Avatar użytkownika

Czas na las - wyprawy leśne

Opcja wsparcia finansowego jest niedostępna!

O autorze

Jesteśmy małą, rodzinną firmą, której pasją jest las. Choć nasze życie od zawsze było związane z miastem to w sercach tkwiła tęsknota za naturą. Dlatego zamieszkaliśmy w lesie i tu powstała nasza firma - dajemy Wam doświadczenia, przygodę, edukację i akceptację. Otulamy lasem i koimy sercem.


Nasze życie od zawsze było związane z miastem, jednak w naszych sercach  tkwiła tęsknota za naturą. Dlatego w którymś momencie naszego życia zdecydowaliśmy się na radykalna zmianę. Porzuciliśmy miasto, etaty i dotychczasowe życie i zamieszkaliśmy w środku lasu. Nasze dzieci uczymy w trybie edukacji domowej wychowując je w empatii i szacunku. Czerpiąc z naszej wiedzy, doświadczeń i wielu szkoleń oferujemy Wam leśne wyprawy dla rodzin, dla dzieci, dla zaawansowanych piechurów, a także wyprawy survivalowe. Organizujemy dla dzieci leśne urodziny, a dla kobiet i mężczyzn niezwykłe wieczory panieńskie lub kawalerskie.

 

 To z nami nauczycie się piec chleb, robić herbatę z liści jeżyn lub kwiatów lilaka czy kawę z żołędzi. To z nami nauczycie się jak wystrugać sobie nóż, jak nie zgubić się w lesie, albo o czym informuje nas kałuża (poza tym, że padał deszcz). Przenocujecie w lesie, wyjdziecie poza strefę komfortu i doświadczycie całkowitej akceptacji. Przeżyjecie z nami przygodę, która rozbudzi w Was potrzebę bliskości natury. W naszych lasach można spotkać łosie, jelenie, sarny, dziki, bobry, zające, bieliki, myszołowy i wiele innych...a my pokażemy Wam jak rozpoznać ich obecność i jak szanować ich autonomię.
 Prowadzący wyprawy Rafał jest Trenerem Etyki Outdoorowej (Leave No Trace), edukatorem leśnym, członkiem Stowarzyszenia Polska Szkoła Surwiwalu, a przede wszystkim pasjonatem lasu.