DOM EQ - Krakowskie Centrum Równości

W Patronite od 01.10.2020

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 1474

Liczba Patronów: 1618

Zostań Patronem
Kup na prezent
6 patronów
210 miesięcznie
6 555 łącznie

FILM

250 zł

miesięcznie

84%

osiągnięto

40 zł

brakuje

DOM EQ-owe kino stało się już właściwie tradycją, bez której nie wyobrażamy sobie naszego funkcjonowania. Równie tradycyjnie, po każdym pokazie, dajemy sobie czas na wymianę odczuć i spostrzeżeń w trakcie żywej dyskusji.

Wszystkie wyświetlane filmy poruszają tematykę LGBTQ+. Ten cel jest zabezpieczeniem pozwalającym wykupić licencję na prezentowanie ekranizacjzii, dzięki któremu Wy możecie obejrzeć je za darmo! Dlatego, również z tego miejsca, cieplutko zapraszamy na jeden z naszych filmowych wieczorków.

Zapowiedzi znajdziecie na naszym facebooku. Do zobaczenia!

OPŁACAMY OSOBĘ KOORDYNUJĄCĄ

2 250 zł

miesięcznie

9%

osiągnięto

2 040 zł

brakuje

Dzięki temu, oprócz jednej projekcji filmowej, stać nas na Osobę Koordynującą, która jest niezbędna do prawidłowego funkcjonowania Krakowskiego Centrum Równości.

To osoba, która kontaktuje się z odwiedzającymi DOM EQ i organizatorami wydarzeń, odpowiada na wszystkie Wasze pytania, spaja harmonogram eventów. Właściwie sprawuje pieczę nad wszystkim, włączając codzienne sprawy, jak zapiski kuchenne i higieniczne, a przy okazji jest naszą złotą rączką. Jednym zdaniem robi wszystko żeby ułatwić Zarządowi Federacji Znaki Równości pracę i uprzyjemnić Twój pobyt w DOM EQ.

Jest to naprawdę duża odpowiedzialność, dlatego Osoba Koordynująca otrzymuje wynagrodzenie. Osiągnięcie tego celu to finansowe zabezpieczenie, żeby tej cudnej, niezbędnej Osoby nam nie zabrakło!

OPŁACAMY CZYNSZ

5 350 zł

miesięcznie

3%

osiągnięto

5 140 zł

brakuje

To koszt jednego pokazu filmowego, wypłaty dla Osoby Koordynującej i naszego miesięcznego czynszu. Niestety, DOM EQ nie stoi na kopalni złota i nie finansuje się sam, chociaż wszyscy bardzo byśmy sobie tego życzyli. :)

Gdy osiągniemy ten cel i częściowo zabezpieczymy sytuację finansową, będziemy mogli zająć się tym co naprawdę ważne: wsparciem psychologicznym i prawnym, tworzeniem bezpiecznej przestrzeni dla naszej społeczności oraz organizacją wielu innych rzeczy - usprawnianiem obecnych i przygotowywaniem nowych wydarzeń!

UTRZYMUJEMY CAŁY DOM EQ

8 640 zł

miesięcznie

2%

osiągnięto

8 430 zł

brakuje

12 zł to średni koszt godziny pracy DOM EQ
8 640 zł to średni miesięczny koszt utrzymania DOM EQ

Możemy odetchnąć z ulgą, ale nie osiadamy na laurach. Osiągając taką stabilność możemy zająć się realizacją planów, które mieliśmy na 2020 rok: skupiać się na wsparciu (psychologicznym i prawniczym), rozszerzać naszą działalność o walor edukacyjny i historyczny, tworzyć więcej ciekawych eventów i pozyskiwać granty na rozwój.

Wszystko co robimy, robimy z myślą o Was. Pewność, że mamy za co pokrywać podstawowe koszty pozwoli nam na skupieniu się na rozwoju, tworzeniu i wspieraniu społeczności.

Dziękujemy Wam za każdą złotówkę, która zbliży nas do tego celu! Jesteście niezastąpieni.
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Anonimowy patron
Próg: 50 zł
Nishi
Nishi
Próg: 15 zł
Krzysztof Hajos
Krzysztof Hajos
Próg: 100 zł
Karolina Niemczyk
Karolina Niemczyk
Próg: 15 zł
Andrzej ES
Andrzej ES
Próg: 15 zł
Michal Fabrycy
Michal Fabrycy
Próg: 15 zł