Podcast „Bo czemu nie?”

W Patronite od 29.09.2021

Jestem podcasterem i wydawcą newslettera technologicznego. Staram się żyć intencjonalnie i tłumaczyć, jak korzystać z technologii tak, aby to ona służyła nam, a nie my jej. Po porodzinach doskonalę warsztat domowego baristy i biegam. Oczywiście z podcastami. Bo czemu nie?

O Autorze

Logo podcastu „Bo czemu nie?”

O technologii i nas samych.
Z dobrą kawą w tle. #BoCzemuNie?

Więcej informacji na temat podcastu, jego historii i drogi, którą przeszedłem wspólnie z tym medium oraz moje wartości znajdziecie tutaj.

Zaś po odcinki zapraszam na każdą, dostępną platformę podcastową. Najlepiej, gdy zaczniecie w Apple Podcasts lub Spotify i zostawicie tam recenzję. Dla podcasterów to nieoceniona pomoc!

Screen karty ocen w Apple Podcasts.

Wszystkim wspierającym z całego serducha – dziękuję.
Jesteśmy w kontakcie, bo czemu nie?

Podpis odręczny

 


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika

Hej!

Znajdujesz się na profilu-wizytówce - możesz podejrzeć tu moją twórczość i pasję, rozgość się więc i czuj jak u siebie! Pamiętaj jednak, że funkcja finansowego wsparcia jest niedostępna :)