Avatar użytkownika

Crazy Nauka

40
patronów
1 006 
miesięcznie
25 719 
łącznie
40
patronów
1 006 zł 25 719 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

15 zł miesięcznie
Bardzo dziękujemy. Dostaniesz od nas cyfrowy imienny certyfikat Patrona. Oraz szczere i niewklejane z szablonu podziękowania mailem 😊
23 zł miesięcznie
Wraz z każdym odcinkiem podcastu dotrze do Ciebie specjalny mail z opisanymi źródłami, z których korzystaliśmy oraz kilkoma dodatkowymi linkami, które pomogą Ci znaleźć więcej informacji.
Oczywiście dostajesz również nagrodę z poprzedniego progu.
36 zł miesięcznie
Do każdego odcinka tworzymy podstawę. Często to niemal cały tekst podcastu, czasem główne wątki, motywy i dane, jakie się w nim pojawiają. Zwykle można to traktować jak transkrypt większości podcastu, czasem jako przewodnik po nim. I właśnie ten nasz – dość jednak osobisty – dokument dostaniesz w dniu publikacji podcastu.
Oczywiście dostajesz również nagrody z poprzednich progów.
48 zł miesięcznie
Po nagraniu każdego odcinka podcastu dogrywamy specjalny, kilkuminutowy dodatek. Może już nie tak merytoryczny, ale zawsze „bardzo od kuchni”. Powiemy o tym, co było trudne, czego nie powiedzieliśmy i dlaczego. I ten specjalny dodatek trafi do Ciebie w dniu publikacji podcastu.
Oczywiście dostajesz również nagrody z poprzednich progów.
73 zł miesięcznie
Wybierz 73 zł
13 dostępnych miejsc
Twoje imię i nazwisko czy pseudonim z przyjemnością umieścimy w opisie każdego odcinka podcastu.
Oczywiście dostajesz również nagrody z poprzednich progów.
148 zł miesięcznie
Wybierz 148 zł
5 dostępnych miejsc
Dostaniesz od nas naszą książkę „Fakt, nie mit” z osobistą, spersonalizowaną dedykacją. Limit to 5 osób, bo niewiele już tych książek zostało na rynku :)
Oczywiście dostajesz również nagrody z poprzednich progów.
500 zł miesięcznie
Wybierz 500 zł
3 dostępne miejsca
Wow! No dobra. To musi być coś wyjątkowego. Dlatego prośba – odezwij się do nas i wspólnie ustalimy, jaką nagrodę możemy Ci dać za Twoją hojność.
Oczywiście dostajesz również nagrody z poprzednich progów.

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Crazy Nauka w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Cześć! Przede wszystkim dziękujemy, że tu zaglądasz. Staramy się robić rzeczy ciekawe, wartościowe, ale przede wszystkim rzetelne. I jeśli zechcesz nas w tym wesprzeć, to po prostu będziemy bardzo, bardzo wdzięczni.
Ola i Piotrek

Właściwie to nie „o autorze” tylko „o autorach”. No bo jest nas dwoje – Ola i Piotrek, małżeństwo. Ale skoro tu już jesteś, to pewnie o tym wiesz.

fot. Katarzyna Kardasz Fotografia

 

Dziennikarstwem naukowym zajmujemy się od poprzedniego tysiąclecia. Czyli będzie już dobrze ponad 20 lat. A od 2012 roku tworzymy Crazy Naukę – przede wszystkim blog, ale też nasze miejsca na Facebooku, Instagramie, YouTubie. No i 🎙 podcast 🎙. Bardzo możliwe, że to właśnie z jego powodu tu jesteś.

A skoro już o mówieniu mowa, to od 2013 roku gadamy jeszcze w radiu TOK FM - co sobotę o 13.40 możesz nas posłuchać w audycji Homo Science.

Wszystko co robimy staramy się robić bardzo, bardzo rzetelnie. Bo łatwo jest zrobić pełną sensacji, budzącą mnóstwo emocji opowieść, w której jakoś tam nawiąże się do nauki. A trudno jest zrobić ciekawą, emocjonującą, prostą do zrozumienia i prawdziwą historię, w której naukę potraktuje się poważnie. My staramy się iść tą drugą drogą. 

To czasochłonne. I pracochłonne. I w ogóle "chłonne", bo potrafi wciągnąć na długie godziny. 

A teraz nasze doświadczenie dziennikarskie i radiowe staramy się w coraz większym stopniu przekładać na tworzenie podcastu. I to na nim chcemy się tu skupić, wokół niego zebrać Patronów. Problem - no, ten co zawsze. Czas. Bo z jednej strony chemy opowiadać o mnóstwie ciekawych rzeczy, a z drugiej musimy zarobić na życie. Tak po prostu.

Dlaczego bardzo, bardzo pomaga nam każde wsparcie. Mechanizm jest prosty - jeśli nie musimy poświęcać jakiegoś czasu na zarabianie na życie, możemy go poświęcić na tworzenie  treści na takie tematy, na jakie mają największą ochotę nasi odbiorcy (tak, to o Ciebie chodzi!) i my sami.

 

Słuchaj w Patronite Audio!

Słuchaj Crazy Nauka w aplikacji Patronite Audio.
Pobierz aplikację na swój telefon lub słuchaj w przeglądarce.

Słuchaj

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Crazy Nauka już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Damian Maćkowski
Damian Maćkowski
48 zł
Karol Urban
Karol Urban
15 zł
Michał Kuminiarczyk
Michał Kuminiarczyk
15 zł
Sylwia Siwińska
Sylwia Siwińska
23 zł
Robert Pyzel
Robert Pyzel
15 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.