Avatar użytkownika

Body Mind Soul

Opcja wsparcia finansowego jest niedostępna!

O autorze

Misją Body Mind Soul jest pomoc dla każdego człowieka, który pragnie żyć w pełni zdrowia oraz chce osiągnąć swój pełny potencjał. Tworzymy edukacyjne filmy, wywiady ze specjalistami oraz inne nowatorskie projekty (np. Grupa Wsparcia na Facebooku). Jeśli chcesz pomóc sobie i pomoc innym- ZAPRASZAMY!

Cześć,

w ramach naszego przedsięwzięcia - Body Mind Soul - działamy aktywnie od 2017 roku. Zaczęliśmy od realizacji projektu "Prawda o Hashimoto", który skupił się na pomocy pacjentom zmagających się z chorobą Hashimoto oraz z innymi dolegliwościami tarczycy. Pomysłodawcą i współtwórcą projektu jest Piotr Klikowicz, który posiada wieloletnie doświadczenie w radzeniu sobie z chorobą Hashimoto. 

W ramach projektu, który w różnych formach jest realizowany do dnia dzisiejszego, skupiamy się również ogólnie na zdrowiu fizycznym i psychicznym, podchodząc do problemu kompleksowo w obrębie ciała, umysłu oraz duszy. 

Nigdy nie zamykamy się na żadną alternatywę, która może okazać się pomocna dla pacjenta, dlatego też w naszych filmach, artykułach, czy e-bookach mówimy zarówno o medycynie konwencjonalnej, jak również o uzdrowieniu przez Boga. Pokazujemy różne drzwi, ale to widz lub czytelnik decyduje, które z nich wybrać.

Wychodzimy naprzeciw osobom zmagającym się z problemami zdrowotnymi i oferujemy im łatwo dostępną pomoc na wielu płaszczyznach, dzięki której zdobywają oni wiedzę, motywację oraz wsparcie. Niejednokrotnie otrzymywaliśmy od tych osób słowa podziękowania ...

Pomogliśmy już wielu osobom - chcemy pomóc jeszcze wielu innym! 

Oto co udało nam się zrealizować do tej pory (kliknij w zdjęcie, aby poznać więcej szczegółów) :

PROJEKT FILMOWY PRAWDA O HASHIMOTO

Przykładowy film motywacyjny z serii Prawda o Hashimoto: Wprowadzenie

Przykładowy film z serii Prawda o Hashimoto: Rozmowy

W ramach serii filmowej Prawda o Hashimoto zaoferowaliśmy ponad 15 godzin wysokiej jakości materiałów, w których udało nam się odpowiedzieć - z pomocą kilkunastu najlepszych specjalistów z kraju oraz doświadczonych pacjentów  - na ponad 400 pytań związanych z chorobą Hashimoto.

W ramach projektu opublikowaliśmy dodatkowo m.in. obszerny e-book pt. "Ciało, Umysł, Dusza - Twoje oręże w walce z chorobą Hashimoto". 

PROJEKT GRUPA WSPARCIA PRAWDA O HASHIMOTO

Obecnie realizujemy innowacyjny projekt - Grupę wsparcia dostępną na Facebooku, którą wyróżnia to, że:

  • współtworzą ją specjaliści z doświadczeniem w chorobie Hashimoto (lekarz, dietetycy kliniczni, coach, twórcy projektu „Prawda o Hashimoto”), którzy oferują bezpośrednią pomoc dla członków grupy (np. sesje, w której odpowiadają na ich pytania).
  • w jej obrębie są publikowane ekskluzywne, pomoce treści realizowane przez specjalistów (artykuły, filmy, infografiki itp.).
  • jest uporządkowana i posiada harmonogram publikacji treści. Dodatkowo wystrzegamy się spamu i niewartościowych reklam.

Oczywiście to nie wszystko. Grupa ciągle się rozwija słuchając sugestii swoich członków.

CHCEMY DZIAŁAĆ DALEJ I CIĄGLE POMAGAĆ

Mamy mnóstwo pomysłów, które pragniemy zrealizować. Jedynym ograniczeniem są tutaj tak naprawdę środki finansowe. W chwili obecnej chcielibyśmy skupić się na kwestii, która jest powiązana z opisywanymi już przez nas tematami - mowa o przewlekłym stresie, który jest OGROMNYM PROBLEMEM. Więcej szczegółów znajdziesz w sekcji CELE.

Z góry serdecznie dziękujemy za Twój gest wsparcia.

JEŚLI CHCESZ POMÓC SOBIE I POMÓC INNYM- ZAPRASZAMY!