W Patronite od 15.09.2022

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 473

Liczba Patronów: 479

Zostań Patronem
Kup na prezent
38 patronów
1 150 miesięcznie
4 345 łącznie
Ważne sprawy, głębokie rozkminy, a czasami nawet się razem śmiejemy. Cotygodniowy podcast Marty Nowak i Magdaleny Malińskiej.

O Autorze

Hej, jesteśmy Malina i Marta i prowadzimy podcast Czułe Punkty. 

Jesteśmy na platformach Spotify, Apple Podcasts i Google Podcasts. 
Co tydzień publikujemy ponadgodzinny odcinek, w którym dyskutujemy o emocjach, relacjach i zjawiskach, wysprzęglamy się ze swoich historii i udzielamy fachowych porad na temat tego, jak żyć. To my:

Przykładowe odcinki zrealizowane do tej pory - te najbardziej lubiane:

Podcast to love child naszej długoletniej przyjaźni. Cieszymy się, że go prowadzimy, a jeszcze bardziej cieszymy się, kiedy innym też robi w głowie coś fajnego. Chcemy dalej iść przez świat z tą misją dyskusyjno-rozrywkową, zachować model "1 odcinek na tydzień" i rozwijać format.

Otwieramy Patronite, bo każdy odcinek to nasz czas i energia: przed samym nagrywaniem research, rozkmina i plan (staramy się być solidne, nie pleść kocopołów, przeczytać książkę na temat itd.), a potem parę godzin montażu i obróbki. Jeśli ktoś ma ochotę się do tego dorzucić - byłoby wspaniale.

Dodatkowych środków i pracy wymaga też nasz śmiały plan, żeby oprócz podcastu audio zacząć robić regularny wideopodcast na YouTubie (więcej w sekcji Cele na profilu). Wiemy, że czasem głupia mina wyraża więcej niż tysiąc słów. 

Na koniec pragniemy jeszcze przedstawić Teodora - naszego montażystę, masażystę i managera. To on pilnuje tego biznesu:

Dziękujemy, ściskamy i słyszymy się!

____

INFO: Jeśli zostajesz nową Patronką lub Patronem, ale nie chcesz, żeby Twoja nazwa z Patronite znalazła się na instagramowej laurce albo w podziękowaniu głosowym - prosimy, wybierz subskrypcję anonimową.

 

 

 


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Anonimowy patron
Próg: 20 zł
Wojciech Kur
Wojciech Kur
Próg: 100 zł
Rafał Dąbrowski
Rafał Dąbrowski
Próg: 10 zł
Dominika Gagatko
Dominika Gagatko
Próg: 10 zł
Anonimowy patron
Próg: 10 zł
Anonimowy patron
Próg: 10 zł