Avatar użytkownika

Czułe Punkty

54
patronów
1 585 
miesięcznie
22 450 
łącznie
54
patronów
1 585 zł 22 450 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

10 zł miesięcznie
Dostajesz zaproszenie na naszą zamkniętą grupkę na Facebooku 🤡
20 zł miesięcznie
Trafiasz na comiesięczną grafikę-laurkę na naszym Instagramie, gdzie uroczyście wymieniamy patronki i patronów 💐 (benefit z poprzedniego progu też aktualny)
35 zł miesięcznie
Raz w miesiącu dostajesz od nas newsletter - wcześniej niż inni dowiadujesz się o tym, co planujemy na przyszłe odcinki 🚀 (benefity z poprzednich progów dalej w mocy)
50 zł miesięcznie
Dostajesz imienne, głosowe podziękowanie na koniec podcastu 🥁 (plus oczywiście benefity z poprzednich progów)
75 zł miesięcznie
Dla patronek i patronów z tego progu raz na miesiąc nagrywamy specjalny bonus 🦄 (obowiązują też wszystkie benefity z poprzednich progów)
100 zł miesięcznie
Oprócz wszystkiego, co w poprzednich progach, dostaniesz od nas pocztą fizyczny, odręczny list z podziękowaniem i naklejki Czułych Punktów 💌
150 zł miesięcznie
Wybierz 150 zł
10 dostępnych miejsc
Raz na 3 miesiące możesz wskazać książkę, film albo inny tekst kultury, o którym porozmawiamy w regularnym odcinku Czułych Punktów 📚 (benefity z poprzednich progów dalej w grze)
250 zł miesięcznie
Wybierz 250 zł
3 dostępne miejsca
Specjalna gratka: oprócz wszystkiego, co jest w niższych progach, raz na 3 miesiące możesz wybrać temat całego regularnego odcinka Czułych Punktów 🔥🔥🔥

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Czułe Punkty w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Ważne sprawy, głębokie rozkminy, a czasami nawet się razem śmiejemy. Cotygodniowy podcast Marty Nowak i Magdaleny Malińskiej.

Hej, jesteśmy Malina i Marta i prowadzimy podcast Czułe Punkty. 

Jesteśmy na platformach Spotify, Apple Podcasts i Google Podcasts. 
Co tydzień publikujemy ponadgodzinny odcinek, w którym dyskutujemy o emocjach, relacjach i zjawiskach, wysprzęglamy się ze swoich historii i udzielamy fachowych porad na temat tego, jak żyć. To my:

Przykładowe odcinki zrealizowane do tej pory - te najbardziej lubiane:

Podcast to love child naszej długoletniej przyjaźni. Cieszymy się, że go prowadzimy, a jeszcze bardziej cieszymy się, kiedy innym też robi w głowie coś fajnego. Chcemy dalej iść przez świat z tą misją dyskusyjno-rozrywkową, zachować model "1 odcinek na tydzień" i rozwijać format.

Otwieramy Patronite, bo każdy odcinek to nasz czas i energia: przed samym nagrywaniem research, rozkmina i plan (staramy się być solidne, nie pleść kocopołów, przeczytać książkę na temat itd.), a potem parę godzin montażu i obróbki. Jeśli ktoś ma ochotę się do tego dorzucić - byłoby wspaniale.

Na koniec pragniemy jeszcze przedstawić Teodora - naszego montażystę, masażystę i managera. To on pilnuje tego biznesu:

Dziękujemy, ściskamy i słyszymy się!

____

INFO: Jeśli zostajesz nową Patronką lub Patronem, ale nie chcesz, żeby Twoja nazwa z Patronite znalazła się na instagramowej laurce albo w podziękowaniu głosowym - prosimy, wybierz subskrypcję anonimową.

 

 

 

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Czułe Punkty już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Talia
Talia
10 zł
Pełnoprawna
Pełnoprawna
10 zł
Katarzyna Zielińska
Katarzyna Zielińska
10 zł
Stanisław Małecki
Stanisław Małecki
10 zł
Alicja Zoń
Alicja Zoń
10 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.