Anna Zawistowska

Profesjonalne nagranie podkładu do relaksacji + mikrofon

500 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

500 zł

brakuje

Od roku marzę o tym, aby móc oferować w pełni profesjonalny podkład do relaksacji, który pozwoli na odprężenie i nie będzie rozpraszał. Taki, który będzie dobry do słuchania samemu, ale też będzie robić piękne tło do pracy z umysłem.

Między innymi z tego powodu zamówiłam handpan'a, który ma posłużyć do tego przedsięwzięcia, ale koszt jego był na tyle wielki, że moje oszczędności się skończyły, przez co możliwość nagrania podkładu jest dla mnie nieosiągalna.

Żeby zobrazować o jaką muzykę chodzi, podsyłam link do yt :-)

https://www.youtube.com/watch?v=Gx8Fn3Qq_ag

Studio, które mam na uwadze znajduje się w Gdańsku - jest to Osso Studio i cena godzinowa pracy u nich kosztować mnie będzie 90zł/h. Chcę w studio nagrać ścieżkę dźwiękową pod relaksacje, a następnie zainwestować w mikrofon, który pozwoli mi każdą indywidualnie ułożoną relaksację nagrać już w warunkach domowych.

Kursy i szkolenia

700 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

700 zł

brakuje

Chcę się doszkalać, aby moja pomoc była coraz pełniejsza, bardziej holistyczna i wystarczająca na tyle, na ile pozwolą mi możliwości.

Zależy mi na różnych kursach doszkalających lub dających nowe umiejętności. Dziedziny, które bardzo mnie interesują:
- szkolenia i kursy dla położnych oraz osób udzielających wsparcia okołoporodowego
-szkolenia i kursy z dziedziny fitoterapii (szczególnie kobiecej i okołoporodowej)
-szkolenia i kursy związane z pracą manualną z ciałem - masaż klasyczny, terapia manualna z elementami masażu chińskiego itp.

Pierwszy, który mam na uwadze jest kurs masażu klasycznego
-Jedną z rzeczy, która bardzo pozytywnie wpływa na umysł i ciało jest dotyk.
-Chcę nauczyć się na początek masażu klasycznego, aby poza pracą samym głosem, pomóc osiągnąć odprężenie także w sposób manualny. Myślę to w szczególności pod kątem kobiet w połogu, które przeszły potężny proces, po którym warto docenić swoje ciało, wynagrodzić mu ten trud i obdarować go przyjemnością, miłością i wdzięcznością.

Chcę poznać technikę masażu tak, aby zaopiekować się ciałem, które tego potrzebuje i pozwolić mu na łatwiejszą regenerację.

Kurs chcę zrobić w Akademii masażu Karuna, która znajduje się dość niedaleko, co oszczędzi kosztów transportu i czasu podróży.

Opracowywanie treści publikowanych online (wpisy, live, materiały)

1 000 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

1 000 zł

brakuje

Profil DobroWieść Narodzin na FB oraz IG powstał po to, aby szerzyć treści, które mają pomóc kobietom w osiągnięciu zrozumienia siebie, akceptacji i wiary w swoje możliwości. Zależy mi na treściach wartościowych, skłaniających do refleksji oraz czysto informacyjnych. Profil służy też temu, aby każdy, kto potrzebuje - mógł do mnie napisać i liczyć na reakcję.

Jest to bardzo czasochłonne zajęcie. Żeby móc skupić się na tej pracy, która jest pracą samą w sobie, bez dochodu, potrzebuję wsparcia, abym mogła swój czas nadal na nią przeznaczać i nie rezygnować z niej na rzecz innej pracy, od której zależy, czy będę miała jak się utrzymać.

Dla jasności - nie chodzi o totalny brak pracy, ale żebym mogła mieć jej na tyle, bym dalej miała czas na szukanie informacji, weryfikowanie treści, a następnie publikowanie ich w sposób darmowy dla innych, aby wiedza była ogólnodostępna i dobrze zweryfikowana.

Do tego wszystkiego chcę postawić platformę. Tak aby wszystko było w jednym miejscu, a posty merytoryczne były pełne i nie rozbite na części. Aby dać Wam dostęp do relaksacji, do kursów online. Chcę, aby powstała solidna przestrzeń w sieci, która będzie miejscem pełnym wiedzy, akceptacji i szacunku.

Hej!

Znajdujesz się na profilu-wizytówce - możesz podejrzeć tu moją twórczość i pasję, rozgość się więc i czuj jak u siebie! Pamiętaj jednak, że funkcja finansowego wsparcia jest niedostępna :)