Avatar użytkownika

DoDechy

Opcja wsparcia finansowego jest niedostępna!

O autorze

DoDechy to potencjalnie najlepszy polski podcast motoryzacyjny prowadzony przez trójkę facetów, którzy o motoryzacji wiedzą wszystko… prawie. Możecie spodziewać się lekkiego podejścia do tematyki czterech kółek, sporej dawki wiedzy, częstych dygresji i ciężkich żartów. Dobre humory gwarantowane!

 

DoDechy to przede wszystkim podcast motoryzacyjny prowadzony przez trójkę facetów, którzy o motoryzacji wiedzą wszystko… prawie. Możecie spodziewać się lekkiego podejścia do tematyki czterech kółek, sporej dawki wiedzy, częstych dygresji i ciężkich żartów. Dobre humory gwarantowane!

Podcast nagrywają 3 osoby: Paweł Płocharski, Michał Kwiatkowski i Artur Demiaszkiewicz.

Choć sama audycja jest dla nas priorytetem to staramy się nie ograniczać do strefy audio. Dlatego na naszej stronie dodechypodcast.pl znajdziecie testy, nasze filmy i galerie zdjęć, recenzje oraz newsy, które najbardziej nas zainteresowały. 

Nie chcemy też, by podcast był po prostu gadaniem trzech gości w pokoiku (tzw. "chillout roomie"), mniej więcej co dwa tygodnie. Staramy się uczestniczyć w wydarzeniach, zarówno lokalnych jak i tych ogólnopolskich, a raz (no... może dwa razy) do roku pozwalamy sobie na wyjazd na targi międzynarodowe. Sami nagrywamy, sami montujemy, sami robimy zdjęcia i projekty graficzne.

Twoje wsparcie oznacza dla nas kilka rzeczy.

1. Jesteś zajebisty.

Wspierasz trzech kolesi, którzy chcą się dzielić swoją pasją z innymi, lubią gadać głupoty, śmiać się i czerpać radość z tego, że komuś podoba się co tworzą.

2. Wsparcie finansowe.

Podcast kosztuje, ale jest to nasze hobby, więc nie marudzimy. Każdą złotówkę, którą zdecydujesz się nam przekazać przeznaczymy na dalszy rozwój naszego projektu DoDechy. Przekazując nam swoje pieniądze składasz się z nami na domenę, serwer, sprzęt, paliwo do testowanych samochodów... nasze wydatki możemy wymieniać jeszcze długo. 

3. Rozwój.

Mamy wiele pomysłów na to jak moglibyśmy się dalej rozwijać. Ogranicza nas tylko budżet. Chcielibyśmy odwiedzać więcej miejsc, testować więcej samochodów, nagrywać filmy, a nawet wydawać drukowany kwartalnik o realistycznym nakładzie. Wszystko w myśl idei - mierz wysoko!

4. To nie jest sprawa życia i śmierci.

Jeśli martwisz się, że życie podcastu uzależniamy od Patronite to możesz spać spokojnie. To miejsce to dla nas jedynie próba doładowania naszych pomysłów, podcast istniał i będzie dalej istnieć. Nadal będziemy nagrywać, nadal będziemy mieć dobre humory i będziemy dzielić się nimi z Tobą. Nie zmuszamy, ale jeśli się zdecydujesz to patrz pkt. 1.