W Patronite od 05.09.2022

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 1050

Liczba Patronów: 1068

Zostań Patronem
Kup na prezent
10 patronów
345 miesięcznie
995 łącznie
Bonez&Gix- raperzy, freestylowcy oraz internetowe śmieszki. Jeżeli coś jest głupie i łączy się z alkoholem, to na bank maczaliśmy w tym palce.

O Autorze

Siemano!

   W końcu i na tę platformę dotarliśmy... Możecie kojarzyć nas z odcinków Pal Hajs Tv, z naszego autorskiego kanału TelewizjaTV, z melanży na których byliście, a jeśli żyjecie tutaj wystarczająco długo to i z rapu, bitew freestylowych i robienia z siebie idiotów... Tak, to my!

   Osobno jesteśmy różni, razem jesteśmy chaosem ze specyficznym podejściem do świata, ludzi i niekonwencjonalnym poczuciem humoru. No i crossfit wątroby nie jest nam obcy... Jesteśmy otwarci na wszystkich ludzi, jak flaszki na melanżach.

   A dlaczego Patronite? Na pewno zwiększy on możliwości realizowania naszych kolejnych pomysłów i zdecydowanie wpłynie na częstotliwość publikowania nowych materiałów. 

WIĘC JEŻELI CHCESZ NAS WESPRZEĆ ZOSTAJĄC NASZYM PATRONEM, TO TWOJE ZDRÓWKO! 
A poniżej kilka rzeczy z naszym udziałem :)


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Wojciech Kruszynski
Wojciech Kruszynski
Próg: 100 zł
Arkadiusz Woszczatyński
Arkadiusz Woszczatyński
Próg: 30 zł
Radosław Jaroń
Radosław Jaroń
Próg: 10 zł
PeYs00n
PeYs00n
Próg: 10 zł
Michał Urban
Michał Urban
Próg: 50 zł
Amstaffy Niczyje
Amstaffy Niczyje
Próg: 10 zł