Łukasz Mikołajewski

W Patronite od 18.03.2020

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie:

Liczba Patronów:

Zostań Patronem
0 patronów
0 miesięcznie
2 210 łącznie

Utrzymanie oraz wyposażenie Klubu Sportowego, jak także Turnieje Nasze i podopiecznych

7 000 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

7 000 zł

brakuje

Skończył się czas Lockdown, który skutecznie zniszczył gospodarkę, To przeszłość, dziękujemy wszystkim co wplacili i Nam pomogli!
Szkoła funkcjonuje normalnie w nowej lokalizacji na zdrowych zasadach handlowych, Klienci płacą, my prowadzimy zajęcia.
Zaczęliśmy w czerwcu, jak kluby sportowe, oraz Fitness, jednakże już pojawiają się plany wakacyjne i zapewne największe możliwości finansowe osiągniemy we wrześniu. Mamy co robić i biją się do Nas pary ślubne, aby zarezerwować godziny, jednakże to wszystko nie starcza aby z tych przychodów, stworzyć warunki do pracy na cały przyszły sezon.
Potrzebujemy:
- Nowej podłogi minimum 5000 zł jednorazowo
- Drążki Baletowe ok 1000-2000 zł
- Nowe materace ok 1000 zł
- Parkiet na sali dla par około 5000 zł jednorazowo
- Wymalowanie i remont sali ok 4000 zł
- Wyposażenie szatni, ok 1000- 2000 zł
- Scieżka gimnastyczna do akrobacji ok 1000-2000 zł

Minimum 21000 zł, może więcej, stawiam na realny cel, ok 7000 miesięcznie i start we wrześniu w pełni wyposażoną Szkołą, jeśli nie chcesz robić tego dla Nas, zrób to dla dzieci, które potrzebują ruchu oraz prawdziwego sportu. Po kwarantannie trzeba dać im możliwość uprawiania sportu, mamy dobrą przestrzeń ale nie zagospodarowaną. Jako jedyny aktywny klub Polskiego Związku Tańca, dajemy możliwość startu dzieci w turniejach od debiutów po Mistrzostwa Polski. Turnieji na razie nie ma, tylko w formie online ale czas trenować i czas przygotować się na nowy sezon.

Zobowiązania Szkoły Tańca w czasie Pandemii, Wsparcie Szkoły Tańca

9 000 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

9 000 zł

brakuje

Pandemia nie wybiera. Koncentracja obecnie jest na panice lub zapobieganiu choroby dotkliwie wpływa na Naszą działalność. Od tygodnia nikt nie zakupił nowego kursu, odwoływane są pokazy, a nawet eventy w Maju. Szkoła potrzebuje na koszty najmu, podatki wypłaty.
Jako klub sportowy działamy od 2015 roku, a jako działalność Łukasza zarówno w kwestii nauki tańca współczesnego jak i nauki indywidualnej 10 lat. Brak wsparcia ze strony Miasta właścicieli i zawodników, powoduje, że zawsze wszelkie zyski zawsze idą na zawody krajowe i Międzynarodowe oraz szkolenia od wybitnych nauczycieli. Szkoła także organizowała w 2018 roku 2 dniowy turniej a 460 uczestników, który sfinansowała ze swoich Przychodów, stąd nie ma środków zapasowych na taką okoliczność.
Wiemy jak ważne jest dla Nas utrzymanie Naszej Szkoły a także utrzymanie stałych treningów. Nam płacą za czas, ale nikt Nam czasu marcowego nie podaruje, stąd cel na najważniejsze zobowiązania, które są do zapłacenia od zaraz. Będziemy wdzięczni za każde wsparcie które pozwoli utrzymać Szkołę i Nasz Klub Sportowy abyśmy mogli długo ćwiczyć razem.