Avatar użytkownika

Chór Politechniki Morskiej w Szczecinie

36
patronów
820 
miesięcznie
13 560 
łącznie
36
patronów
820 zł 13 560 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

Obrazek progu
5 zł miesięcznie
Ahoj, przygodo! Wyrusz z nami "parostatkiem w piękny rejs". Dzięki Twojemu wsparciu będziemy mieli możliwość rozwijać się jako zespół i planować kolejne wymagające projekty. Oferujemy w zamian nieskończenie długą - niczym próby przed koncertami - wdzięczność 😉
Obrazek progu
10 zł miesięcznie
Musimy przyznać, że statek bez dobrego Marynarza jest jak nasz zespół bez altów - może i z portu wyruszy, ale dalej nie popłynie. Twoja pomoc pozwoli nam marzyć o wodnych i podwodnych wyprawach. Dzięki temu uzyskasz dostęp do materiałów tylko dla Patronów, a Twoje imię i nazwisko znajdzie się na naszej stronie chóralnej w zakładce PRZYJACIELE. Oczywiście w pakiecie dorzucamy dozgonną wdzięczność 😉.
Obrazek progu
20 zł miesięcznie
Nasz żaglowiec ma szansę na trwałą przygodę tylko ze sprawnie działającym Bosmanem, który niczym rasowe barytony dba o to, co dzieje się na muzycznym pokładzie. Dzięki kwocie 20 złotych miesięcznie niestraszne nam będą sztormy ni wysokie fale utrudnień artystycznych. W podziękowaniu będzie czekał na Ciebie certyfikat Patrona w wersji cyfrowej oraz nagrody z poprzednich progów 🙂.
Obrazek progu
50 zł miesięcznie
Niedziałające mikrofony? Niesprawny klawisz? Odpadające kryształki z chóralnej biżuterii? 😉 Zadań dla chóralnego Mechanika bywa całkiem sporo, a jego obecność jest nieoceniona. Twoje zaangażowanie pozwoli nam realizować wymagające technicznie inicjatywy - jedną z nich jest choćby umieszczenie Twojego imienia i nazwiska w napisach końcowych naszych teledysków! Już pewnie wiesz, że pakiety z poprzednich progów wchodzą w grę i tym razem 🙂.
Obrazek progu
100 zł miesięcznie
Elegancja, uczynność, szarmancja - to tylko niektóre cechy łączące Oficera z naszymi tenorami. Dbają między innymi o porządek wykonawczy, często bezinteresownie oferując innym głosom pomoc w wysokich partiach utworów. My jednak mamy niespodziankę za wsparcie - sto(s) nagród dla naszych (stu) Złotych Oficerów! Do poprzednich paczek dorzucamy możliwość zakupienia biletów na Wspólne Brzmienia w przedsprzedaży. 😉
Obrazek progu
250 zł miesięcznie
Żeby poczuć się jak prawdziwy Chief trzeba mieć coś z sopranów - upór, odpowiedzialność i dokładność. Pełnią one rolę swoistych przełożonych chóralnej załogi - nie boją się solistycznych wyzwań i prowadzenia innych w dźwięki sięgające gwiazd. Może masz ochotę zobaczyć jak sprawdzają się w tej roli przed Wspólnymi Brzmieniami? Proponujemy podwójną wejściówkę na próbę generalną przed tym wydarzeniem, w którym rokrocznie występujemy ze wspaniałymi, znanymi artystami. Dodatkowo wyślemy lub dostarczymy osobiście imienny Certyfikat Patrona w formie papierowej. Namówiony? 😉
Obrazek progu
750 zł miesięcznie
I na końcu - najważniejsza osoba na statku - Kapitan. Prowadzi okręt przez głębokie morza i oceany, dowodząc całą kadrą. Podobne stery na muzycznych falach trzyma mocną ręką dyrygent. Z Twoją wyjątkową pomocą będziemy mogli rozwiązać najtrudniejsze węzły organizacyjne, a nasz żaglowiec obierze kurs na sukces! W ramach podziękowań chcemy zaprosić Cię na spotkanie - w dogodnym terminie zapewnimy ciekawą rozmowę, kawę, ciastko czy wspólne zdjęcie. Ale to nie wszystko, co możemy zaproponować - chodzą słuchy, że w naszej siedzibie znajduje się cenny skarb dla Patronów...zainteresowany? A więc: do, mamy nadzieję, szybkiego zobaczenia! 😉

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Chór Politechniki Morskiej w Szczecinie w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Witajcie!
Jesteśmy Chórem Politechniki Morskiej w Szczecinie (jeszcze do niedawna Chórem Akademii Morskiej w Szczecinie) pod dyrekcją dr hab. Sylwii Fabiańczyk – Makuch.


Od 19 lat z niegasnącą pasją staramy się promować wysokiej jakości chóralistykę, burząc jej stereotypowe postrzeganie - zrywamy z nudą!

Na swoim koncie mamy pokaźny zbiór festiwalowych nagród, jest ich blisko 70, w tym 13 Grand Prix, 46 Złotych Medali, a także liczne nagrody uznaniowe cenionych instytucji kultury. W 2019 r. uhonorowani zostaliśmy tytułem Ambasadora Szczecina, a w 2021 r. przyznano nam certyfikat marki “Zrobione w Szczecinie”.

Dużo podróżujemy. Odwiedziliśmy już m.in.: Japonię, Tajwan, Kanadę, Ekwador, Włochy, Francję, Hiszpanię, Turcję, Macedonię, Litwę, Maltę, Irlandię i Grecję. W każdym z tych miejsc, dumnie reprezentowaliśmy nasze miasto, region i kraj na międzynarodowych konkursach chóralnych. 

Wydaliśmy siedem płyt CD. Właśnie nagrywamy dwie kolejne! Zrealizowaliśmy piętnaście teledysków. Każdy z nich był dla nas wielką przygodą. Wspaniale odnajdujemy się na “planie filmowym” i mamy dużo pomysłów na następne produkcje. Nasz wideoklip do utworu “Toss a Coin to Your Witcher” uzyskał ponad 200 tysięcy wyświetleń na naszym kanale Youtube!

Od 2013 roku jesteśmy organizatorami autorskiego projektu Wspólne Brzmienia, w ramach którego zaprosiliśmy do współpracy Kubę Badacha, Grupę MoCarta, Ireneusza Krosnego, Kayah, Kroke, Mikromusic, Smolika, Skubasa, Dorotę Miśkiewicz, Grzegorza Turnaua, zespół Fisz Emade Tworzywo oraz zespół Organek. Rokrocznie staramy się podkreślić otwartość i nieograniczone możliwości chóralistyki, ukazując zaskakujące połączenia brzmieniowe z artystami reprezentującymi odmienne kultury muzyczne. Nasze koncerty wypełniają salę szczecińskiej Filharmonii po same brzegi, a bilety rozchodzą się jak pączki w tłusty czwartek!

   

   

Nasz repertuar jest szeroki i różnorodny. Nie boimy się wyzwań, chętnie sięgamy zarówno po literaturę klasyczną i sakralną, jak i po utwory rozrywkowe oraz bliskie naszemu sercu - marynistyczne. Podczas koncertów śpiewamy w wielu językach - zdarza się nawet suahili i języki azjatyckie! Mamy na koncie wiele prawykonań dzieł wybitnych kompozytorów. Jesteśmy również zapraszani do współpracy ze znakomitymi artystami w dużych, medialnych wydarzeniach, takich jak „Razem z Ukrainą”- największej akcji charytatywnej w Polsce transmitowanej na żywo do 50 krajów świata. Każde takie doświadczenie to dla nas ogromne wyróżnienie. Jesteśmy szczęśliwi, mogąc brać w nich udział i jesteśmy dumni z tego, co udało nam się wypracować wspólnie z naszą Panią Dyrygent przez te wszystkie lata.

 Jednak przede wszystkim - jesteśmy grupą przyjaciół, którzy zawsze mogą na siebie liczyć. Łączy nas pasja - miłość do muzyki, która zajmuje naprawdę mnóstwo miejsca w naszych sercach. Kochamy spędzać ze sobą czas i kochamy robić razem właśnie to, co robimy! By móc dawać z siebie więcej i jeszcze częściej dzielić się z publicznością naszą energią i emocjami, potrzebujemy wsparcia finansowego, które przeznaczyć będziemy mogli na realizację kolejnych inicjatyw chóralnych. 

Gwarantujemy wysoką jakość wykonawczą naszych działań i niebanalne propozycje artystyczne. Nasz zespół to ponad sto głów wypełnionych muzycznymi marzeniami i zaskakującymi pomysłami! Pomóż nam je wszystkie spełnić!

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Chór Politechniki Morskiej w Szczecinie już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Marcin Kasperczak
Marcin Kasperczak
20 zł
Weronika Motyka
Weronika Motyka
50 zł
Adam Domagalski
Adam Domagalski
10 zł
Marcin Skonieczny
Marcin Skonieczny
10 zł
Andrzej Cioska
Andrzej Cioska
100 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.