W Patronite od 03.04.2018

Zapalony kick-boxer, który mimo wszelakich przeciwności robi to co lubi!

O Autorze

Od 2011 roku uprawiam kick-boxing. Swoją przygodę rozpocząłem od UKS Gladiator Sucha Beskidzka, gdzie trenowałem dwa lata pod wodzą Mariusza Pyki. To tam stoczyłem swoje pierwsze walki w formule k-1.

Po rozpadzie klubu zacząłem dojeżdżać do Krakowa, by trenować w KSS SMOK im. Andrzeja Firsta. W Krakowskim klubie spędziłem cztery lata, dziennie dojeżdżając przez cztery godziny. Pod skrzydłami Grzegorza Zbroi i Grzegorza Majchra wywalczyłem między innymi:

- v-ce mistrzostwo Polski x1

- Puchar Europy x1

- v-ce mistrzostwo Małopolski

- liczne medale na turniejach i ligach kick-boxingu / boksu

Z powodu dużych kosztów  - sam trening i opłaty związane z dojazdami sięgały okołu 500 zł miesięcznie., a tak że przenosin do Limanowej - zmieniłem klub i od 2018 roku trenuje w Fight House - team Rafał Dudek. Będąc pod skrzydłami Rafała Dudka zdobyłem między innymi - brązowy medal na Slovakia Open w Bratysławie czy brąz na Pucharze Polski.

TROCHĘ O WYDATKACH I KOSZTACH...

Koszty dojazdu do Nowego Sącza to wydatek około 200 zł miesięcznie, ale i to nie jest największym problemem. Zawodnik trenujący sporty walki musi być pod opieką specjalistów i przeprowadzać liczne badania (badania krwi, testy wysiłkowe, EEG, okulista, laryngolog, stomatolog). Część z tych badań jest refundowana, część idzie z prywatnej kieszeni pacjenta. Średni roczny koszt badań to około 500zł. Do tego dochodzą dojazdy na turnieje, wpisowe oraz koszty noclegu i żywienia. Nie wspominam już o sprzęcie czy nawet o suplementacji. Całość tworzy ogromny zasób finansowy i mocno chwieje moją finansową sytuacją. Nie raz jestem zmuszony 'odpuścić 'zawody czy trening - bo zwyczajnie mnie na to nie stać.

POMOC...

Staczam około 30-stu walk rocznie na turniejach w całej Polsce, i jak finanse pozwalają to również i zza granicą. W zamian za pomoc - nawet tę niewielką - jestem w stanie umieścić logo na koszulce / spodenkach / bluzie,  a także wspominać o sponsorze na mediach społecznościowych.

Link do mediów społecznościowych:

instagram.com/denis.gierat/


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika

Hej!

Znajdujesz się na profilu-wizytówce - możesz podejrzeć tu moją twórczość i pasję, rozgość się więc i czuj jak u siebie! Pamiętaj jednak, że funkcja finansowego wsparcia jest niedostępna :)