Cafe Księgarnia Vademecum

W Patronite od 12.06.2020

Miejsce w rankingu Autorów

miesięczne wsparcie: 633

liczba Patronów: 891

7 patronów
330 miesięcznie
1 490 łącznie

Dofinansowanie

6 000 zł

miesięcznie

5%

osiągnięto

5 670 zł

brakuje

Vademecum to miejsce dla poszukiwaczy. Jest połączeniem kameralnej księgarni, kawiarni i ciekawej oferty spotkań o charakterze kulturalno– edukacyjnym w oryginalnym wnętrzu.

Jeżeli zdecydują się Państwo wesprzeć nas na tym poziomie finansowym, to dołożymy starań by miejsce nie zmieniło swojego charakteru. Warunkiem naszego istnienia jest Wasza obecność.

Jeżeli otrzymamy od Państwa wsparcie finansowe tej wysokości, to między innymi:
1. Wrócimy do realizacji cyklu „Akademia Małego Filozofa” – czyli warsztatów filozoficznych dla dzieci i młodzieży.
2. Nadal będziemy organizować turnieje gier planszowych dla dzieci i rodzin. Zajmujemy się tym od 2010 roku. Są nagrody, mnóstwo zabawy i zdrowa rywalizacja.
3. Zakupimy kolejne gry do naszej gralni i wypożyczalni gier planszowych „Goblin”.
4. Podczas ferii zimowych i wakacji letnich nadal będziemy organizować warsztaty plastyczne dla dzieci i rodzin.
5. W dalszym ciągu będziemy zapraszać seniorów na deser gratis do zamówionej kawy.

Dofinansowanie PLUS

10 000 zł

miesięcznie

3%

osiągnięto

9 670 zł

brakuje

Osiągnięcie tego poziomu wsparcia będzie dla nas zaszczytem i zobowiązaniem.
W księgarstwie trudno o oszczędności, a pomysłów mamy nieskończoność.

Razem z Wami udało nam się wiele niesamowitych rzeczy. Utworzyliśmy księgarnię marzeń, magiczne miejsce oddychające energią swoich twórców i gości. Ale wiemy, że można więcej.

Jeżeli osiągniemy próg Waszego wsparcia na poziomie 10 000 zł miesięcznie, to:
1. Będziemy organizować spotkania z autorami książek z niszowych wydawnictw. Takie książki w dużych sieciach handlowych praktycznie nie istnieją. Tylko w autorskich księgarniach mogą zostać odkryte. Koszt organizacji spotkania to przede wszystkim: transport, wynagrodzenie, moderacja i rejestr, reklama.
2. W ostatnich latach znacząco rozszerzyliśmy sieć kontaktów w dziedzinie promocji nauk społecznych. Warto inwestować tu swój czas i zaangażowanie. Dlatego będziemy tych spotkań organizować jeszcze więcej.
3. Od lat prowadzimy nieodpłatne gralnie planszówkowe dla dzieci, co zapewnia naukę i zabawę w jednym. Jesteśmy świadkami nawiązywania trwałych więzi społecznych wśród młodych graczy. Gry uczą przegrywania bez płaczu i złych emocji, ćwiczą zdolności poznawcze, rozwijają wyobraźnię, uczą myślenia.
4. Dzięki wsparciu na tym poziomie finansowym będziemy mogli zainwestować w promocję i rozwój naszej najnowszej inicjatywy, w bajkową salę „Komnaty Harrego”.
Zostań Patronem
Najnowsi Patroni