Avatar użytkownika

Dwie Lewe Ręce

420
patronów
18 850 
miesięcznie
74 850 
łącznie
420
patronów
18 850 zł 74 850 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

Obrazek progu
25 zł miesięcznie
Czerwony jak cegła

Dziękujemy za Twoje wsparcie, witaj na pokładzie! Cieszy nas Twoje zaangażowanie, dlatego chcemy dać Ci dostęp do unikalnych treści:

👈 cykliczny newsletter
👈 zaproszenie do grupy na Discordzie
Obrazek progu
50 zł miesięcznie
Polowanie na czerwony październik

Dziękujemy za Twoje 50 plus! Za pomoc w rozwoju naszego kanału otrzymujesz wszystko, co powyżej, a ponadto:

👈 dostęp do specjalnych materiałów video w postaci "Dogrywek", czyli wydłużonych odcinków i rozmów z gośćmi
👈 pierwszeństwo w zadawaniu pytań w formatach Q&A
👈 zaproszenie na spotkanie live z autorami
Obrazek progu
100 zł miesięcznie
Karmazynowy przypływ

Masz gest! Dziękujemy, że wspierasz nasz rozwój i pomagasz uczynić nasz podcast lepszym i pełniejszym doświadczeniem dla wszystkich. W rewanżu chcemy zaoferować Ci wszystko, co w poprzednich progach, ale także:

👈 Nagramy dla Ciebie spersonalizowane podziękowanie, taki mały dziękczynny #LEWYPROSTY i wyślemy je do Ciebie mailowo
Obrazek progu
200 zł miesięcznie
Czerwone i Czarne

Dziękujemy za Twoje hojne wsparcie! Co możemy dać komuś, kto ma wszystko? Może to, co w poprzednim progu ORAZ:

👈 wybraną książkę Marcina albo Jakuba z autografami i dedykacjami obydwu Autorów
Obrazek progu
300 zł miesięcznie
Szkarłatna litera

Dziękujemy, Twoje wsparcie naprawdę robi wielką różnicę! Skoro tak wspaniałomyślnie opodatkowałeś się na naszą rzecz, zwrócimy Ci to w usługach, a zatem: dostajesz wszystko, co w poprzednim progu, a PONADTO:

👈 Twoje imię i nazwisko (lub pseudonim operacyjny) pojawi się na planszy kończącej każdy odcinek
Obrazek progu
1000 zł miesięcznie
Wybierz 1000 zł
3 dostępne miejsca
Czerwona gorączka

Naprawdę nas zaskoczyłeś/aś. Jesteśmy Ci dozgonnie wdzięczni za to wsparcie. Oczywiście otrzymasz od nas wszystko, co w powyższych progach, ale chcemy się z Tobą spotkać, postawić Ci obiad i porozmawiać szerzej o współpracy tworząc pakiet nagrodowy specjalnie dla Ciebie.

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Dwie Lewe Ręce w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Dwie Lewe Ręce to podcast polityczny prowadzony przez Marcina Giełzaka i Jakuba Dymka. Znajdziecie u nas analizy wydarzeń z kraju i świata, wywiady z ekspertami i politykami (czasem też z politykami, którzy są ekspertami) oraz godne polecenia treści (znane i lubiane Leftkomendacje).

Od kiedy zaczęliśmy nagrywać nasz podcast, piszecie: kiedy więcej odcinków? Kiedy nowe formaty? Kiedy będzie was więcej na różnych kanałach? Odpowiedź w niemałym stopniu zależy od Was, naszej Społeczności. Uwierzcie, nie brakuje nam pomysłów i tematów do omówienia. Dzięki Waszym wpłatom na Patronite chcemy je zrealizować – i dostarczyć Wam te treści, których chcecie doświadczać:

 • odcinki-"monografie", gdzie wnikliwie omówimy jeden wybrany, niełatwy temat (przykład: polski system podatkowy albo wojna w Iraku)
 • cykliczny przegląd prasy 
 • więcej gości i wywiadów
 • omówienia książek i raportów 

Wszystko to oznacza oczywiście więcej odcinków i więcej treści, którymi chętnie będziemy się dzielić, używając nowych kanałów komunikacji z Wami, takich jak:

 • nasz własny newsletter, a właściwie cyfrowy magazyn, dla tych, którzy wolą słowo pisane
 • zamknięta grupa do wspólnych dyskusji na Discordzie

Jeśli więc jesteście w tym gronie, które oczekuje od nas więcej i chce widzieć nas więcej lub po prostu chcecie pomóc naszemu kanałowi się rozwijać – najlepiej zrobić to wspierając nas na Patronite.


 

Obok celów związanych z większą ilością treści (na co najbardziej nalegaliście) chcemy również szybko się profesjonalizować. Wasze wsparcie na Patronite pozwoli nam na zakup sprzętu, który pozwoli na lepszą jakość obrazu oraz dźwięku i – co może jeszcze ważniejsze – szybszy montaż kolejnych odcinków.

Chcemy do współpracy na dalszym etapie rozwoju naszego programu zaangażować więcej osób – w tym community managera, czyli kogoś, kto usprawni nasz kontakt z rosnącą liczbą słuchaczek i słuchaczy oraz zadba o to, by nasze treści były obecne na tych platformach i w tych kanałach, gdzie są nasi odbiorcy. Poza tym, będzie stale wymyślać razem z nami sposoby na to, aby angażować Was w nasze treści i czynić Wasze doświadczenie jak najpełniejszym.

W końcu: chcemy wyprodukować coś dla Was. Nie bylibyśmy szanującym się podcastem, gdybyśmy nie mogli zaoferować naszym słuchaczom markowych kubków!* I to też jest w planach. 


Z góry dziękujemy za Wasze zaufanie i wsparcie!

Cześć pracy!

 

Dwie Lewe Ręce, czyli Jakub i Marcin

🛑 PS Zajrzyjcie do zakładki posty. Regularnie umieszczamy tam dodatkowe materiały będące podziękowaniem za Wasze wsparcie. Nowi Patroni znajdą tam również zarchiwizowane newslettery, a Patroni od 2. progu wszystkie dotychczasowe Dogrywki!

 


* Kubek z Donaldem Trumpem bez ucha na zawsze pozostanie częścią Dwóch Lewych Rąk.

 

Jak nasz podcast wygląda w akcji? Zobaczcie:

 

Słuchaj w Patronite Audio!

Słuchaj Dwie Lewe Ręce w aplikacji Patronite Audio.
Pobierz aplikację na swój telefon lub słuchaj w przeglądarce.

Słuchaj

Cele Autora

Nowe formaty
 • 1 500 zł miesięcznie
 • Cel osiągnięty!
100%
Będziemy nagrywać więcej odcinków w nowych formatach m.in. live, ask-me-anything, przegląd prasy, recenzje książek i będą one nagrywane na lepszym sprzęcie ;)
Nowe media
 • 4 000 zł miesięcznie
 • Cel osiągnięty!
100%
Profesjonalny, regularny i rozbudowany newsletter, z którego zrobimy cykliczny magazyn "Dwóch Lewych Rąk", dla tych, którzy wolą słowo pisane i szybkie komunikaty raczej niż dwugodzinne rozmowy ;)
Trzecia ręka (z pistoletem)
 • 7 000 zł miesięcznie
 • Cel osiągnięty!
100%
Zatrudnimy Community Managera/kę, który/a zadba o to, aby silniej angażować społeczność w naszej działania i oferować jej więcej leworęcznych doświadczeń via Discord, Twitter, Facebook, szersza oferta mailingowa czy nasz własny merchandise. Chcemy też sprofesjonalizować nasze marketing, tak aby samemu skupić się w 100% na tworzeniu nowych treści.

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Dwie Lewe Ręce już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Krzysztof Soja
Krzysztof Soja
25 zł
Krzysztof Kamil
Krzysztof Kamil
25 zł
Norbert Serafin
Norbert Serafin
50 zł
Anonimowy patron
25 zł
Łukasz Lipiński
Łukasz Lipiński
50 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.