Avatar użytkownika

DomiKitty

2
patronów
210 
miesięcznie
1 305 
łącznie
2
patronów
210 zł 1 305 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

10 zł miesięcznie
💙Specjalna ranga Patrona na discordzie
15 zł miesięcznie
💙nagrody z poprzedniego progu
💙możliwość dawania propozycji na seanse filmowe, na discordzie
30 zł miesięcznie
💙nagrody z poprzednich progów
💙długopis Hordy po rozpoczęciu wsparcia
💙możliwość wybrania potrawy, którą będę przygotowywać na streamie raz na 3 miesiące (bez ogromnie drogich udziwnień)
💙Twój nick wyświetlany na początku i końcu streamka
50 zł miesięcznie
💙nagrody z poprzednich progów
💙 możliwość wyboru gry na streamka raz w miesiącu (muszę ją posiadać lub jest możliwa do kupienia w miarę za racjonalną cenę)

100 zł miesięcznie
💙nagrody z poprzednich progów
💙wideo lub live dla Patronów z zajęć jogowych raz na 3 miesiące
150 zł miesięcznie
💙nagrody z poprzednich progów
💙mój audiobook z wybraną przez Patronów książką (około 100 stron w miesiącu)
180 zł miesięcznie
💙nagrody z poprzednich progów
💙obraz stworzony przeze mnie, od razu w pierwszym miesiącu i potem sukcesywnie co 3 miesiące
💙pierwszeństwo w grach z widzami na streamku i off stream
💙roczna ranga VIP na Twitchu

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora DomiKitty w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Jestem streamerką na Twitchu, zajmuje się przede wszystkim grami single playerowymi, z wykształcenia pedagog, lubię rozmawiać na różne tematy, zarażać miłością do gier, jogi, tańca, gotowania i zawsze chętnie pogadam o życiowych tematach, bo psychika ludzka mnie od zawsze pasjonuje!

Mam na imię Dominika, z wykształcenia jestem pedagogiem czyli animowanie grupy ludzi, by dobrze się bawili to dla mnie codzienność. Streamuje na Twitchu różne gierki, które wlecą w moje łapki. Lubię pomagać ludziom, dawać wsparcie i troskę, a przede wszystkim radość, bo przecież: "Żadna noc nie może być aż tak czarna, żeby nigdzie nie można było odszukać choć jednej gwiazdy."

Moja przygoda z grami zaczęła się już we wczesnych latach życia, w których królował na początku Pegazus a potem gra "Kapitan Pazur". Gry to dla mnie urzeczywistnienie książek, gdzie masz wpływ na to co może się zdarzyć, a ja jestem Włóczykijem, któremu trudno zagrzać miejsce, gdzieś na dłużej, więc pewnie dlatego eksploracja różnych światów i galaktyk daje mi tak niesamowitą radość. 

Obecnie staram się dodatkowo pójść w kierunku grafiki komputerowej oraz instruktora jogi. Moje zamiłowanie do malowania na płótnie zaczęło się poważnie rozwijać na początku pandemii. Od tamtej pory udało się dodatkowo zakupić tablet graficzny i stawiam w nim pierwsze kroki i po cichu liczę, że uda mi się temu poświęcić część mojego czasu. 

Z kolei moja przygoda z jogą zaczęła się około 5 lat temu i przerodziła się w totalną miłość, gdzie przez nieprzerwanie 2 lata ćwiczyłam ją codziennie i czuje, że to już ten etap by pójść w tym kierunku dalej :) 

Jak widzicie lubię robić różne rzeczy, przez eksperymenty w kuchni po rozmowy o galaktykach, który to temat można by rozpisać w osobnym eseju :)

Na streamach również tego nie brakuje, ponadto uwielbiam robić cosplaye i wcielać się w różne charaktery mojej osobowości :D

Twoje wsparcie pozwoli mi realizować moją pasję, którą jest tworzenie streamów na Twitchu.  Obecnie jest to moje jedynie źródło dochodów, dlatego każde wsparcie jest dla mnie niezwykle cenne. Na Twitchu tworzę miejsce, które powita z otwartymi ramionami wszystkich, którzy nie robią krzywdy swoim zachowaniem innym. Jest to dla mnie bardzo ważne, by budować moją społeczność na zasadach wzajemnego szacunku i akceptacji, by dyskusje, które prowadzimy były na poziomie oraz by każdy mógł być sobą. Rozmawiamy często o tematach życiowych, trudnych, bo uważam, że w Polsce za mało się mówi o wielu rzeczach, uważając że są kontrowersyjne. Ja stawiam przede wszystkim na edukacje, konfrontowanie średniowiecznych postaw z rzeczywistością i obalaniu murów, które ludzie lubią stawiać między jedną grupą a drugą. Mnóstwo osób przychodzi również by miło spędzić czas na moich streamach i pośmiać się, co jest niezwykle istotne również, gdyż wiem, że pozytywna atmosfera i dużo uśmiech to podstawa w życiu :) 

Wspierając mnie pomagacie w zasadzie we wszystkich moich pasjach, zarówno w cosplayu, malowaniu, jodzę, grafice komputerowej, gotowaniu i streamowaniu, także wielkie serducho dla Was! 💙

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora DomiKitty już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Pezeecik
Pezeecik
30 zł
Bartosz Duda
Bartosz Duda
180 zł
Marco
Marco
30 zł
Anna Kozicka
Anna Kozicka
15 zł
Piotr Tomczak
Piotr Tomczak
180 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.