Łukasz Mikołajewski

W Patronite od 18.03.2020

Miejsce w rankingu Autorów

miesięczne wsparcie: 909

liczba Patronów: 1165

3 patronów
130 zł miesięcznie
1 270 zł łącznie
Szkoła Tańca wielokrotnych reprezentantów Polski na Mistrzostwach Europy i Świata Tańca Par. Prekursorzy nowoczesnego stylu tańca par Disco/ Hustle/ Swing/Fox bardziej znany jako Discofox czy Hustle. Jedyny w Poznaniu Klub Sportowy Polskiego Związku Tańca, agencja eventowa, twórcy imprez, pokazów.

O Autorze

Szkoła Tańca Klub Sportowy

Wielokrotni Reprezentanci ME i MŚ

Finaliści MŚ Olimpiady Tanecznej 2016 Sankt Petersburg

5 msc ME w Vienne Francja 2018

Prekursorzy stylu Disco/ Hustle/ Swing/Fox w północnej Polsce

Autorzy wielu imprez, eventów oraz autorskich pokazów Tańca

Obydwoje mamy różne doświadczenia taneczne i sceniczne, jesteśmy parą od 2012 roku, od 2017 roku małżeństwem, jesteśmy świetnym przykładem, że TANIEC ŁĄCZY, nie tylko " pokolenia". Wspólna miłość, nie tylko do tańca stworzyła markę, którą reprezentujemy nie tylko jako para, ale podejście do tematu Tańca, jest to absolutnie Nasza Pasja a jednocześnie ciężką praca. Codzień przełamujemy bariery wiekowe i fizycznę, pracujemy także umysłowo, marketingiem i pisząc różne rzeczy na temat Tańca. Magda jest obecnie autorem książki:" Trening Mistrzów", która za chwilę ma być wydana przez wydawnictwo Nova Res, ale oczywiście obecna sytuacja, pokrzyżowała wszelkie plany, my jednak bez względu na wszystko codzień ćwiczymy.

Łukasz tańczy od dziecka taniec współczesny i balet, Magda tanczyła taniec towarzyski i występowała w teatrze. Inicjatywy jakie wykonywali sami, nie miały siły przełożenia, póki nie poznali się.

Pierwsza Wygrana noworocznego turnieju Discofox w Grecji 2012/2013 jako I miejsce i nagroda publiczności, Wygrane wakacje, to coś co pozytywnie dało im największego kopa. Już w 2014 roku na MP otrzymali 5 miejsce, w tym samym roku reprezentanci na MŚ w połowie wyników oraz ME- 8  miejsce. To był niesamowity czas, ale sporo krytyki i zazdrosnej konkurencji psuła ten efekt. 

Zawsze staraliśmy się w tańcu być sobą i dzięki temu w 2016 roku na Olimpiadzie Tanecznej w Moskwie dotarliśmy do 6 miejsca. 

Konkurowanie z macierzystą akademią tańca powodowało niesnaski, kolejne były nieustanne podróże, które wyczerpywały energetycznie i finansowo, po otrzymaniu stałej sali w Galerii Handlowej, oraz wyprawieniu hucznego wesela, w kwestii tańca wyczerpaliśmy się pomysłowo, wiedzowo, i kompletny brak inspiracji i wtedy zaprosiliśmy na warsztaty Sergeya Ivanowa, trenera 5 krotnych Mistrzów Świata dyscypliny Disco Hustle Swing Fox, Stasia i Kate, którzy do 2014 roku nieustannie wygrywali.

Trener sam zaproponował zająć się Nami, kiedy opowiedzieliśmy o Naszych aspiracjach i chęci zostania Mistrzem Świata, trenuje Nas do dziś! 

O tych zmaganiach o różnicach w myśleniu Polaków i Rosjan, jest wspomniana książka

Magda i Łukasz to nie tylko, taniec , to tytany pracy, którzy sprzedają pozytywny aspekt tańca jako wiele imprez, gdzie można ich zobaczyć, trenują dzieci i młodzież, we własnym klubie sportowym należącym do profesjonalnej organizacji tanecznej, robią pokazy na weselach, no i właśnie obsługują chyba najwięcej Par Ślubnych w Poznaniu, Magda to miłośniczka Wietnamu, kochająca Wschodnią kulturę, zna 4 języki biegle. Łukasz to osoba która zawsze dużo mówi i wyraża przemówieniami i słowem pisanym, kiedyś pisał jako dziecko sztuki teatralne i poezje. Teraz nie ma na to czasu.

Sporo pisać O Nas ale warto Nas poznać, całą wrażliwość i kreatywność przekładamy na taniec i staramy się w nim wyrazić to co myślimy i czujemy. Od dłuższego czasu zarażamy pasją innych i absolutnie bezkonkurencyjną postawą. Nie znosimy narzekania i twierdzenia, że coś jest niemożliwe, bo dla Nas nic nie jest niemożliwe, także Naszym myśleniem pozytywnym staramy się zarazić innych :)

Magda i Łukasz Discofox

 

 

Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!