Avatar użytkownika

Czarno Na Białych

0
patronów
0 
miesięcznie
360 
łącznie
0
patronów
0 zł 360 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

5 zł miesięcznie
Stało się! Oficjalnie jesteś moim patronem!

Każda cegiełka się dla mnie liczy - dziękuję Ci serdecznie za Twoje wsparcie. Od tej pory jesteś zawsze zapraszan_ na Dzień Patrona, podziękuję Ci wtedy osobiście!
10 zł miesięcznie
Ekstra! Stawiasz pierwszy krok w przyczynieniu się do rozwoju mojego studia!

Wspierając Czarno Na Białych kwotą 10 złotych miesięcznie, Twoje nazwisko zostanie wymienione w podziękowaniach na końcu filmów jakie dodaje na platformie YouTube! Dorzucasz mi się też do kawy bez której nie potrafię funkcjonować ;)

Oczywiście dostajesz też zaproszenie na Dzień Patrona jak w poprzednim progu.
20 zł miesięcznie
Kurcze robi się poważnie!
Dziękuje Ci za Twoje zaangażowanie :)

Wspierając Czarno Na Białych kwotą 20 złotych miesięcznie, w podziękowaniu, raz w miesiącu przeanalizuje Twój głos w trakcie spotkania live na grupie Czarno na Białych - rozwój artystyczny dla każdego. W trakcie takiego spotkania przesłucham nadesłane przez Ciebie nagranie AUDIO i dam ci kilka wskazówek emisyjnych!

Oczywiście dostajesz wszystkie bonusy z poprzednich progów.
50 zł miesięcznie
Wow! To już nie są żarty!

Jest mi niezmiernie miło, że chcesz wspierać rozwój studia tak konkretną kwotą! Wspierając studio tą kwotą, oprócz bonusów wymienionych w niższych progach, raz w miesiącu otrzymasz ode mnie audio lub VIDEO ze wskazówkami ;)
Dodatkowo otrzymasz ode mnie Certyfikat Patrona Czarno na Białych oraz podziękuję Ci imiennie za wsparcie w naszym Newsletterze!
100 zł miesięcznie
Niesamowite! Jestem pełen wdzięczności za Twoje wsparcie! Dziękuję!

W podziękowaniu dostaniesz Złoty Bilet, będziesz miał zawsze miejsce w pierwszym rzędzie na wszystkich wydarzeniach organizowanych przez studio, zarówno tych biletowanych jak i nie!

Oczywiście przysługują Ci wszystkie bonusy z niższych progów.
500 zł miesięcznie
Wybierz 500 zł
2 dostępne miejsca
Niebywałe! Obj_ł_ś studio Czarno na Białych MECENATEM!

Dziękuję!

Widzę, że bardzo zależy Ci na wsparciu naszego studia :) W podziękowaniu skomponuję dla Ciebie utwór w oparciu o Twoje wytyczne- taki, o którym marzysz :) Pomogę też zrealizować jego profesjonalne nagranie.

Oczywiście masz też dostęp do wszystkich pozostałych bonusów!

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Czarno Na Białych w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Nauka śpiewu! Wywiady z gwiazdami scen muzycznych! Wgląd w świat musicalowy od kulis! Nazywam się Arkadiusz Borzdyński. Jestem aktorem musicalowym i to ja dołożę wszelkich starań, by pomóc Ci spełnić marzenia - chociażby te o śpiewaniu! I wyjaśnię Wam wszystko Czarno Na Białych! ;)

Czarno Na Białych to studio rozwoju muzycznego i promocji artystów prowadzone przez aktora musicalowego Arkadiusza Borzdyńskiego. W ramach działalności Studia odbywają się lekcje śpiewu oraz gry na pianinie. Przy Studiu działa również Zespół Wokalny CzNB pod kierownictwem Beaty Stasiak.

Na naszym kanale YouTube znajdziecie filmy, na których Arkadiusz dzieli się swoją wiedzą z zakresu wokalistyki (cykl "E-Misja"). Znajdziecie na nim również autorskie utwory Arka ("Czarna Strefa") oraz covery wykonywane przez Uczniów Studia ("Biała Strefa"). To jednak nie koniec! W ramach filmów z serii "E-Gwiazda" możecie posłuchać wywiadów z gwiazdami polskiego teatru muzycznego. Tej jesieni ruszamy z nowym projektem B(L)ack Stage czyli cyklem spotkań z muzykami na scenie w ramach koncertów live!

Wasze wsparcie pozwoli nam rozwijać studio Czarno Na Białych. Lepsza kamera, mikrofony, czy nowe studio, to nasze marzenia i cele na ten rok. Dzięki tym elementom poprawimy jakość materiałów, którymi dzielimy się z Wami na naszym kanale YouTube :)

Cele Autora

spektakl teatralny "APOCALYPSING"
  • 7 000 zł
  • 6 675 zł brakuje
4%
Zapraszamy do wsparcia autorskiego projektu studia wokalnego "Czarno na Białych" na platformie Patronite! Naszym celem jest stworzenie wyjątkowego amatorskiego spektaklu teatralnego o nazwie "APOCALYPSING", w którym główne role będą odegrane przez utalentowanych uczniów naszego studia.

"APOCALIPSING" to niezwykła opowieść o przetrwaniu i siły ludzkiego ducha w obliczu apokaliptycznych wydarzeń. Za pomocą muzyki, tańca i emocjonującej historii i MIŁOŚCI chcemy przenieść naszych widzów w świat pełen napięcia, nadziei i inspiracji.

Twoje wsparcie pozwoli nam pokryć koszty produkcji, scenografii, kostiumów oraz nagłośnienia, zapewniając tym samym naszym utalentowanym uczniom niezapomniane doświadczenie scenicznego występu. Pragniemy umożliwić im rozwijanie swoich umiejętności artystycznych i odkrywanie swojego potencjału.

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Czarno Na Białych już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Anonimowy patron
20 zł
Katarzyna Pniewska
Katarzyna Pniewska
20 zł
Teatr Muzyczny Proscenium
Teatr Muzyczny Proscenium
20 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.