Adrian Pindel

W Patronite od 15.05.2020

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie:

Liczba Patronów:

Zostań Patronem
0 patronów
0 miesięcznie
45 łącznie
Jestem polakiem, który z zamiłowania zajmuje się rysowaniem komiksów. Komiksy te są w języku angielskim, więc zapraszam do edukowania się i czytania. Ukończyłem filologie angielską. Dlatego też komiks jest prowadzony w tym języku z nadzieją, że komuś może pomóc w nauce. Zapraszam do czytania

O Autorze

Witam.

Jestem magistrem filologii angielskiej. Nauczam języka angielskiego od paru lat, jednak to nie jest jedyna dziedzina mojego życia. Ukończyłem liceum plastyczne gdzie rozwijałem swoje pasję. Jednak wiedziałem, że języki obce to bardziej mój konik.

W czasie pięciu lat ciężkich studiów wracałem co jakiś czas do rysowania ponieważ czułem, że mnie do tego ciągnie coraz bardziej. Dlatego z zamiłowania rysuje i od niedawna pracuję nad swoim komiksem. Chciałbym się nim z wami podzielić.

Ogólnie jestem fanem mangi i anime. Samo oglądanie i czytanie mang sprawia, że ma się ochotę stworzyć coś własnego. Dlatego wpadłem na pomysł o rysowaniu zwierzątek vagabondów, co jest skutkiem wielu innych inspiracji i moich zainteresowań. Oprócz mang, interesują mnie również stare kreskówki z lat 80's i 90's, ale także i filmy z tamtego okresu. Inspiracji mam mnóstwo :)

Komiks, który zamierzam tu prezentować jest skutkiem długiego procesu i zastanawiania się o czym chcę rysować. Co chcę pokazać, jaką tematykę podjąć. I uznałem, że zaczerpie z wszystkich znanych mi źródeł kulturowych, by móc ukazać jak najwięcej moich zainteresować. Jeżeli jesteście ciekawi to zapraszam do czytania.

Fragment KomiksuFragment komiksu

Ze względu na kierunek, który ukończyłem, komiks będzie opisywany in English. Nie widzę sensu czytania komiksów po polsku. Czytanie polskich przekładów, w przypadku młodych ludzi na etapie nauki, jest bezsensowna. Oczywiście to nie tyczy się lektur. Książki in Polish = ok. Komiksy in Polish = :<

Dlatego zapraszam was serdecznie do czytania i wspierania mnie na Patronite!


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika