Avatar użytkownika

BUSEM PRZEZ ŚWIAT

Opcja wsparcia finansowego jest niedostępna!

O autorze

Nazywamy się Karol i Ola Lewandowscy, mamy 29 lat i jesteśmy podróżującą parą. Podróżujemy po świecie naszym starym kolorowym busikiem i zawsze staramy się robić to jak najtaniej. Z naszych podróży tworzymy bardzo dużo filmów - daily vlogów i poradników na temat taniego podróżowania.

 

Nazywamy się Karol i Ola Lewandowscy, mamy 29 lat i jesteśmy podróżującą parą. Podróżujemy po świecie naszym starym kolorowym busikiem i zawsze staramy się robić to jak najtaniej.

Prawie nigdy nie podróżujemy sami - nasz bus jest 9-osobowy więc zabieramy ze sobą przyjaciół, czytelników naszego bloga i przypadkowo poznanych ludzi - dzięki temu jest taniej i weselej. W sumie podróżowało z nami już ponad 100 osób.

W 7 lat odwiedziliśmy ponad 50 państw na 5 kontynentach i przejechaliśmy ponad 200 tysięcy kilometrów. Nasz blog, na którym właśnie jesteś otrzymał nagrodę najlepszego Bloga Roku w kategorii Podróże od samej Martyny Wojciechowskiej a rok później nasz kanał na youtube został nagrodzony tytułem Twórca Wideo Roku w kategorii Poradnikowe.

Na naszym kanale publikujemy daily vlogi z wypraw, przewodniki i poradniki, w których podpowiadamy, jak samemu zorganizować tani wyjazd.

Przeczytasz tutaj o naszych przygodach i obejrzysz filmy z wypraw. Na blogu dzielimy się swoją wiedzą o tym jak podróżować tanio, skąd brać pieniądze na podróże i co warto zobaczyć.

Vlogi z podróży przez 3 Ameryki

Z naszych podróży poza poradnikami i przewodnikami tworzymy też codzienne relacje filmowe - daily vlogi. 

Obecnie jesteśmy w podróży przez 3 Ameryki - od Alaski do Argentyny i relacjonujemy tę podróż w codziennych filmach. Jej szczegóły znajdziecie tutaj: https://www.busemprzezswiat.pl/3ameryki

Tworzenie codziennych vlogów z podróży to bardzo duże przedsięwzięcie, w które musimy angażować montażystów - dzięki temu filmy mogą pojawiać się codziennie, z zaledwie tygodniowym opóźnieniem. 

Zebrane pieniądze zostaną wydane na wypłaty dla montażystów i na opłacenie kosztów internetu, niezbędnego do wysyłania materiałów z podróży (około 10-15 GB dziennie)

Jeżeli osiągniemy próg 10.000 zł miesięcznie to będziemy w stanie tworzyć też codzienne vlogi z naszych innych podróży, które są kilka razy w roku (z podróży po Polsce, Europie czy Azji).