Dominika Mizia

W Patronite od 03.09.2020

Miejsce w rankingu Autorów

miesięczne wsparcie: 458

liczba Patronów: 586

14 patronów
505 zł miesięcznie
1 015 zł łącznie
Youtuberka specjalizująca się sferą beauty. Makijażystka z pasji, która kocha koty sushi i salsę kubańską.

O Autorze

Kanał: Dominika Mizia

"Babski Kanał po męsku" bez yyyy....eeee..."co ja to chciałam powiedzieć?"...konkretnie i na temat..(przynajmniej próbuje;P bez mizdrzenia się i lania wody..trochę o mnie: buszująca w zbożu..kosmetyków.. jawna zakupoholiczka (niestety;) ..dziewczyna zbzikowana na punkcie kosmetyków i makijażu no i przy okazji makijażystka czynnie działająca w Polsce - Żywiecczyzna

Dominika Mizia to ja! - choć z wykształcenia jestem dziennikarką to moją największą pasją odkąd pamiętam był MAKIJAŻ. 4 lata temu założyłam kanał (obecnie 83k), którego celem było dzielenie się z Wami swoją miłością do kosmetyków, wiedzą ale i pozytywną energią! Kanał jest moim hobby i najmilszym relaksem - nagrywając uciekam od szarej rzeczywistości, odrywam się i poddaje terapeutycznej mocy jaką jest dla mnie samo malowanie się. Kanał to moja terapia, moja miłości i mój czas dla siebie samej! 

Z czasem zrozumiałam, że youtube to jest to co chce robić na stałe - tak! chce by kanał był nie tylko moją pasją ale i pracą - chcę oddać mu się bez reszty bo chcę oddać się Wam! Ale nic nie przychodzi łatwo...każdy sukces jest okupiony wysiłkiem i wkładem (czy to finansowym czy czasowym). Budowałam kanał 4 lata pochłonęło to miliony godzin spędzonych na montażu, masę nerwów i duuuuużo cebulionów no niestety żeby coś mieć trzeba najpierw zainwestować (no chyba że masz bogatych rodziców to może nie koniecznie;) al ja zaczynałam od zera z pesymistycznymi wróżbami otoczenia, które mówiąc delikatnie nie bardzo we mnie wierzyło...ale udało się!

Mam 34 lata i w końcu wiem co chce w życiu robić! 

Składki z patrona pozwolą mi rozwinąć skrzydła, podciągnąć kanał i polepszyć treści jakie Wam oferuję. Ostatnio źle się dzieje na youtubie - spadają wyświetlenia, nowi widzowie o zarobkach nawet nie wspomnę bo tych nie ma wcale! Kanał kona cichą i powolną śmiercią co mnie przeraża i spędza sen z powiek

Kochane MIZIAKI nie pozwólcie, żeby kanał padł - pomóżcie mi bo w końcu to nasz wspólny kanał tworzymy go razem i mam nadzieję, że razem będziemy w niedalekiej przyszłości świętować srebrny przycisk na 100k  to moje największe marzenie!!!!

Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!

Zostań Patronem