Strefa Patrona:

17

patronów

295 zł

miesięcznie

4485 zł

łącznie

Miejsce w rankingu Autorów
179
miesięczne wsparcie
138
liczba patronów

  DoDechy to potencjalnie najlepszy polski podcast motoryzacyjny prowadzony przez trójkę facetów, którzy o motoryzacji wiedzą wszystko… prawie. Możecie spodziewać się lekkiego podejścia do tematyki czterech kółek, sporej dawki wiedzy, częstych dygresji i ciężkich żartów. Dobre humory gwarantowane!

ZOSTAŃ PATRONEM POKAŻ PROGI

Cele

0%
100%
osiągnięto 100%
cel: 50 zł miesięcznie
cel osiągnięty!
DoDechy by Night
Raz w miesiącu nagrywamy nowy podcast - DoDechy by Night, gdzie prowadzimy luźną rozmowę o wszystkim i o niczym, Poznacie największe serkrety Fiata Michała, przekonacie się dlaczego Artur nie lubi komedii romatycznych i słowa "pieniążki" oraz dlaczego Paweł lubi jeść.
0%
100%
osiągnięto 100%
cel: 250 zł miesięcznie
cel osiągnięty!
Jesteście najlepsi!
Dzięki Wam podstawa podcastu zaczyna się sama finansować. Mamy na opłatę oprogramowania, domeny, serwera i parę groszy na dotankowanie testowanych samochodów. Jest super!
0%
29 %
100%
osiągnięto 29%
cel: 1000 zł miesięcznie
brakuje 705 zł
Road trip!
Taka kwota pozwoli nam na częstsze wyjazdy na wydarzenia motoryzacyjne w kraju i za granicą. Postaramy się wyłapywać te najciekawsze, obejmować je patronatem i robić pełne relacje z odcinkami specjalnymi, galeriami zdjęć i wywiadami. Pamiętajcie, że ze Szczecina wszędzie mamy daleko.
0%
100%
osiągnięto 5%
cel: 5000 zł miesięcznie
brakuje 4705 zł
Kwartalnik DoDechy
Wydajemy drukowany i bezpłatny magazyn jak w latach 90-tych. Pismo ma co najmniej 30 stron, jest ładnie wydrukowane, a każdy patron o 15zł w górę otrzymuje kopię. W gazecie za każdym razem umieszczamy informację o WSZYSTKICH naszych patronach.
0%
100%
osiągnięto 2%
cel: 10000 zł miesięcznie
brakuje 9705 zł
Superstars
Wyruszamy w świat! Jedziemy na targi do Tokyo lub Nowego Jorku i robimy materiał jakiego jeszcze nie było. Paweł mdleje z radości.
0%
100%
osiągnięto 0%
cel: 30000 zł miesięcznie
brakuje 29705 zł
W cholerę z tym!
Bijemy rekord Patronite, rzucamy nasze roboty i oddajemy się naszej pasji. Żyjemy marzeniami, a samochód DoDechy ma co najmniej 300KM pod maską. Płaczemy, szlochamy... ok... już wracamy na ziemię...

O Autorze

 

DoDechy to przede wszystkim podcast motoryzacyjny prowadzony przez trójkę facetów, którzy o motoryzacji wiedzą wszystko… prawie. Możecie spodziewać się lekkiego podejścia do tematyki czterech kółek, sporej dawki wiedzy, częstych dygresji i ciężkich żartów. Dobre humory gwarantowane!

Podcast nagrywają 3 osoby: Paweł Płocharski, Michał Kwiatkowski i Artur Demiaszkiewicz.

Choć sama audycja jest dla nas priorytetem to staramy się nie ograniczać do strefy audio. Dlatego na naszej stronie dodechypodcast.pl znajdziecie testy, nasze filmy i galerie zdjęć, recenzje oraz newsy, które najbardziej nas zainteresowały. 

Nie chcemy też, by podcast był po prostu gadaniem trzech gości w pokoiku (tzw. "chillout roomie"), mniej więcej co dwa tygodnie. Staramy się uczestniczyć w wydarzeniach, zarówno lokalnych jak i tych ogólnopolskich, a raz (no... może dwa razy) do roku pozwalamy sobie na wyjazd na targi międzynarodowe. Sami nagrywamy, sami montujemy, sami robimy zdjęcia i projekty graficzne.

Twoje wsparcie oznacza dla nas kilka rzeczy.

1. Jesteś zajebisty.

Wspierasz trzech kolesi, którzy chcą się dzielić swoją pasją z innymi, lubią gadać głupoty, śmiać się i czerpać radość z tego, że komuś podoba się co tworzą.

2. Wsparcie finansowe.

Podcast kosztuje, ale jest to nasze hobby, więc nie marudzimy. Każdą złotówkę, którą zdecydujesz się nam przekazać przeznaczymy na dalszy rozwój naszego projektu DoDechy. Przekazując nam swoje pieniądze składasz się z nami na domenę, serwer, sprzęt, paliwo do testowanych samochodów... nasze wydatki możemy wymieniać jeszcze długo. 

3. Rozwój.

Mamy wiele pomysłów na to jak moglibyśmy się dalej rozwijać. Ogranicza nas tylko budżet. Chcielibyśmy odwiedzać więcej miejsc, testować więcej samochodów, nagrywać filmy, a nawet wydawać drukowany kwartalnik o realistycznym nakładzie. Wszystko w myśl idei - mierz wysoko!

4. To nie jest sprawa życia i śmierci.

Jeśli martwisz się, że życie podcastu uzależniamy od Patronite to możesz spać spokojnie. To miejsce to dla nas jedynie próba doładowania naszych pomysłów, podcast istniał i będzie dalej istnieć. Nadal będziemy nagrywać, nadal będziemy mieć dobre humory i będziemy dzielić się nimi z Tobą. Nie zmuszamy, ale jeśli się zdecydujesz to patrz pkt. 1.

Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!

Facebook

Zostań Patronem

Edytuj Progi

5 zł / miesiąc
patroni: 1
Twoje imię i nazwisko / ksywka znajdzie się na naszej stronie w specjalnej sekcji poświęconej Patronom
Zostań patronem
10 zł / miesiąc
patroni: 7
Na koniec każdego odcinka o tematyce ogólnej dziękujemy Tobie osobiście za wsparcie DoDechy.
Zostań patronem
15 zł / miesiąc
patroni: 3
Co miesiąc szykujemy specjalny pakiet zdjęć w wysokiej rozdzielczości dostępnych tylko dla naszych Patronów oraz oczywiście to co powyżej.
Zostań patronem
25 zł / miesiąc
patroni: 5
Gdy tylko zrobimy dodruk naklejek (średnio robimy to co 2 - 3 miesiące) wysyłamy Ci pakiet byś mógł okleić samochód, lodówkę i drzwi sąsiada + wszystko co powyżej.
Zostań patronem
50 zł / miesiąc
patroni: 1
Raz na kwartał wysyłamy Ci ciekawszy gadżet niespodziankę związaną z DoDechy i motoryzacją. Data liczy się od momentu stania się Patronem + wszystko co powyżej.
Zostań patronem
250 zł / miesiąc
patroni: 0
PAKIET SPONSORSKI - Twoja firma na miesiąc staje się naszym sponsorem. Firma zostaje wymieniona na koniec podcastu o tematyce ogólnej, a banner przez miesiąc wyświetlany jest na naszej oficjalnej stronie oraz fanpage na Facebooku.
Zostań patronem
500 zł / miesiąc
patroni: 0
PAKIET SPONSORSKI - Twoja firma na miesiąc staje się naszym sponsorem. Firma jest wymieniona na koniec każdego podcastu, pojawia się link w opisie odcinka oraz banner na naszej oficjalnej stronie oraz fanpage na Facebooku.
Zostań patronem
1000 zł / miesiąc
patroni: 0
PAKIET SPONSORKSKI WYDARZENIA - Twoja firma staje się partnerem naszego wyjazdu oraz relacji z danego wydarzenia. Firma wymieniona jest na końcu każdego odcinka, logo pojawia się na każdym zdjęciu w galerii oraz widnieje w materiałach promujących wyjazd na naszej oficjalnej stronie oraz fanpage na Facebooku.
Zostań patronem

Najnowsi Patroni