Łukasz Mikołajewski

W Patronite od 18.03.2020

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 1258

Liczba Patronów: 1952

Zostań Patronem
2 patronów
110 miesięcznie
1 930 łącznie
Szkoła Tańca wielokrotnych reprezentantów Polski na Mistrzostwach Europy i Świata Tańca Par. Prekursorzy nowoczesnego stylu tańca par Disco/ Hustle/ Swing/Fox bardziej znany jako Discofox czy Hustle. Jedyny w Poznaniu Klub Sportowy Polskiego Związku Tańca, agencja eventowa, twórcy imprez, pokazów.

O Autorze

Szkoła Tańca Klub Sportowy

Wielokrotni Reprezentanci ME i MŚ

Finaliści MŚ Olimpiady Tanecznej 2016 Sankt Petersburg

5 msc ME w Vienne Francja 2018

Prekursorzy stylu Disco/ Hustle/ Swing/Fox w północnej Polsce

Autorzy wielu imprez, eventów oraz autorskich pokazów Tańca

Obydwoje mamy różne doświadczenia taneczne i sceniczne, jesteśmy parą od 2012 roku, od 2017 roku małżeństwem, jesteśmy świetnym przykładem, że TANIEC ŁĄCZY, nie tylko " pokolenia". Wspólna miłość, nie tylko do tańca stworzyła markę, którą reprezentujemy nie tylko jako para, ale podejście do tematu Tańca, jest to absolutnie Nasza Pasja a jednocześnie ciężką praca. Codzień przełamujemy bariery wiekowe i fizycznę, pracujemy także umysłowo, marketingiem i pisząc różne rzeczy na temat Tańca. Magda jest obecnie autorem książki:" Trening Mistrzów", która za chwilę ma być wydana przez wydawnictwo Nova Res, ale oczywiście obecna sytuacja, pokrzyżowała wszelkie plany, my jednak bez względu na wszystko codzień ćwiczymy.

Łukasz tańczy od dziecka taniec współczesny i balet, Magda tanczyła taniec towarzyski i występowała w teatrze. Inicjatywy jakie wykonywali sami, nie miały siły przełożenia, póki nie poznali się.

Pierwsza Wygrana noworocznego turnieju Discofox w Grecji 2012/2013 jako I miejsce i nagroda publiczności, Wygrane wakacje, to coś co pozytywnie dało im największego kopa. Już w 2014 roku na MP otrzymali 5 miejsce, w tym samym roku reprezentanci na MŚ w połowie wyników oraz ME- 8  miejsce. To był niesamowity czas, ale sporo krytyki i zazdrosnej konkurencji psuła ten efekt. 

Zawsze staraliśmy się w tańcu być sobą i dzięki temu w 2016 roku na Olimpiadzie Tanecznej w Moskwie dotarliśmy do 6 miejsca. 

Konkurowanie z macierzystą akademią tańca powodowało niesnaski, kolejne były nieustanne podróże, które wyczerpywały energetycznie i finansowo, po otrzymaniu stałej sali w Galerii Handlowej, oraz wyprawieniu hucznego wesela, w kwestii tańca wyczerpaliśmy się pomysłowo, wiedzowo, i kompletny brak inspiracji i wtedy zaprosiliśmy na warsztaty Sergeya Ivanowa, trenera 5 krotnych Mistrzów Świata dyscypliny Disco Hustle Swing Fox, Stasia i Kate, którzy do 2014 roku nieustannie wygrywali.

Trener sam zaproponował zająć się Nami, kiedy opowiedzieliśmy o Naszych aspiracjach i chęci zostania Mistrzem Świata, trenuje Nas do dziś! 

O tych zmaganiach o różnicach w myśleniu Polaków i Rosjan, jest wspomniana książka

Magda i Łukasz to nie tylko, taniec , to tytany pracy, którzy sprzedają pozytywny aspekt tańca jako wiele imprez, gdzie można ich zobaczyć, trenują dzieci i młodzież, we własnym klubie sportowym należącym do profesjonalnej organizacji tanecznej, robią pokazy na weselach, no i właśnie obsługują chyba najwięcej Par Ślubnych w Poznaniu, Magda to miłośniczka Wietnamu, kochająca Wschodnią kulturę, zna 4 języki biegle. Łukasz to osoba która zawsze dużo mówi i wyraża przemówieniami i słowem pisanym, kiedyś pisał jako dziecko sztuki teatralne i poezje. Teraz nie ma na to czasu.

Sporo pisać O Nas ale warto Nas poznać, całą wrażliwość i kreatywność przekładamy na taniec i staramy się w nim wyrazić to co myślimy i czujemy. Od dłuższego czasu zarażamy pasją innych i absolutnie bezkonkurencyjną postawą. Nie znosimy narzekania i twierdzenia, że coś jest niemożliwe, bo dla Nas nic nie jest niemożliwe, także Naszym myśleniem pozytywnym staramy się zarazić innych :)

Magda i Łukasz Discofox

 

 


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika