doktor z tiktoka

W Patronite od 19.07.2022

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 1926

Liczba Patronów: 1566

Zostań Patronem
Kup na prezent
7 patronów
115 miesięcznie
2 030 łącznie
Cześć! Mam na imię Konrad i prowadzę kanał popularyzujący naukę na TikToku.

O Autorze

Cześć, jestem Konrad, lubię kosmos, stare lasy i pad thai. Nie lubię kryzysu klimatycznego, suchych ciastek i polskiego systemu edukacji.

Wychowałem się na wsi w Puszczy Kampinoskiej, a całe dzieciństwo spędziłem na czytaniu absurdalnej liczby książek i bieganiu po lesie. Trochę ponad rok temu postanowiłem zacząć opowiadać o nauce na TikToku i do dziś moje konto zebrało ponad 400 000 obserwujących. Jeśli chcecie się więcej o mnie dowiedzieć, zapraszam do przeczytania artykułu na Noizz.pl. 

Uważam, że polski system edukacji zabija w nas ciekawość do nauki, każąc wkuwać na pamięć tysiące nudnych i niepotrzebnych faktów. Chciałbym odczarować nauki ścisłe i pokazywać, że są absolutnie fascynujące!

Nagrałem już prawie 400 TikToków, które co miesiąc notują kilka milionów wyświetleń. Poruszam tam zagadnienia związane z kosmosem, ludzkim ciałem, kryzysem klimatycznym, ochroną środowiska i wiele, wiele więcej!

Możecie znać mnie z TikToka o tym, że Napoleon nie wiedział o istnieniu dinozaurów albo z tego, że cukierki lukrecjowe mogą cię zabić, albo z opowieści o największej dziurze w Europie

Jeśli jesteście z Warszawy, to mogłyście mnie też widzieć na muralu przy Metrze Centrum. 

 


Dlaczego jestem na Patronite?

Wyszukiwanie informacji i montaż dłuższych TikToków są bardzo czasochłonne, dlatego trudno mi utrzymać codzienną regularność. Dzięki Waszemu wsparciu będę mógł zrezygnować z części współprac i pobocznych projektów i publikować regularniej, a także otworzyć kanał na YouTube oraz stworzyć naukowy podcast. 

 


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Ola
Ola
Próg: 20 zł
Krzysztof Wróblewski
Krzysztof Wróblewski
Próg: 20 zł
Magdalena Trubiłowicz
Magdalena Trubiłowicz
Próg: 20 zł
Łysa Mówi
Łysa Mówi
Próg: 20 zł
Justyna Wodzik
Justyna Wodzik
Próg: 20 zł