Dobre Rzuty

W Patronite od 27.07.2020

Miejsce w rankingu Autorów

miesięczne wsparcie: 474

liczba Patronów: 441

20 patronów
440 zł miesięcznie
1 210 zł łącznie
Dogłębne analizy i długie recenzje to nasza specjalność. Patrzymy na RPGi z dużej perspektywy - na to czym są, jak w nie grać, jak je zmieniać.

O Autorze

 

Dobre Rzuty to my – grupa zapaleńców, którzy chcą wydobyć z RPGów coś więcej. Korzystamy z naszego wieloletniego doświadczenia, znajomości teorii gier fabularnych i analitycznego zacięcia, by patrzeć na gry fabularne głębiej.

Chcemy dzielić się z innymi naszymi spostrzeżeniami i wnioskami, bo wierzymy, że gry fabularne to fascynujące medium, w jakim ciągle mnóstwo jest  do odkrycia.
Chcemy pokazywać różne sesje: testować systemy, eksplorować konwencje, zmieniać style.

Naszym celem nie jest tylko grać w RPGi dobrze. Chcemy, by RPGi stały się lepsze.

 

Miniaturki naszych podstastów

 

Działamy od 2018 roku, ale każde z nas ma wiele lat wcześniejszych doświadczeń. Własne ścieżki fascynacji, inspiracji, poszukiwań, rozczarowań i pomysłów. 

Lubimy nowości, uważamy, że systemy mają znaczenie, fascynuje nas proces projektowania gier i jesteśmy zwolennikami szukania rozwiązań tam, gdzie wielu woli pogodzić się z problemem. Interesuje nas zarówno aspekt growy RPG, jak i ich możliwości narracyjne, bo – pewnie tak jak i Wy – uwielbiamy dobre opowieści.

 

Jeden z lepszych fragmentów jednej z naszych lepszych sesji

 

Jesteśmy drużyną, a drzwi do nas są zawsze otwarte. Od początku Dobre Rzuty miały i mają być przestrzenią dla wszystkich, którym podobny sposób myślenia o grach fabularnych jest bliski. Możecie więc spodziewać się nowych twarzy, bo chcemy współpracować ze wszystkimi, których RPGi fascynują i angażują. Może i Twoja twarz pojawi się kiedyś na Dobrych Rzutach?

 

Rzut Oka nagrywany z gościem - Szymonem

 

Ten Patronite to nie owoc marzenia o utrzymaniu z niego kilku osób – wiemy, że to niemożliwe. Mamy swoje „normalne życia” i jesteśmy z nich całkiem zadowoleni, ale to oznacza też, że możemy naszej pasji i Dobrym Rzutom poświęcić jedynie część naszego czasu i zaangażowania. To naturalne.

Dzięki Waszemu wsparciu będziemy mogli systematycznie podnosić naszą poprzeczkę jakości. Robić nieco więcej. Nieco częściej. Nieco staranniej. Na nieco większym wypasie technicznym, wizualnym i dźwiękowym. Z tych małych „nieco” może się zebrać całkiem dużo. To jest dorzucanie kolejnych kości do puli. Szansa na krytyczny sukces rośnie!

 

Razem z Wami mamy szansę na Najlepsze Rzuty!

Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!

Zostań Patronem