oraz rabaty:

Granaczas.pl - 5 %

Grybezpradu.eu - 5 %

Planszostrefa.pl - 5 % kumuluje się z programem lojalnościowym

Sklep Muduko - 20%

Sklep Portal Games -10% . Zniżka uwzględnia aktualną cenę promocyjną ale NIE łączy się z programem lojalnościowym.

Geekmod.pl - 5 %

Warfactory.pl - 10 %

Awaria Prądu (Wrocław) - 10% na ofertę barową
29 zł miesięcznie
TURNIEJ CZY PROMOCJA?

Szalejesz! Serdeczne dzięki!

W ramach podziękowania otrzymujesz:

1. Dostęp do grupy na BGA, na której raz w miesiącu odbędzie się turniej z nagrodami (po osiągnięciu 600 zł wsparcia).

2. Raz w miesiącu darmową grę Print&Play od Grotwórcy - Radek Ignatów (do wyczerpania puli gier ufundowanych na kampaniach Kickstarterowych)

3. Rabaty:

Lucky Duck Games - 10 % (również na exclusivy)

Rebel.pl - promocja dla patronów: kod rabatowy na 35% na 5 wybranych gier w danym miesiącu (każdy może kupić po 1 sztuce każdej przecenionej gry).

Grybezpradu.eu - 5 %

Planszostrefa.pl - 5 % kumuluje się z programem lojalnościowym

Sklep Muduko - 20%

Sklep Portal Games -10% . Zniżka uwzględnia aktualną cenę promocyjną ale NIE łączy się z programem lojalnościowym.

Geekmod.pl - 5 %

Warfactory.pl - 10 %

Granaczas.pl - 5 %

Awaria Prądu (Wrocław) - 10% na ofertę barową
39 zł miesięcznie
Wybierz 39 zł
44 dostępne miejsca
NIE TYLKO DLA BOOMERÓW / TAJNE DANE
Jestem bardzo pozytywnie zaskoczony, że zechciałeś mnie wesprzeć taką kwotą i serdecznie Ci dziękuję. W ramach podziękowania mam dla Ciebie coś wyjątkowego.

1. Dostęp do szczegółowych wyników Planszowego Gram Prix.

2. Dołączasz do zamkniętego grona doradców, będę uwzględniał twoje głos przy różnych kwestiach związanych z Planszowym Gram Prix.

3. Raz w miesiącu dwie darmowe gry Print&Play od Grotwórcy - Radek Ignatów (do wyczerpania puli gier ufundowanych na kampaniach Kickstarterowych)

4. Tylko dla Boomerów - dołączasz do elitarnego grona autorów cyklu “Okiem Planszowego Boomera” na Board Times. Ty piszesz, ja przygotowuję do publikacji i publikuję.

5. Dostęp do grupy na BGA, na której raz w miesiącu odbędzie się turniej z nagrodami (po osiągnięciu 600 zł wsparcia).

6. Rabaty:

Drukarnia MB Print - 10 % na druk instrukcji, kart, playmat

Hexy Digital - 15 % na wszystkie modele STL

Hexy Store - 5-10 % na cały asortyment (figurki)

Board Times - 10 % rabatu na wszystkie formy reklamy

Lucky Duck Games - 10 % (również na exclusivy)

Rebel.pl - promocja dla patronów: kod rabatowy na 35% na 5 wybranych gier w danym miesiącu (każdy może kupić po 1 sztuce każdej przecenionej gry).

Grybezpradu.eu - 5 %

Planszostrefa.pl - 5 % kumuluje się z programem lojalnościowym

Sklep Muduko - 20%

Sklep Portal Games -10% . Zniżka uwzględnia aktualną cenę promocyjną ale NIE łączy się z programem lojalnościowym.

Geekmod.pl - 5 %

Warfactory.pl - 10 %

Granaczas.pl - 5 %

Awaria Prądu (Wrocław) - 10% na ofertę barową

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Board Times / Planszowe Gram Prix w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Board Times to jeden z najstarszych polskich serwisów planszówkowych. Piszemy o grach planszowych, którymi się pasjonujemy.  Planszowe Gram Prix - to największy polski plebiscyt, w którym to gracze głosują co roku na swoje ulubione gry planszowe, sklepy, inicjatywy i media planszówkowe.

 

Mam na imię Krzysztof pasjonuję się grami planszowymi już bardzo długo. Od 2012 roku tworzę serwis internetowy Board Times, w którym wraz z innymi redaktorami dzielę się tą pasją. W trakcie mojej planszówkowej przygody udało mi się poznać wielu fantastycznych ludzi i doświadczyć na własnej skórze tego, że gry planszowe mogą łączyć różne osoby, nieraz o skrajnie odmiennych światopoglądach. Drugą przygodę zacząłem gdy wymyśliłem plebiscyt Planszowe Gram Prix, który nauczył mnie, że warto słuchać ludzi i nie bać się zmian. Dlatego też PGP ciągle ewoluuje, by jeszcze lepiej odpowiadać na potrzeby zarówno głosujących graczy jak i wydawców, którzy biorą udział w tym przedsięwzięciu. 

 

Dwa kryzysy czyli o lęku i nadziei


W związku z tym, ze jakiś czas temu stuknęły mi cztery dychy, w ramach kryzysu wieku średniego postanowiłem powiedzieć "sprawdzam" i dowiedzieć się czy znajdzie się kilkadziesiąt osób, które uznają to co współtworzę za warte wsparcia finansowego. Szczerze powiedziawszy ten pomysł budzi we mnie zarówno nadzieję jak i obawy. No bo przecież Board Times to jednak słowo pisane a, jak powiedział mi kiedyś jeden z wydawców, "teraz liczą się kanały na YouTube i Social Media". 

Uwielbiam gry z klimatem "Zombicide: Czarnej Plagi" niestety nie ma już w mojej kolekcji.

 

Drugi kryzys, o którym mowa w śródtytule wiąże się z finansami. Coraz częściej staję przed wyborem - czy wolny czas przeznaczyć na ogarnięcie Board Times, czy też na pisanie jakiegoś tekstu na zlecenie, co pozwoli mi na uzupełnienie domowego budżetu. Zdecydowanie wolałbym to pierwsze, ale sami rozumiecie. Dlatego bardzo chciałbym, żeby się udało i żeby to Board Times i Planszowe Gram Prix stało się moim stałym zleceniem. Bo pomysłów mam wiele, ale czasu na ich realizację już niekoniecznie.

Z moimi byłymi uczniami po satysfakcjonującej partii w "Waste Knights"

 

Sukces sukcesowi nierówny

Co to jednak znaczy, "żeby się udało"? Jaka jest moja miara sukcesu? W jednym z progów napisałem, że nagroda w formie turniejów z nagrodami na Board Games Arena odblokuje się po osiągnięciu finansowania na poziomie 600 zł/m-c. Będę się cieszył jeśli to się uda. Za duży sukces i w sumie jest to moje marzenie, które pozwoli mi mocniej skupić się na Board Times i Planszowym Gram Prix jest finansowanie na poziomie 1000 zł/m-c. Czy to się uda? Nie mam pojęcia ale już teraz jestem bardzo wdzięczny za mnóstwo życzliwych ludzi, którzy z otwartym sercem podeszli do mojej prośby o ufundowanie nagród dla, tych, którzy zechcą wesprzeć mnie finansowo. 

Progi wsparcia i szczegółowy opis nagród

W związku z tym, że w opisie progów wsparcia nie mogłem napisać wszystkiego, poniżej znajdziecie wszystko na temat tego co moi patroni otrzymują w podziękowaniu za wsparcie.

3zł KAWA DLA NACZELNEGO

Nie wyobrażam sobie grania w planszówki i ogarniania Board Times bez kawy. Po pierwsze dlatego, ze lubię, a po drugie, bo pomaga mi nie zasnąć. Stąd kawa o godz. 21.00 to dla mnie norma. Próg dla tych, którzy chcą w sposób symboliczny wyrazić swoje uznanie dla naszych aktywności w ramach BT i PGP.
 

6 zł TWÓJ PLANSZOWY PRZEWODNIK

Pomysł na ten próg pojawił się w wyniku obserwacji tego co dzieje się na grupach i stronach planszówkowych na Facebooku. Jest wiele osób, które nie śledzą wszystkiego co się dzieje w branży, nie wiedzą kto jest kim, nie znają kontekstu, niektórych wpisów, bo dotyczy wydarzeń, które miały miejsce nim zaczęły interesować się planszówkami. Czasem nie wiedzą też jak odróżnić wartościowe komentarze od komentarzy psychofanów tej jednej, jedynej gry na świecie. Czasem nie mają świadomości, że ten gość, który według nich wie mniej od nich na temat premiery danej gry, jest pracownikiem wydawnictwa, który tę grę wydaje. 

Podsumowując - w ramach podziękowania dla Patronów daje swój czas, wiedze i cierpliwość (nie odeślę Cię do lupki, jak zapytasz - jakie polecam gry dla dwóch osób). Na każde pytanie związane z planszówkami odpowiem w ciągu 24 h.

15 zł TAJNE PRZEZ POUFNE

Patronite bez specjalnej grupy dla patronów? No nie da rady. Ale co na niej? 

1. Zobaczysz zestawienia Planszowych Bestsellerów przed publikacją.
2. Podzielę się z Tobą rozterkami dotyczącymi materiałów na BT.
3. Pokażę od kuchni zarówno różne aspekty prowadzenia Board Times jak i Planszowego gram Prix.
4. Podzielę się z Tobą moimi komentarzami na temat tego co ciekawego działo się ostatnio w branży.

Co do formy - nie chcę obiecywać lajwów aczkolwiek mam zamiar je robić, główna forma będzie zapewne pisana. No chyba, że okaże się, że lajwy to mój żywioł i większosc patronów stwierdzi, ze je preferuje.

W tym progu pojawiają się pierwsze rabaty:
Warfactory to wydawnictwo, któremu kibicuję od momentu powstania i pierwszej kampanii na sfinansowanie polskiego wydania Dusta. Dzięki niemu możemy grac w polskie wersje języjkowe systemów: Dust 1947Masters of the Universe, A Song of Ice & Fire. Patroni z tego progu otrzymują 10 % rabatu na cały asortyment

 

Geekmod to firma, która tworzyła inserty i akcesoria do gier zanim to się stało modne. W 2023 roku szykuje mocne produktowe uderzenie. Patroni z tego progu otrzymują 5 % rabatu na cały asortyment
 

Awaria Prądu to znana i lubiana wrocławska kawiarnia z bogatą biblioteką planszówek. Zdobyła II miejsce w Planszowym Gram Prix 2022 w kategorii Lokal Planszówkowy. Patroni z tego progu otrzymują 10% rabatu na ofertę barową.
 

 

Sklep wydawnictwa Galakta wydawnictwo, dzięki któremu wiele lat temu rozpoczął się mój powrót do planszówek. Ktoś pamięta Dungoneera? :) Patroni z tego progu otrzymują 10% rabatu na cały asortyment (nie łączy się z innymi promocjami).

 

21 zł OCZKO

21 zł to już spory wydatek. A dla mnie osobiście duży wyraz uznania i sympatii. W podziękowaniu każdy patron otrzymuje wszystkie benefity z poprzednich progów oraz kolejne rabaty:
Grybezpradu.eu to jeden z zaprzyjaźnionych sklepów, z którymi współpracujemy od kilku lat. W Planszowym Gram Prix 2022 zdobył 4 miejsce w kategorii Sklep Internetowy. Patroni z tego progu otrzymują 5% rabatu na cały asortyment.
 

Planszostrefa.pl to równolatek Board Times, sklep, który może sprowadzić prawdopodobnie każdą grę :). Znajdziecie tu mnóstwo gier zagranicznych oraz polskie nowości. Ci którzy znają - bardzo go cenią. Patroni z tego progu otrzymują 5 % rabatu na cały asortyment (kumuluje się z programem lojalnościowym).
 

Sklep wydawnictwa Muduko - wydawnictwo, które celuje w gry rodzinne i imprezowe a oprócz tego zaczęło wydawać świetne gry paragrafowe. Patroni z tego progu otrzymują 20 % rabatu na cały asortyment.
 

 

Sklep Wydawnictwa Portal Games - wydawnictwo, które od wielu lat wygrywa Planszowe Gram Prix w swojej kategorii. Znane ze świetnych gier dla graczy. Patroni z tego progu otrzymują 10% rabatu na gry podstawowe, dodatki, książki i RPG, promki i playmaty, koszulki na karty Sloyca i Portal Games, t-shirty i kubki. Zniżka uwzględnia aktualną cenę promocyjną ale NIE łączy się z programem lojalnościowym.

29 zł TURNIEJ CZY PROMOCJA?

Oprócz benefitów z poprzednich progów, patroni, którzy zechcą wesprzeć mnie tak znaczną kwotą, dostają:
 

 1. Dostęp do dedykowanej grupy na Board Games Arena, czyli największym serwisie z grami planszowymi w wersji online, na której raz w miesiącu odbędzie się turniej z nagrodami. Ten benefit zacznie działać po osiągnięciu 600 zł wsparcia, nie dlatego, że jestem sknerą, ale muszę zabezpieczyć się przed sytuacją gdyby żadne wydawnictwo nie chciało ufundować nagród w danym miesiącu - wtedy sam je sfinansuję z pieniedzy Patronów. Raczej mało prawdopodobne bo wielu życzliwych wydawców powiedziało, że nie będzie z tym problemu, ale wiolę dmuchać na zimne. Oczywiście Patroni będą mieli możliwość zdecydować w co będziemy grać.


   
 2. Radek Ignatów czyli GroTwórca to człowiek, który tworzy świetne gry Print&Play. Z sukcesem przeprowadził kilka kampanii crowdfundingowych na Wspieram.to i KickstarterzeRaz w miesiącu patroni z tego progu otrzymają darmową grę Print&Play od Grotwórcy - Radek Ignatów (do wyczerpania puli gier ufundowanych na kampaniach Kickstarterowych)

3. Oprócz poprzednich rabatów dochodzą kolejne:

Sklep Lucky Duck Games - wydawnictwo, które błyskawicznie zdobyło serca polskich graczy Kronikami Zbrodni, serią Dice Throne i mnóstwem innych znanych i lubianych gier. Patroni z tego progu otrzymują 10 % rabatu na cały asortyment (również na exclusivy dostępne tylko w tym sklepie). 
 

Wydawnictwa i sklepu Rebel.pl - nie trzeba nikomu przedstawiać. Mnóstwo różnorodnych tytułów wydawanych co roku. Dla patronów z tego progu przygotowana została dedykowana promocja: kod rabatowy na 30% na 5 wybranych przez wydawnictwo gier w danym miesiącu (każdy może kupić po 1 sztuce każdej przecenionej gry).

 

39 zł NIE TYLKO DLA BOOMERÓW / TAJNE DANE

Ostatni, najwyższy próg - nie nie będzie progu za 100 zł - jestem realistą i tak będę się cieszył jak dziecko, jak przynajmniej kilku patronów uzna, że warto taką kwotą wesprzeć Board Times i Planszowe Gram Prix. Dlatego mam dla Was coś wyjątkowego. Oprócz wszystkich benefitów z poprzednich progów, każdy patron otrzymuje:

 1. Dostęp do szczegółowych wyników Planszowego Gram Prix. 
  Będziesz mógł się zapoznać z pozycjami, które zajęły wszystkie zgłoszone gry/sklepy/media/wydawnictwa/lokale i inicjatywy oraz liczbą głosów, zdobytych przez pierwszą trójkę w każdej z kategorii. Oczywiście z prośbą by zachować te informacje dla siebie. 

 2. Dołączenie do zamkniętego grona doradców.
  Będę uwzględniał twoje głos przy różnych kwestiach związanych z Planszowym Gram Prix, takich jak: analiza zgłoszonych gier pod kątem kryteriów poszczególnych kategorii, zmian w regulaminie, sugestie zgłoszone przez głosujących i wydawców itp.

 3. Tylko dla Boomerów 
  Dołączasz do elitarnego grona autorów cyklu “Okiem Planszowego Boomera” na Board Times. Jeśli chciałbyś wyrazić swoje zdanie na jakieś kwestie związane z planszówkami (nie chodzi o recenzje) w formie artykułu to zapraszam. Ty piszesz ja robię korektę, wprowadzam poprawki i publikuję. Oczywiście wcześniej musisz przejść mój test na Boomera lub mieć 4 dychy na karku :)

 4. Dodatkowe rabaty

  Drukarnia MB Print - najbardziej znana drukarnia wśród fanów planszówek. Na forum gry-planszowe.pl regularnie pojawiają się akcje zbiorowych zamówień na różne fanowskie dodatki do gier. MB Print zna się na planszówkach i ogarnia mnóstwo rzeczy z nimi związanych. Patroni z tego progu otrzymują 10 % rabatu na druk instrukcji, kart i playmat.

   

  Hexy Digital - Tomek z Hexy Studio, to człowiek, który błyskawicznie odpowiedział na moja prośbę o wsparcie mojego Patronite. Za to i za Hard City jestem mu ogromnie wdzięczny. W sklepie Hexy Digital możecie kupić mnóstwo plików STL do samodzielnego wydruku. Patroni z tego progu otrzymują 15 % rabatu na wszystkie modele STL


  Hexy Store - to sklep, w którym znajdziecie figurki różnych producentów z całego świata, tereny do bitewniaków, akcesoria i gry planszowe. Patroni z tego progu otrzymują od 5-10 % rabatu na cały asortyment (zależnie od marki danego produktu).


  Board Times - 10 % rabatu na wszelkie formy reklamy. Treść reklamy musi dotyczyć gier planszowych.

 

 

To wszystko moi drodzy. Mam nadzieję, że uznacie moją działalność za wartą wsparcia. Za każdą złotówkę i dobre słowo, serdecznie dziękuję. Ja ze swej strony postaram się byście byli zadowoleni. Krzysztof
 


 

Board Times istnieje od 2012 roku, przez te lata przez redakcję przewinęło się wiele fantastycznych osób. Zawsze starałem się tak dobierać osoby do redakcji, by móc pisać o wielu różnych gatunkach gier planszowych i by mieć pewność, że publikowane materiały będą rzetelne. Na Board Times oprócz recenzji znajdziesz:

 • informacje o planszowych wydarzeniach i inicjatywach
 • cykl Planszowe Bestsellery Tygodnia
 • publicystykę
 • informacje o kampaniach crowdfundingowych
 • wieści na temat premier i zapowiedzi wydawnicze
   

 

Planszowe Gram Prix to znany i lubiany plebiscyt, który ma na celu promowanie dobrych gier planszowych, integrowanie środowiska graczy i danie wydawnictwom dodatkowego narzędzia do wykorzystania w marketingu tytułów, które wygrały. Cechą charakterystyczną Planszowego Gram Prix jest wielość kategorii, dzięki czemu pokazuje on całe bogactwo i różnorodność współczesnych gier planszowych.
Pierwsza edycja Plebiscytu odbyła się w roku 2016. Każdej odsłonie towarzyszy konkurs dla głosujących, w którym pula nagród zazwyczaj przekracza 100 planszówek. 
 

Cele Autora

Turnieje z nagrodami
 • 600 zł miesięcznie
 • 75 zł brakuje
87%
Zaczynamy turnieje z nagrodami dla progów wsparcia 29 zł i 39 zł. W każdym turnieju do wygrania będzie minimum dwie gry planszowe.
Wow! Więcej nagród w turniejach
 • 1 000 zł miesięcznie
 • 475 zł brakuje
52%
W każdym turnieju dla patronów na Board Games Arena do wygrania będzie minimum trzy planszówki oraz minimum 1 miesięczny kod premium na BGA.
A jednak ktoś to docenia!
 • 500 zł miesięcznie
 • Cel osiągnięty!
100%
Ten cel to dla mnie mały wyraz sukcesu i docenienia. Prowadzę Board Times bo lubię, ale czasami brakuje mi materialnego wyrazu docenienia. Dzięki za motywację i + 10 punktów do mojego poczucia satysfakcji!

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Board Times / Planszowe Gram Prix już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Magdalena Sikorska
Magdalena Sikorska
29 zł
Let's Grajmy
Let's Grajmy
39 zł
Magdalena Lis
Magdalena Lis
29 zł
Jaroslaw Kowalczyk
Jaroslaw Kowalczyk
39 zł
3city Boardgamers
3city Boardgamers
15 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.