Avatar użytkownika

DKF Politechnika

13
patronów
375 
miesięcznie
3 440 
łącznie
13
patronów
375 zł 3 440 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

10 zł miesięcznie
„Quarter Pounder with cheese” - cegiełka

Dziękujemy Ci za wsparcie działań naszego Klubu. Twoja pomoc pozwala nam na urozmaicenie repertuaru, otwiera nas na możliwości częstszego zapraszania gości specjalnych towarzyszących pokazom oraz organizację wydarzeń specjalnych poza murami budynku A1. Możesz potraktować to jako nowe symboliczne oblicze, odchodzącego już do lamusa, biletu miesięcznego. Jesteśmy Ci wdzięczni, że dzięki Tobie najstarszy dyskusyjny klub filmowy w Polsce przy uczelni może się dalej rozwijać. Z dumą umieścimy Twoje imię na liście mecenasów, wyświetlanej przed każdym z naszych seansów! .
25 zł miesięcznie
„Za kilka dolarów więcej”

Dziękujemy Ci za wsparcie działań naszego Klubu. Jak wiesz, przykładamy wielką uwagę, by każda nasza prelekcja poszerzała kontekst seansu, dostarczała Tobie nieoczywistych informacji na jego temat, tak by odbiór filmu był dla Ciebie jeszcze lepszy. Decydując się na wsparcie nas na tym progu, oprócz wpisania na listę wspierających, zostaniesz częścią grupy osób patronujących, którym regularnie udostępnione będą ekskluzywne zapisy prelekcji (zarejestrowane audio + slajdy prezentacji + skanów materiałów dodatkowych), tak byś w przypadku Twojej nieobecności na którymś z naszych seansów lub w razie chęci odświeżenia sobie zapowiedzi, miał_a możliwość powrotu do materiałów w każdej chwili!
50 zł miesięcznie
„Xavier Dolar”

50 złotych to już nie przelewki! Z radością i dumą przyjmujemy Twój gest wsparcia działań Klubu. Oprócz uwzględnienia Cię na liście patronów, dostępu do zapisów prelekcji (zarejestrowane audio + slajdy prezentacji + skany materiałów dodatkowych), chcemy byś był_a na bieżąco z działaniami i planami naszego Klubu. Możesz liczyć na (z conajmniej miesięcznym wyprzedzeniem) wcześniejszy dostęp do repertuaru oraz wszystkich jego zmian, w razie nieoczekiwanych przeszkód. Dowiesz się także przed innymi o eventach specjalnych i aktywnościach pozapolitechnicznych. Ponadto, wspierając nasze działania na tym poziomie, zostaniesz częścią grupy osób wspierających, którym udostępniany będzie dostęp do wirtualnego periodyku (w formacie pdf) autorstwa Klubowiczów DKFu, gdzie przeczytasz nasze krótkie felietony, rekomendacje kinowe, kartki z kalendarza historii Klubu, ekskluzywne materiały z festiwali filmowych i omówienia repertuaru klubowego. Dziękujemy za Twoje wsparcie i liczymy, że Klub stanie Ci się jeszcze bliższy.
100 zł miesięcznie
„Dyskretny urok burżuazji”

Twoje wsparcie w życie klubu jest nieocenione. Poza ww. dowodami naszej wdzięczności (umieszczenie na liście wspierających, dostępu do zapisów prelekcji, periodyku i otrzymywania informacji o seansach) chcielibyśmy byś razem z nami tworzył_a repertuar. Zapoznamy Cię z naszymi katalogami tytułów, włączymy Cię w proces naboru propozycji filmowych, jak i będziesz brał_a udział w głosowaniu sekcji artystycznej. W ten sposób Twoja obecność będzie widoczna nie tylko na sali kinowej, ale też na srebrnym ekranie!

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora DKF Politechnika w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Cześć, jesteśmy jednym z najstarszych, aktywnie działającym Dyskusyjnym Klubem Filmowym w Polsce (a dokładnie we Wrocławiu) i potrzebujemy Waszego wsparcia!

Pomóżcie dalej działać jednemu z najstarszych działających uczelnianych dyskusyjnych klubów filmowych w Polsce!

DKF Politechnika to jedyne w swoim rodzaju międzypokoleniowe miejsce spotkania kultury kinofilskiej. Przestrzeń, w której na przekór multipleksowym repertuarom prezentujemy widowni złote klasyki i perły arthouse’u skłaniające do wymiany doświadczeń.

Od ponad sześćdziesięciu lat zajmujemy się integracją społeczności studenckiej oraz edukacją filmową poprzez prelekcje poprzedzające seanse, przybliżające widowni ich kontekst historyczny, a także wspólny udział w projekcji i dyskusji.

Choć wychodzimy z naszą aktywnością poza mury uczelni np. do Kina Nowe Horyzonty lub w inne przestrzenie Wrocławia (tak, Climax Trance, Między Blokami i 40-lecie albumu The Wall to nasza sprawka), to naszą główną aktywnością są cotygodniowe, czwartkowe pokazy na Politechnice w sali 329.

Zdecydowaliśmy się na zmianę sposobu wspomagania nas, dlatego z jednorazowych biletów w cenie 8zł przeszliśmy na platformę Patronite. Dzięki temu nasze seanse stają się darmowe, lecz nie oznacza to, że nie potrzebujemy już Waszego wsparcia! To właśnie od teraz w rękach naszych Patronów leży los naszego klubowego budżetu, z którego możemy nieustannie urozmaicać nasz repertuar, zapraszać gości na nasze pokazy i organizować wydarzenia specjalne poza murami Politechniki!

Dziękujemy za każdy gest wsparcia czy to w postaci datku pieniężnego czy udostępnienia informacji o zbiórce. A my w DKF Politechnika obiecujemy Wam jeszcze lepsze i pieczołowite budowanie kinofilskiej panoramy Wrocławia.

 

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora DKF Politechnika już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Dariusz Damian Jakubowski
Dariusz Damian Jakubowski
100 zł
olo t.
olo t.
10 zł
Wiewiórex 3D
Wiewiórex 3D
25 zł
Michał Żłobicki
Michał Żłobicki
25 zł
Paweł Piotrowski
Paweł Piotrowski
10 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.