W Patronite od 02.06.2016

DoDechy to potencjalnie najlepszy polski podcast motoryzacyjny prowadzony przez trójkę facetów, którzy o motoryzacji wiedzą wszystko… prawie. Możecie spodziewać się lekkiego podejścia do tematyki czterech kółek, sporej dawki wiedzy, częstych dygresji i ciężkich żartów. Dobre humory gwarantowane!

O Autorze

 

DoDechy to przede wszystkim podcast motoryzacyjny prowadzony przez trójkę facetów, którzy o motoryzacji wiedzą wszystko… prawie. Możecie spodziewać się lekkiego podejścia do tematyki czterech kółek, sporej dawki wiedzy, częstych dygresji i ciężkich żartów. Dobre humory gwarantowane!

Podcast nagrywają 3 osoby: Paweł Płocharski, Michał Kwiatkowski i Artur Demiaszkiewicz.

Choć sama audycja jest dla nas priorytetem to staramy się nie ograniczać do strefy audio. Dlatego na naszej stronie dodechypodcast.pl znajdziecie testy, nasze filmy i galerie zdjęć, recenzje oraz newsy, które najbardziej nas zainteresowały. 

Nie chcemy też, by podcast był po prostu gadaniem trzech gości w pokoiku (tzw. "chillout roomie"), mniej więcej co dwa tygodnie. Staramy się uczestniczyć w wydarzeniach, zarówno lokalnych jak i tych ogólnopolskich, a raz (no... może dwa razy) do roku pozwalamy sobie na wyjazd na targi międzynarodowe. Sami nagrywamy, sami montujemy, sami robimy zdjęcia i projekty graficzne.

Twoje wsparcie oznacza dla nas kilka rzeczy.

1. Jesteś zajebisty.

Wspierasz trzech kolesi, którzy chcą się dzielić swoją pasją z innymi, lubią gadać głupoty, śmiać się i czerpać radość z tego, że komuś podoba się co tworzą.

2. Wsparcie finansowe.

Podcast kosztuje, ale jest to nasze hobby, więc nie marudzimy. Każdą złotówkę, którą zdecydujesz się nam przekazać przeznaczymy na dalszy rozwój naszego projektu DoDechy. Przekazując nam swoje pieniądze składasz się z nami na domenę, serwer, sprzęt, paliwo do testowanych samochodów... nasze wydatki możemy wymieniać jeszcze długo. 

3. Rozwój.

Mamy wiele pomysłów na to jak moglibyśmy się dalej rozwijać. Ogranicza nas tylko budżet. Chcielibyśmy odwiedzać więcej miejsc, testować więcej samochodów, nagrywać filmy, a nawet wydawać drukowany kwartalnik o realistycznym nakładzie. Wszystko w myśl idei - mierz wysoko!

4. To nie jest sprawa życia i śmierci.

Jeśli martwisz się, że życie podcastu uzależniamy od Patronite to możesz spać spokojnie. To miejsce to dla nas jedynie próba doładowania naszych pomysłów, podcast istniał i będzie dalej istnieć. Nadal będziemy nagrywać, nadal będziemy mieć dobre humory i będziemy dzielić się nimi z Tobą. Nie zmuszamy, ale jeśli się zdecydujesz to patrz pkt. 1.


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika

Hej!

Znajdujesz się na profilu-wizytówce - możesz podejrzeć tu moją twórczość i pasję, rozgość się więc i czuj jak u siebie! Pamiętaj jednak, że funkcja finansowego wsparcia jest niedostępna :)