Czeska Piviarnia

W Patronite od 29.10.2020

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 3199

Liczba Patronów: 3618

Zostań Patronem
Kup na prezent
1 patron
15 miesięcznie
6 733 łącznie
Z miłości do czeskiego piwa stworzyliśmy niepowtarzalne miejsce, do którego przenieśliśmy kawałek Czech. W tych trudnych czasach zwracamy się do Was o wspieranie naszej pasji i działalności.

O Autorze

Cześć!

Od 7 lat prowadzimy w Warszawie Czeską Piviarnię, lokal z duszą i niepowtarzalną atmosferą. Prowadzimy ją z autentyczną pasją - Czeska jest spełnieniem naszych marzeń o dobrym piwie.
Nie wyobrażamy sobie, aby mogło zabraknąć tego miejsca.

 

Lokal trochę, jak z czeskiego filmu!

  • barmani , którzy potrafią nalać najlepszą piwną czapkę.
  • atmosfera sprzyjająca rozmowie, dyskusje  przy barze trwające do późnych godzin i na każdy temat. Fantastyczni ludzie, dzięki którym tworzy się niepowtarzalny klimat tego miejsca.
  • hermelin - jak mówią fani tej czeskiej przekąski ,,najlepszy w Warszawie"

Jak łatwo się domyślić mamy przymusową przerwę w działalności, co może spowodować, że w najgorszym przypadku, będziemy musieli zakończyć działalność Czeskiej.

 

Postanowiliśmy poprosić Was o wsparcie, bo wiemy, że przez te wszystkie lata, razem z Wami stworzyliśmy to niebanalne miejsce, z którym wiąże Nas mnóstwo wspaniałych wspomnień.

To, tu, przy barze, rodzą się przyjaźnie,  niewiarygodne relacje, emocjonalne dyskusje, to w trakcie rozmów barowych, ludzie Czeskiej zrzucają z siebie ciężary codzienności, zatracając się w wybornym piwie.
 

 

Dziękujemy, że jesteście z nami

 


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Filip Filipowicz
Filip Filipowicz
Próg: 15 zł
Marcin Pham
Marcin Pham
Próg: 100 zł