Body Mind Soul

W Patronite od 12.03.2019

Realizacja serii filmowej „BezStresu” na temat wpływu stresu na nasze życie oraz skutecznych metod walki z nim.

5 000 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

5 000 zł

brakuje

Nie ma się co oszukiwać – stres nas zabija i towarzyszy nam praktycznie codziennie. Ten „cichy zabójca” to jeden z powodów większości chorób fizycznych i psychicznych.

Podczas realizacji naszych projektów o chorobie Hashimoto, prosiliśmy osoby śledzące nasze realizacje o odpowiedź na pytanie: „Co najbardziej doskwiera Ci w Twojej codzienności ?”. Najczęściej padały słowa – „stres”, „strach”, „niepokój”.

Dokąd dojdziemy nie robiąc nic z tym problemem? Można sobie tylko wyobrazić. Choroby cywilizacyjne dotykają coraz większą ilość naszej populacji.

W jaki sposób możemy temu zaradzić? Jedną ze skuteczniejszych metod jest proces zmiany myślenia o stresie, o życiu, o najważniejszych wartościach. Ważne jest dostrzeżenie całości problemu i jego przyczyn, a nie skupianie się na samych objawach.

Chcemy głośno o tym mówić i realnie pomagać. Dzięki Waszemu wsparciu będziemy w stanie zrealizować cykl filmowy z najlepszymi specjalistami zajmującymi się tematyką stresu i jego przezwyciężania w Polsce. Filmy zostaną udostępnione na szeroką skalę (YouTube, Facebook itd.) i będą mogły dotrzeć do każdego, kto szuka w tym względzie pomocy, ale nie tylko!

Za kwotę 5000 zł będziemy mogli stworzyć jeden wywiad ze specjalistą miesięcznie uwzględniając takie koszty jak: wynajęcie profesjonalnej ekipy filmowej, logistykę, wsparcie dystrybucji (aby filmy dotarły do jak największej publiki) oraz inne nieprzewidziane koszty (z doświadczenia z poprzednią serią filmową wiemy, że jest ich wiele). Chcielibyśmy zrealizować około 10 profesjonalnych wywiadów trwających od 30 do 60 minut.

Na problem radzenia sobie ze stresem chcemy spojrzeć w jak najbardziej skrupulatny sposób. Jak we wszystkich naszych działaniach nie zamkniemy się na żadną alternatywę, która może może okazać się pomocna. Zawsze myślimy holistycznie w obrębie ciała, umysłu, duszy i tym razem nie będzie inaczej!

Zrealizujmy tę misję wspólnymi siłami – dla siebie, dla innych, dla przyszłości nas wszystkich. Takiej BezStresu!

Hej!

Znajdujesz się na profilu-wizytówce - możesz podejrzeć tu moją twórczość i pasję, rozgość się więc i czuj jak u siebie! Pamiętaj jednak, że funkcja finansowego wsparcia jest niedostępna :)