W Patronite od 29.01.2020

Miejsce w rankingu Autorów

miesięczne wsparcie: 1245

liczba Patronów: 1906

1 patron
50 zł miesięcznie
420 zł łącznie
Węże czyli moja absolutna pasja. Ich hodowanie, rozmnażanie, obserwacja, wspieranie wiedzą i doświadczeniem początkujących terrarystów, łamanie barier i stereotypów poprzez edukacje i zapoznawanie społeczeństwa z tymi wspaniałymi zwierzętami.

O Autorze

SIEMANO

JESTEM PIOTREK ALE WIĘKSZOŚĆ ZNA MNIE JAKO MUZINA LUB DONMUZINA Z FB. 
 

OD 8 ROKU ŻYCIA MOJĄ PASJĄ SĄ GADY, A W SZCZEGÓLNOŚCI WĘŻE. 

DZISIAJ W WIEKU 31 LAT ZNALAZŁEM SIĘ W MIEJSCU, W KTÓRYM CHCIAŁEM  BYĆ BĘDĄC DZIECKIEM ALE SPORO BRAKUJE JESZCZE DO ETAPU, O KTÓRYM MARZE, A MIANOWICIE SYTUACJI, W KTÓREJ MOJA PASJA STANIE SIĘ ŹRÓDŁEM UTRZYMANIA. 
 

HODOWLA TO OCZYWIŚCIE CIĘŻKA PRACA ALE DAJE NIESAMOWITĄ SATYSFAKCJĘ :) 

W ZWIĄZKU Z TYM, ŻE WOKÓŁ WĘŻY NAROSŁO PRZEZ WIEKI MNÓSTWO MITÓW NAJCZĘŚCIEJ WYWOŁYWANYCH PRZEZ ZWYCZAJNY STRACH PŁYNĄCY Z NIEWIEDZY I BRAKU MOŻLIWOŚCI OBCOWANIA Z NIMI POSTANOWIŁEM WZIĄĆ SIĘ ZA EDUKOWANIE SPOŁECZEŃSTWA I ZAPOZNANIE GO Z TYMI WSPANIAŁYMI ZWIERZĘTAMI. 
 

PONADTO W ZWIĄZKU IŻ TERRARYSTYKA W POLSCE DOŚĆ DYNAMICZNIE ZACZYNA SIĘ ROZWIJAĆ I CZASY W KTÓRYCH ŻYJEMY NIEZBYT PRZYPOMINAJĄ TE KTÓRE PAMIETAM Z DZIECIŃSTWA Z 1997r STARAM SIĘ WSPIERAĆ SWOIM DOŚWIADCZENIEM I RADAMI MŁODYCH ADEPTÓW TERRARYSTYKI I POMAGAĆ IM JAK TYLKO MOGĘ ABY NIE POPEŁNIALI NIEPOTRZEBNYCH BŁĘDÓW HODOWLANYCH.

STĄD WŁAŚNIE NIEDAWNO ZRODZIŁ SIĘ POMYSŁ ABY NIE DZIAŁAĆ TYLKO NA FB NA GRUPACH TERRARYSTYCZNYCH I WŁASNYM FP ALE RÓWNIEŻ POPRZEZ WŁASNY KANAŁ NA YT. OKAZAŁO SIĘ TO  TRUDNIEJSZE NIŻ MYŚLAŁEM JEDNAK OGROMNE WSPARCIE JAKIE DAJĄ MI WIDZOWIE NIESAMOWICIE MOTYWUJE DO PRACY I UTWIERDZA MNIE W TYM IŻ FORMA W JAKIEJ TO ROBIE CHYBA NIE JEST NAJGORSZA. Z RESZTĄ ZOBACZCIE I OCEŃCIE SAMI: 

AKTUALNIE PO NIESPEŁNA DWÓCH TYGODNIACH KANAŁ MOJEJ HODOWLI PM REPTILES MA PONAD 120 SUBSKRYBENTÓW I TA LICZBA WCIĄŻ ROŚNIE POSTANOWIŁEM POZA CYKLEM TYPOWO ODCINKOWYM ZROBIĆ RÓWNOLEGLE DRUGĄ SERIE TYM RAZEM KRÓTKICH FILMIKÓW DLA HODOWCÓW ZATYTUOWANĄ 

WĘŻOWE PIP(Y) CZYLI PORADY I PATENTY DONMUZINA

 

CZY TAKA FORMA SIĘ PRZYJMIE I BĘDZIE OGLĄDANA? OCENICIE SAMI. 

WSZYSTKIM OBECNYM I PRZYSZŁYM SUBSKRYBENTOM, WIDZOM ORAZ PRZEDE WSZYSTKIM PATRONOM CHCIAŁBYM W TYM MIEJSCU SERDECZNIE PODZIĘKOWAĆ ZA CALE WSPARCIE JAKIEGO MI UDZIELACIE W REALIZACJI MOJEJ PASJI. MAM NADZIEJE ŻE WCIĄŻ BĘDZIECIE POMAGAĆ MI SIĘ ROZWIJAĆ W TEMACIE YT ALE RÓWNIEŻ ROZWIJAĆ HODOWLĘ I DZIAŁALNOŚĆ EDUKACYJNA ABY PRZEŁAMYWAĆ BARIERY I STEREOTYPY DOTYCZĄCE WĘŻY. 
 

POSTARAM SIĘ NAJLEPIEJ JAK TO MOŻLIWE WYNAGRODZIĆ WAS RÓWNIEŻ ZA UDZIELONE WSPARCIE DO KTÓREGO OCZYWIŚCIE SERDECZNIE ZAPRASZAM. 
 

POZDROWIONKA I DO ZOBACZENIA 

Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!

Zostań Patronem
Najnowsi Patroni