Avatar użytkownika

Copernicus Center

10
patronów
410 
miesięcznie
1 190 
łącznie
10
patronów
410 zł 1 190 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

10 zł miesięcznie
Dziękujemy za wsparcie! Twój wkład zasila naszą misję i pomaga rozkwitać projektom. Z dumą kontynuujemy naszą pracę dzięki Twojej życzliwości. W ramach podziękowania, raz w miesiącu otrzymasz od nas newsletter z dodatkowymi treściami.
30 zł miesięcznie
Dziękujemy za wsparcie! Twoja hojność nie tylko zasila naszą misję, ale jest także ważnym filarem w rozwoju naszych projektów. W ramach podzięowania każdego miesiąca otrzymasz od nas newsletter, w którym znajdziesz polecenia, rekomendacje, zapowiedzi materiałów wideo, informacje o warsztatach, wykładach i wiele innych fascynujących treści. Dodatkowo, od czasu do czasu, możesz się spodziewać specjalnych plików PDF do pobrania, które dostarczymy jako wyjątkowe bonusy dla naszych najbardziej oddanych wspierających. Będzimy zaszczyceni jeśli zechcesz zostać częścią naszego teamu! :)
100 zł miesięcznie
Serdecznie dziękujemy! Twoja hojność stanowi nieoceniony wkład w nasze działania! Jako wyraz uznania, raz w miesiącu otrzymasz od nas newsletter, dostarczający ciekawych treści - polecenia, rekomendacje, zapowiedzi materiałów wideo, informacje o warsztatach, wykładach i wiele innych fascynujących treści. Dodatkowo, od czasu do czasu, możesz się spodziewać specjalnych plików PDF do pobrania:) Z przyjemnością informujemy, że wspierając nas tą kwotą będziesz mieć możliwość wpływania na treści, które będą pojawiać się na naszym kanale YouTube poprzez udział w ankiecie, w której otrzymasz możliwość wybrania tematu filmu.

W ramach wyjątkowej wdzięczności za Twoje wsparcie, planujemy zorganizować specjalne spotkanie dedykowane dla Ciebie podczas tegorocznej edycji Copernicus Festival 2024 - Maszyna. To będzie okazja do bezpośredniego podziękowania i wspólnego dzielenia się ciekawostkami ze świata nauki, a w naszych social mediach pojawi się specjalane podziękowanie dla Ciebie.

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Copernicus Center w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Centrum Kopernika to jednostka zajmująca się popularyzacją nauki. Inicjator Copernicus Festival. Rozpowszechniamy wiedzę za pomocą kanału na YouTube, podcastów i wydarzeń, umożliwiając dostęp do fascynującego świata badań interdyscyplinarnych. Przyłącz się do naszej społeczności odkrywców! 🌐🔬

Centrum Kopernika Badań Interdyscyplinarnych (CKBI) zostało formalnie utworzone 1 października 2008 r. Na początku działalności Centrum skupiało się na zagadnieniach związanych z filozofią w nauce.

Od momentu powstania CKBI kontynuuje interdyscyplinarną tradycję organizując Copernicus Festival, wykłady, dyskusje i udostępniając kursy na portalu Copernicus College. W 2013 r. nawiązało strategiczne partnerstwo z wydawnictwem Copernicus Center Press. Pomysłodawcą i jednym z kluczowych inicjatorów był prof. Michał Heller.

 
 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Copernicus Center już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Kamil Mielcarek
Kamil Mielcarek
10 zł
Krzysztof Dziewicki
Krzysztof Dziewicki
100 zł
Piotr Malek
Piotr Malek
30 zł
Anonimowy patron
30 zł
Mateusz Grzegorzek
Mateusz Grzegorzek
10 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.