Łukasz Mikołajewski

W Patronite od 18.03.2020

Miejsce w rankingu Autorów

miesięczne wsparcie: 518

liczba Patronów: 589

10 patronów
300 zł miesięcznie
710 zł łącznie

Zobowiązania Szkoły Tańca w czasie Pandemii, Wsparcie Szkoły Tańca

9 000 zł

miesięcznie

3%

osiągnięto

8 700 zł

brakuje

Pandemia nie wybiera. Koncentracja obecnie jest na panice lub zapobieganiu choroby dotkliwie wpływa na Naszą działalność. Od tygodnia nikt nie zakupił nowego kursu, odwoływane są pokazy, a nawet eventy w Maju. Szkoła potrzebuje na koszty najmu, podatki wypłaty.
Jako klub sportowy działamy od 2015 roku, a jako działalność Łukasza zarówno w kwestii nauki tańca współczesnego jak i nauki indywidualnej 10 lat. Brak wsparcia ze strony Miasta właścicieli i zawodników, powoduje, że zawsze wszelkie zyski zawsze idą na zawody krajowe i Międzynarodowe oraz szkolenia od wybitnych nauczycieli. Szkoła także organizowała w 2018 roku 2 dniowy turniej a 460 uczestników, który sfinansowała ze swoich Przychodów, stąd nie ma środków zapasowych na taką okoliczność.
Wiemy jak ważne jest dla Nas utrzymanie Naszej Szkoły a także utrzymanie stałych treningów. Nam płacą za czas, ale nikt Nam czasu marcowego nie podaruje, stąd cel na najważniejsze zobowiązania, które są do zapłacenia od zaraz. Będziemy wdzięczni za każde wsparcie które pozwoli utrzymać Szkołę i Nasz Klub Sportowy abyśmy mogli długo ćwiczyć razem.