Avatar użytkownika

Chłodno

0
patronów
0 
miesięcznie
665 
łącznie
0
patronów
0 zł 665 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

10 zł miesięcznie
Dziękujemy Ci za wsparcie!

Jako wyraz wdzięczności otrzymasz od nas podziękowanie w formie wiadomości prywatnej.
25 zł miesięcznie
Dziękujemy!

Oprócz wiadomości prywatnej, wyślemy Ci zdjęcie z autografami oraz podziękowaniem za wsparcie.
35 zł miesięcznie
Dziękujemy!

Za to, że nas wspierasz otrzymasz wszystko to, co w niższych progach oraz Twoje nazwisko w charakterze Patrona wyświetlane na specjalnej planszy na naszej stronie internetowej, oraz pod naszymi filmami na kanale.
50 zł miesięcznie
To już poważna kwota!

Dlatego w ramach podziękowania otrzymasz od nas wszystkie bonusy, które zawarliśmy w poprzednich progach oraz dodatkowo dostaniesz od nas niepublikowane nigdzie wcześniej materiały MP3 dotyczące przeróżnych momentów naszej twórczej przygody.
100 zł miesięcznie
Naprawdę doceniamy takie wsparcie!

Dlatego dodatkowo do wszystkich wariantów z poprzednich progów, otrzymasz od nas osobiste pozdrowienia na naszym filmie - możesz wybrać komu mamy je zadedykować i z jakiej okazji.
200 zł miesięcznie
Jesteśmy Ci bardzo wdzięczni!

Zadzwonimy do Ciebie o dogodnej dla Ciebie porze dnia i będziesz mógł wybrać sobie utwór z naszego repertuaru, który Ci zaśpiewamy. Dostaniesz również przedpremierowo do odsłuchania naszą nadchodzącą płytę LP, kiedy materiał powstanie.
300 zł miesięcznie
Dziękujemy!

Jedno "dziękuję" na pewno nie wystarczy. W ramach podziękowania otrzymasz wszystko to, co znajduje się w poniższych progach, oraz do wyboru:

- indywidualne warsztaty muzyczne z Szymonem

LUB

- warsztaty pisarskie z Julką

Dla Was podołamy każdemu wyzwaniu.
500 zł miesięcznie
Jesteśmy wdzięczni jak nigdy!

Jeśli zdecydujesz się zostać naszym Patronem na tym progu, czeka na Ciebie wszystko to, co w poniższych progach. Ponadto, otrzymasz od nas przedpremierowo płytę ze spersonalizowaną dedykacją i autografami, oraz zostaniesz sponsorem naszego koncertu live na YouTube.
1000 zł miesięcznie
Nawet tysiąc słów nie wyrazi naszej wdzięczności!

Chcemy więc podziękować Tobie w inny sposób: dostaniesz paczkę bonusów z poprzednich progów oraz zostaniesz sponsorem naszej nadchodzącej płyty. Twoje nazwisko zostanie umieszczone na jej okładce. Masz szansę stać się namacalną częścią historii Chłodno!

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Chłodno w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Chłodno to duet dwojga przyjaciół ze Śląska, czyli Julki oraz Szymona, którzy marzą razem.

Chłodno to duet dwojga przyjaciół ze Śląska, Julki oraz Szymona, który powstał we wrześniu 2019 roku. W swoich utworach łączą nostalgiczne ciepło letnich wieczorów wraz z melancholijnym wydźwiękiem jesieni. Muzyka, którą tworzą to połączenie przestrzennych brzmień folkowych i subtelnej elektroniki. Dwie różne perspektywy, dwie różne dusze, ale w ich muzyce łączą się w jedno.

 

Na swoim koncie mają wydaną płytę EP. Samodzielnie zorganizowali trzy trasy koncertowe - w ponad 40 miastach. Zagrali koncerty na takich wydarzeniach jak Sofar Sounds Katowice, Festiwal Lato na Fortach, czy Arena Live w Arenie Gliwice. Rozpoczęli również współpracę z Rafałem Smoleniem, z którym pracują obecnie nad płytą. Chłodno zostało wybrane do projektu wschodzących artystów polskiej sceny muzycznej „My Name Is New” wytwórni Kayax.Obecnie pracujemy nad wydaniem płyty LP. Mamy nadzieje że nam w tym pomożecie!Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Chłodno już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Karol Drabik
Karol Drabik
10 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.