W Patronite od 21.10.2020

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 65

Liczba Patronów: 32

Zostań Patronem
484 patronów
6 560 miesięcznie
38 780 łącznie

NOWA OSOBA, DONALD ROŚNIE W SIŁĘ

12 000 zł

miesięcznie

54%

osiągnięto

5 440 zł

brakuje

Dołączymy nową osobę do redakcji. Zaczniemy cykl wywiadów z przedstawicielami różnych zawodów o realiach ich życia w czasie pandemii. Chcemy pisać coraz częściej nie tylko o wydarzeniach, ale o życiu ludzi, dać im głos w debacie i użyć naszych zasięgów, żeby zaczynać dyskusje o ważnych problemach.

Jeżeli uda nam się to wspólnie, będziemy mieć dowód, że umiemy nie tylko bawić, ale też zebrać realną społeczność, która chce stworzyć z nami lepsze media. No i kurde będzie nam bardzo miło.NIEZALEŻNE MEDIUM

18 000 zł

miesięcznie

36%

osiągnięto

11 440 zł

brakuje

Przy tej wysokości wsparcia zaczniemy być niezależnym medium. Nadal będziemy emitować reklamy, bo miesięczne koszty redakcji, zdjęć i hostingu są ponad 2-krotnie wyższe, ale będziemy mogli inwestować czas w autorskie projekty i reportaże.

Zaczniemy też współpracę z zewnętrznymi autorami, którzy będą mogli poświęcić po kilka dni na solidne zgłębienie jednego interesującego nas i Was tematu.

DZIĘKI BYKU

6 000 zł

miesięcznie

100%

osiągnięto

cel osiągnięty!

Możemy trochę przestać pędzić i zajmować się bieżączką, a więcej czasu poświęcić na ambitniejsze treści. Będziemy robić więcej wywiadów z ciekawymi ludźmi. Będziemy pytać Was, z kim przeprowadzać kolejne rozmowy i w jakim kierunku poszerzać tematykę Donalda.Zostań Patronem