W Patronite od 26.04.2023

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 1353

Liczba Patronów: 1924

Zostań Patronem
Kup na prezent
4 patronów
270 miesięcznie
360 łącznie
Jestem streamerką na Twitchu, zajmuje się przede wszystkim grami single playerowymi, z wykształcenia pedagog, lubię rozmawiać na różne tematy, zarażać miłością do gier, jogi, tańca, gotowania i zawsze chętnie pogadam o życiowych tematach, bo psychika ludzka mnie od zawsze pasjonuje!

O Autorze

Mam na imię Dominika, z wykształcenia jestem pedagogiem czyli animowanie grupy ludzi, by dobrze się bawili to dla mnie codzienność. Streamuje na Twitchu różne gierki, które wlecą w moje łapki. Lubię pomagać ludziom, dawać wsparcie i troskę, a przede wszystkim radość, bo przecież: "Żadna noc nie może być aż tak czarna, żeby nigdzie nie można było odszukać choć jednej gwiazdy."

Moja przygoda z grami zaczęła się już we wczesnych latach życia, w których królował na początku Pegazus a potem gra "Kapitan Pazur". Gry to dla mnie urzeczywistnienie książek, gdzie masz wpływ na to co może się zdarzyć, a ja jestem Włóczykijem, któremu trudno zagrzać miejsce, gdzieś na dłużej, więc pewnie dlatego eksploracja różnych światów i galaktyk daje mi tak niesamowitą radość. 

Obecnie staram się dodatkowo pójść w kierunku grafiki komputerowej oraz instruktora jogi. Moje zamiłowanie do malowania na płótnie zaczęło się poważnie rozwijać na początku pandemii. Od tamtej pory udało się dodatkowo zakupić tablet graficzny i stawiam w nim pierwsze kroki i po cichu liczę, że uda mi się temu poświęcić część mojego czasu. 

Z kolei moja przygoda z jogą zaczęła się około 5 lat temu i przerodziła się w totalną miłość, gdzie przez nieprzerwanie 2 lata ćwiczyłam ją codziennie i czuje, że to już ten etap by pójść w tym kierunku dalej :) 

Jak widzicie lubię robić różne rzeczy, przez eksperymenty w kuchni po rozmowy o galaktykach, który to temat można by rozpisać w osobnym eseju :)

Na streamach również tego nie brakuje, ponadto uwielbiam robić cosplaye i wcielać się w różne charaktery mojej osobowości :D

Twoje wsparcie pozwoli mi realizować moją pasję, którą jest tworzenie streamów na Twitchu.  Obecnie jest to moje jedynie źródło dochodów, dlatego każde wsparcie jest dla mnie niezwykle cenne. Na Twitchu tworzę miejsce, które powita z otwartymi ramionami wszystkich, którzy nie robią krzywdy swoim zachowaniem innym. Jest to dla mnie bardzo ważne, by budować moją społeczność na zasadach wzajemnego szacunku i akceptacji, by dyskusje, które prowadzimy były na poziomie oraz by każdy mógł być sobą. Rozmawiamy często o tematach życiowych, trudnych, bo uważam, że w Polsce za mało się mówi o wielu rzeczach, uważając że są kontrowersyjne. Ja stawiam przede wszystkim na edukacje, konfrontowanie średniowiecznych postaw z rzeczywistością i obalaniu murów, które ludzie lubią stawiać między jedną grupą a drugą. Mnóstwo osób przychodzi również by miło spędzić czas na moich streamach i pośmiać się, co jest niezwykle istotne również, gdyż wiem, że pozytywna atmosfera i dużo uśmiech to podstawa w życiu :) 

Wspierając mnie pomagacie w zasadzie we wszystkich moich pasjach, zarówno w cosplayu, malowaniu, jodzę, grafice komputerowej, gotowaniu i streamowaniu, także wielkie serducho dla Was! 💙


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Najnowsi Patroni
Marco
Marco
Próg: 30 zł
Pezeecik
Pezeecik
Próg: 30 zł
Piotr Tomczak
Piotr Tomczak
Próg: 180 zł
Anonimowy patron
Próg: 30 zł