Cat Vloguje

W Patronite od 03.07.2020

Miejsce w rankingu Autorów

miesięczne wsparcie: 804

liczba Patronów: 615

12 patronów
180 zł miesięcznie
755 zł łącznie
Cześć! Ja jestem Ewa, a Cat Vloguje to od 2015 roku moje książkowe miejsce w sieci, do którego zapraszam wszystkich miłośników literatury!

O Autorze

Nazywam się Ewa Mędrzecka i tworzę na YouTubie filmy związane z książkami. Na kanale Cat Vloguje recenzuję, polecam, tworzę tematyczne zestawienia i zapowiedzi, rozmawiam z autorami, eksperymentuję z gatunkami i tajemniczymi TBR'ami, ale nie boję się też krytyki - moi widzowie uwielbiają, gdy głos na kanale zabiera Kot-Hejter. Kanał zgromadził ponad 17 tysięcy subskrybentów - spoko, jak na niepopularny temat, nie? ;)

Kanał to jednak nie tylko statystyki - to przede wszystkim bezpieczne miejsce dla wszystkich, dla których książkowe światy są co najmniej równie ciekawe, jak ten, w którym faktycznie żyjemy. Od 2015 roku tworzę to miejsce z pasji do czytania - dzielę się z Wami opiniami o książkach, wybieram polsko- i angielskojęzyczne perełki, konfrontuję się z recenzjami innych, zachęcam do poszerzania literackich horyzontów, a przede wszystkim przekonuję, że nie liczy się to, jak szybko czytasz i ile tytułów połykasz miesięcznie - liczy się miłość do czytania! 

Wbrew pozorom jednak YouTube - a zwłaszcza książkowa nisza - to nie jest żyła złota, a ten #fejm, co to go niektórzy przypisują internetowym twarzom, nie opłaci rachunków - dacie wiarę?! Za czytanie też nikt nie płaci - zgroza! Jeśli zechcecie zostać moimi Patronami, to będę mogła mniej czasu poświęcać na rzeczy przyziemne, pozwalające opłacić rachunki, a więcej na czytanie - a co za tym idzie, Wasze wsparcie to dla mnie szansa na utrzymanie regularnych odcinków, rozwój kanału i wprowadzanie na polskiego booktube'a nowych treści - dla wszystkich znudzonych powtarzalnością recenzji :)


Zobacz, o czym ostatnio mówiłam na kanale:

 

Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!

Zostań Patronem