Strefa Patrona:

21

patronów

272 zł

miesięcznie

7099 zł

łącznie

Miejsce w rankingu Autorów
185
miesięczne wsparcie
116
liczba patronów

  Od 2012 roku tworzymy fanpage i bloga Crazy Nauka. O nauce piszemy zrozumiale i rzetelnie - weryfikacja faktów to nasza mała obsesja. Niemal codziennie piszemy o tym, co się akurat w nauce dzieje i co nas w niej kręci. I chyba dzięki temu Crazy Nauka stała się największym blogiem popularnonaukowym w Polsce.

ZOSTAŃ PATRONEM POKAŻ PROGI

Cele

0%
54 %
100%
osiągnięto 54%
cel: 500 zł miesięcznie
brakuje 228 zł
Stayin’ Alive
To podstawowy cel, dzięki któremu dostajemy narzędzia potrzebne, by tworzyć dla Was Crazy Naukę - to serwery, niezbędne subskrypcje itp. Dzięki temu Crazy Nauka dzięki temu trwa i robi się ciekawsza. Dziękujemy za wsparcie!
0%
27 %
100%
osiągnięto 27%
cel: 1000 zł miesięcznie
brakuje 728 zł
Więcej nas!
Bardzo nam zależy, by Crazy Nauka poszerzała horyzonty. Jest nas dwoje, a chcielibyśmy, by pojawiali się u nas nowi autorzy - to oni sprawiają, że możecie przeczytać teksty pisane z innego punktu widzenia. To oni wnoszą dodatkową porcję fachowej wiedzy, z której możecie skorzystać.
1000 zł pozwala na zapłacenie od czasu do czasu właśnie komuś takiemu, komuś wyjątkowemu.
0%
13 %
100%
osiągnięto 13%
cel: 2000 zł miesięcznie
brakuje 1728 zł
Niech nas usłyszą!
Uwielbiamy dla Was pisać, ale chcemy też pokazywać Wam ciekawe rzeczy. Dlatego w ramach tej kwoty możemy już myśleć o regularnym kręceniu wideo! Eksperymenty, newsy, ciekawostki naukowe - żeby Wam o nich opowiedzieć i je pokazać, potrzebujemy mikrofonów, aparatu, światła.
Dzięki nim będziemy mogli co miesiąc (a może uda się częściej?) przedstawiać kolejny poświęcony nauce film. I dorzucać na bieżąco jakieś szybkie nagrania.
0%
100%
osiągnięto 9%
cel: 3000 zł miesięcznie
brakuje 2728 zł
Jeszcze więcej patrzenia!
Przy tej kwocie możemy już zapłacić ludziom, dzięki którym zobaczycie więcej lepszych filmów. Fajnie zobaczyć dobre animacje, posłuchać wyjątkowych gości, zobaczyć ciekawe miejsca - to właśnie chcielibyśmy dla Was robić.. Oraz zamierzamy pokazywać kolejny film nie rzadziej niż co dwa tygodnie.

O Autorze

 

Nazywamy się Ola i Piotrek Stanisławscy i od czterech lat tworzymy Crazy Naukę.

Kochamy pisać o nauce po ludzku. Od lat jesteśmy dziennikarzami zajmującymi się nauką i technologią. Prowadzimy audycję “Homo Science” w radiu TOK FM. Mieliśmy i w niektórych wypadkach wciąż mamy do czynienia z takimi tytułami jak “Gazeta Wyborcza”, “Rzeczpospolita”, “Przekrój”, “Focus”, “Wiedza i Życie”. Jak sobie obliczyliśmy, mamy w sumie blisko 40-letnie doświadczenie w pisaniu (hehe, wcześnie zaczynaliśmy).

 

 

Ale najbardziej kochamy naszą Crazy Naukę - nasze czwarte dziecko (po córce, synu i psie). Rzeczywistość ma jednak swoje prawa, więc bloga pisujemy najczęściej wieczorami, po drugiej pracy i trzeciej chałturze danego dnia. Ale to może się zmienić. Wy możecie pomóc nam to zmienić.

 

Właśnie teraz nadarza się okazja, by jedno z nas w pełni poświęciło się Crazy Nauce. Ola skończyła właśnie współpracę z jedną z papierowych redakcji. Szukanie kolejnego zlecenia wiązałoby się z odstawieniem znów naszego bloga na boczny tor. A my chcemy go rozwijać i mamy milion pomysłów na to, jak to robić. Chcemy pisać więcej tekstów, zwiększyć zespół, regularnie kręcić wideo, jeździć w fajne naukowo miejsca i opisywać je dla Was. A do tego potrzebujemy środków, bo w końcu nie samą nauką człowiek żyje :-)

Pomóżcie nam robić jeszcze lepszą Crazy Naukę!

 

Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!

Facebook

Zostań Patronem

Edytuj Progi

5 zł / miesiąc
patroni: 8
Dziękujemy - to dla nas to sygnał, że nas cenisz i chcesz wesprzeć. Jesteśmy Ci za to wdzięczni i - jeśli chcesz - umieścimy Twoje nazwisko na liście naszych darczyńców. Z pięknym podziękowaniem :-)
Zostań patronem
10 zł / miesiąc
patroni: 9
To już okrągła sumka! Widać, że nas lubisz. A my Ci się odwdzięczymy wpisaniem Cię na listę, z której co miesiąc będziemy losować trzy osoby i wysyłać im po jednej popularnonaukowej książce. Same warte uwagi tytuły!
No i oczywiście Twoje nazwisko ląduje na liście darczyńców.
Zostań patronem
23 zł / miesiąc
patroni: 2
O, to naprawdę solidna kwota! Można za nią kupić na przykład 5 litrów paliwa na dojazd do superfajnej jaskini gdzieś w Polsce, gdzie nakręcimy popularnonaukowe wideo. Zapraszamy Cię do zamkniętej grupy na Facebooku, gdzie będziesz mógł podpowiadać nam tematy, jakie chciałbyś widzieć u nas na blogu. Stajesz się więc współtwórcą Crazy Nauki! Będziemy też tam starali się - w miarę możliwości i wiedzy - odpowiadać na pytania czy wątpliwości dotyczące kwestii naukowych.
Oczywiście otrzymujesz też nagrody z progów niższych.
Zostań patronem
48 zł / miesiąc
patroni: 2
Masz gest! Dokładasz się w ten sposób do zakupu mikrofonów i lampy, a więc sprzętu niezbędnego do częstego kręcenia wideo. Cieszymy się jak dzieci i z wdzięczności będziemy Ci co dwa tygodnie przesyłać ekskluzywne wydanie naszego newslettera “Best of”, w którym oprócz bieżących poleceń naszych materiałów zamieścimy też wybór naszych najlepszych tekstów, audycji i obrazków, atrakcyjnie zestawionych. Do tego dorzucimy polecane przez nas linki do fajnych zewnętrznych artykułów popularnonaukowych.
No i oczywiście otrzymujesz te wszystkie bonusy, do których przekazania zobowiązujemy się przy progach 5 zł, 10 zł i 23 zł.
Zostań patronem
98 zł / miesiąc
patroni: 0
Limit: 10
Twoja niesamowita hojność jeszcze bardziej przybliża nas do zakupu porządnego sprzętu wideo, Z wdzięczności gwarantujemy Ci to, że co dwa miesiące odpowiemy na związane z nauką pytanie, jakie nam zadasz - stworzymy z Twojej inspiracji artykuł na naszego bloga. I tylko Ty otrzymasz go do przeczytania, zanim go opublikujemy u nas na stronie!
Oczywiście wpisujemy Cię do naszego newslettera “Best of” i gwarantujemy przekazanie pozostałych bonusów, do których zobowiązujemy się przy niższych progach.
Zostań patronem
198 zł / miesiąc
patroni: 0
Limit: 8
Mamy do czynienia z prawdziwym mecenasem popularyzatorów nauki! Chylimy czoła i zapraszamy Cię co dwa miesiące na 1,5-godzinne indywidualne konsultacje na wybrany temat (media społecznościowe, pisanie, tematy naukowe, weryfikacja informacji, popularyzacja nauki w mediach).
Dostajesz też od nas wszystkie bonusy, które dotyczą niższych progów.
Zostań patronem

Najnowsi Patroni