The Chwytak

W Patronite od 29.11.2016

Miejsce w rankingu Autorów

miesięczne wsparcie: 398

liczba Patronów: 372

22 patronów
505 zł miesięcznie
26 800 zł łącznie
Moi Kochani witam Was serdecznie na moim profilu Patronite! Mam dla Was parę niespodzianek...

O Autorze

Zanim się przedstawię...

Muszę Wam podziękować! To dzięki wsparciu Patronów powstało ponad 14 filmów (w tym takie hity jak Srespacito, Halama se tu wali róm czy Total Error!

Wielkie, naprawdę wielkie dzięki! Bez Was nie powstałyby filmy, które zebrałem na obrazku poniżej: 

Na co dokładnie wydaliśmy pieniądze od Patronów? Zajrzyj do pierwszego celu!

Jeżeli klip jest sponsorowany przez firmę zewnętrzną tak jak np. „Tandem” czy seria „Róbmy szoł”, wtedy ani złotówka z puli pieniędzy, które od Was otrzymujemy nie zostaje wydana na realizację tych produkcji.

Oczywiście pieniądze otrzymane od Was, które nie zostały wydane, są odkładane na osobne konto i tam są trzymane, nie są wydawane na byle co, to pieniądze przeznaczone na realizację filmów a nie na pierdoły. A więc jeszcze raz - dziękuję, jesteście niesamo...a co tam, jesteście po prostu zajebiści!

A teraz wreszcie...

Dobry!

Znacie człowieka, co w internetach śpiewa z kartonem na głowie? TO JA, CHWYTAK! Znacie mnie z parodii zagranicznych hitów, przeróbek, teledysków, klipów...sporo się tego nazbierało. Ale - skoro przekroczyliśmy 400.000 subskrypcji na YT to chyba oznacza, że robimy dobrą robotę i podoba Wam się podoba nasz (popie^&ny) humor :D

Żodyn nie spodziewał się, że kanał się tak rozwinie - bo zaczynałem grając na dziecięcych organkach i biegając po kuchni...a dziś możemy robić tak zajebiste teledyski, jak przy "Lis mi stąd wyszoł": pościgi, wybuchy, dziwki, lasery i pleśniowe sery... Co tu wiele gadać, chcemy robić więcej, lepiej, mocniej, z większą ilością fajererków !

A po co jestem na Patronite? Ha, posłuchajcie:

Traktuję tego Patronajta jak kapelusz, ustawiony przed ulicznym grajkiem. Mijacie gościa, słyszycie że robi zajebistą robotę, więc rzucacie mu dwójkę, czy - ło mój Boże - dychę. A że we internetach wszystko jest lepsze, to i mój kapelusz wymiata - bo na Patronajtach możecie rzucić REGULARNYM napiwkiem!

Jeśli podoba się Wam się to, co robimy wspólnie z całą chwytakową ekipą - nie bądźcie cwaniakiem, rzućcie piątakiem! (jeśli ktoś jest cwaniak - to dwie dychy). Mój internetowy kapelusz znów pokazuje swoją wyższość - grajek co najwyżej by się Wam ukłonił, a u mnie macie zapewnione bonusy, nagrody i inny szojs, którym chcę się odwdzięczyć.

Umówmy się, jeśli ktoś decyduje się dobrowolnie rzucić realna kasą w gościa z Internetów - należy mu się szacun!

Także jeśli oglądacie Chwytaka i macie ochotę rzucić mu małym co nieco na wielką butlę whis...ekhm, ekhm, więcej efektów specjalnych w filmach - patronajtujcie! :) Na co pójdzie Wasza kasa? Na teledyski, klipy, masteringi, opłaty dla ekipy, kolejne Extreme Drink Challenge, sprzęt... Jest w czym pomagać!

A pod spodem kilka filmików dla tych, którzy mnie nie znają:

 

 

 

Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!

Zostań Patronem