Strefa Patrona:

6

patronów

110 zł

miesięcznie

740 zł

łącznie

Miejsce w rankingu Autorów
315
miesięczne wsparcie
291
liczba patronów

  Od 8 lat pokazuję ludziom skuteczne narzędzia psychologii, aby ułatwiać im codzienne życie. Jestem trenerem efektywności osobistej, nowoczesnych technik nauki i rozwoju talentów. Prowadzę bloga, kanał na YouTubie i grupę Zdobywcy Super Kompetencji na Facebooku.

ZOSTAŃ PATRONEM POKAŻ PROGI

Cele

0%
100%
osiągnięto 5%
cel: 2000 zł miesięcznie
brakuje 1890 zł
Koszty działania
Montażyści, programiści, zdjęcia, subskrypcje programów, grafiki, platforma, domena itd. to tylko część kosztów, które opłacam aby dostarczyć Ci treści. Jeśli dorzucisz się do tej kwoty, będzie mi bardzo miło! Dzięki temu, nie tylko będę mogła prowadzić swój kanał na YouTubie i bloga na mojej stronie, ale również grupę Zdobywcy Super Kompetencji na Facebooku.
Pomóż mi utrzymać te działania ;)
Gdy osiągnę ten cel, zechcę zaprosić Patronów do wspólnego planowania moich kolejnych działań- planowanych filmów, prowadzenia wyzwań i grup na Facebooku, szkoleń e-learningowych, konferencji i spotkań. Zechcę również zobaczyć się z Wami i spędzić wspólnie czas w jednym z Polskich miast.
0%
100%
osiągnięto 3%
cel: 2800 zł miesięcznie
brakuje 2690 zł
Popodcastujmy wreszcie!
Średni czas filmu, jaki przygotowuję na mój kanał na YouTube, wynosi około 6 minut. W te 360 sekund mam za zadanie przekazać Ci jak najwięcej super skondensowanej wiedzy. Ale przecież to nie wyczerpie tematu! I tu z pomocą przychodzi podcast- który mogę nagrać z ciekawą osobą, ekspertem w danej dziedzinie, lub dzieląc się własną wiedzą i doświadczeniem.

Aby nagrywać podcasty potrzebuję bardzo dobrej jakości sprzętu do nagrywania, muszę dojechać do moich gości, zaprosić ich na kawę i zlecić montaż całego odcinka fachowcowi.

Gdy osiągnę ten cel założę kanał podcastera i minimum raz/dwa razy w miesiącu zechcę przygotować Wam merytoryczny podcast w wybranego przez Patronów tematu. Zechcę prosić Was o pomoc w dobrze tematyki a także gości, których warto zaprosić. Regularnie zechcę zapraszać też na takie wywiady moich Patronów, aby również poznali ciekawe osoby osobiście.
0%
100%
osiągnięto 1%
cel: 7000 zł miesięcznie
brakuje 6890 zł
Idziemy w teren
Obecnie moje filmy przygotowuję techniką rysowaną- jest nie tylko ciekawa ale i tania w produkcji. Przyznam jednak, że marzy mi się zabranie Cię do fascynującego laboratorium psychologicznego i zbadaniu mojego mózgu (będzie się działo!), wybraniu się do wielu ciekawych miejsc w Polsce i zagranicą czy zabraniu Cię na moje szkolenia. To jednak wymaga kasy- montażyści, dobry sprzęt, wyprawy całą drużyną itd. niestety kosztują.

Po osiągnięciu tego progu, będę mogła zaprosić do współpracy ekspertów od kręcenia super odcinków i dać Ci wiedzę w jeszcze atrakcyjniejszej formie. Regularnie zechcę zapraszać na plan moich Patronów, aby pokazać jak to wygląda od kuchni a może nawet wziąć udział w jakimś odcinku ;)
0%
100%
osiągnięto 0%
cel: 13000 zł miesięcznie
brakuje 12890 zł
Uczmy się wspólnie
Jak już pewnie wiesz jestem trenerem nowoczesnych technik nauki. To moja pasja, praca i inspiracja do ciągłych zmian. Odczuwam ogromny ból z tego powodu, że w szkołach nie uczą nas jak się uczyć a większość z nas żyje w przekonaniu, że ,,się nie da". Bardzo zależy mi na tym, aby coraz więcej osób dowiedziało się o technikach nauki i aby nauka sprawiała nam prawdziwą przyjemność (wierz mi, że to nawet nie jest trudne!). Moim marzeniem jest stworzenie BEZPŁATNEJ PLATFORMY do nauki m.in. języka angielskiego ale i przedmiotów szkolnych z wykorzystaniem nowoczesnych technik nauki. Bezpłatne mapy myśli, fiszki, grafiki z prostym wytłumaczeniem wielu tematów.
Jeśli osiągnę ten próg założę platformę, gdzie każdy przekona się jak ma niezwykły mózg! Do pomocy nad projektem oczywiście zaproszę moich Patronów ;)

O Autorze

 

Poznawanie człowieka i praca z ludźmi fascynowała mnie praktycznie od zawsze. Jeszcze przed rozpoczęciem studiów wiedziałam, że chcę zajmować się rozwijaniem w ludziach tego co mają najlepsze- ich możliwości, wrodzonego potencjału, talentów. Studia psychologiczne były więc naturalnym wyborem, który jak się okazał nie dał mi odpowiedzi na pytanie jak uczyć się szybciej, wykorzystywać swoje talenty, mieć więcej czasu i być szczęśliwym. Postanowiłam więc uczyć się na własną rękę. Moje zainteresowania dotyczące rozwoju osobistego doprowadziły mnie do nauk o mózgu- jego niesamowitych możliwości, oraz tego w jak małym stopniu wykorzystujemy nasz intelekt- i od tego wszystko się zaczęło!

 

Kiedyś pracowałam jako trener, doradca, superwizor i badacz, dzisiaj skupiam się przede wszystkim na przekazywaniu mojej wiedzy w Internecie. 

 

Chcę też abyś wiedział, że nie urodziłam się pod szczęśliwą gwiazdą, nie byłam wybitnym dzieckiem i nie urodziłam się w superstymulującej rodzinie.  Nie byłam dzieckiem, które było głaskane po głowie, chwalone i nagradzane. Kiedy poszłam na studia zaczęłam utrzymywać się sama i zawsze byłam przekonana, że nauka to największy skarb jaki mogę zdobyć. Zawsze szukałam sposobów jak to co robię, mogę robić efektywniej. Jako mała dziewczynka mieszkałam na wsi, gdzie nie miałam dostępu do wielu ,,rozwojowych atrakcji"- kiedy poszłam na studia chciałam wszystko nadrobić. Moje wymagające dzieciństwo nauczyło mnie, że na wszystko trzeba sobie zapracować, że nic nie spada z nieba a narzekanie nie zmiejszy ilości moich obowiązków. Praca fizyczna nauczyła mnie przebywać samej ze sobą, znajdować dobre strony każdej sytuacji i przygotować na wyzwania życiowe. Dzisiaj bardzo dziękuję moim Rodzicom, że nie wyręczali mnie w niczym. 

Mówię Ci o tym dlatego, żebyś wiedział, że na (prawie) wszystko można znaleźć sposób, że trudne sytuacje bardzo stymulują nas do szukania rozwiązań a trudności można przekuć we wspaniałe sukcesy- tego Ci właśnie życzę!

 

 

Mówiąc urzestnikom moich szkoleń, że marzenia się nie spełniają, że warto odnaleźć swoją pasję i robić to co się kocha, że w życiu stała jest tylko zmiana, sama cały czas wychodziłam ze swojej strefy komfortu i... wyjechałam w podróż dookoła świata. 

Kocham podróżować. To niesamowite jak zmienia się perspektywa patrzenia na życie wraz ze zmianą szerokości geograficznej. 

 

     

 

Wraz ze zmianą trybu i miejsca życia zmieniłam też sposób swojej pracy- zaczęłam pracować tylko zdalnie.

Co prawda ogromna radość związana z pracą z ludźmi musiała zostać zastąpiona pięknymi widokami natury, jednak

cel jaki mi przyświeca pomaga mi pokonywać te mniej przyjemne aspekty mojej pracy.

Aby dzielić się z ludźmi praktycznymi narzędziami psychologicznymi, które ułatwiają życie zaczęłam nagrywać filmy na temat efektywności osobistej na mój kanał w serwisie YouTube:

http://www.youtube.com/c/DorotaFilipiuktrainer 

 

Prowadzę też bloga na stronie dorotafilipiuk.pl a także grupę Zdobywcy Super Kompetencji na Facebooku, gdzie co miesiąc zajmujemy się rozwijaniem jednej z najważniejszych umiejętności XXI wieku (dołącz do nas ;)):

https://www.facebook.com/groups/111965842633110/

 

 

Planów mam mnóstwo! Chcę nadal tworzyć kursy e-learningowe, w których pokazuję ludziom jak można ułatwić sobie życie poznając proste narzędzia, chcę rozwinąć platformę narzędzi efektywnje nauki, aby każdy w Polsce wiedział, że nauka może być prosta, szybka i tak bardzo przyjemna. Chce otworzyć szkołę dla Geniuszy i napisać kilka książek, które już powoli powstają. 

 

 

 

Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!

Facebook

Zostań Patronem

Edytuj Progi

5 zł / miesiąc
patroni: 0
Dziękuję! Od teraz jesteś oficjalnie moim Patronem!

Cieszę się, że nie tylko mnie śledzisz ale postanowiłeś również mi pomóc- to dla mnie ogromna radość. Dzięki Tobie mogę cały czas pracować nad moim kanałem, blogiem i grupą Zdobywcy Super Kompetencji na Facebooku.

Poza moją ogromną wdzięcznością za Twoje zaangażowanie chcę umieścić Twoje imię i nazwisko (jeśli się zgodzisz) na mojej stronie i Facebooku, aby każdy wiedział, że mi pomagasz!

Jeśli udostępnisz mi swój adres do korespondencji spodziewaj się listu-niespodzianki ;)
Dziękuję, że jesteś!
Zostań patronem
10 zł / miesiąc
patroni: 4
Banknot to już coś! Bardzo Ci dziękuję, że jesteś moim Patronem i chcesz mi pomóc.

Poza giftami z poprzedniego poziomu zapraszam Cię do zamkniętej grupy moich Patronów na FB, gdzie będę dzieliła się z Tobą tym jak pracuję- jak wygląda mój dzień, moje nawyki, przygotowanie kursów, szkoleń, konferencji a także kulisy nagrywania filmów na YT, rozpracowywanie strategii marketingowej itd.

Pokażę Ci jak to wygląda od kuchni i na pewno zapytam o Twoje zdanie odnośnie np. treści kolejnych nagrań na bloga i YT! Z przyjemnością odpowiem też na Twoje pytania;)
Zostań patronem
20 zł / miesiąc
patroni: 1
Wow! Mój Drogi Patronie, jest mi niezmiernie miło, że chcesz mi tak szczodrze pomóc w rozwoju mojej strony, kanału i platformy.

Poza wszystkimi giftami z wcześniejszych poziomów chciałabym, abyś miał dostęp do niedostępnych dla innych nagrań m.in. webinarów a także spodziewał się ode mnie specjalnego listu w swojej skrzynce pocztowej (jeśli tylko zgodzisz się na przekazanie mi swojego adresu).

Chcę abyś miał świadomość, że bardzo doceniam, że co miesiąc przeznaczasz na pomoc w rozwoju mojego kanału dobry obiad! Dziękuję!Zostań patronem
50 zł / miesiąc
patroni: 1
Mój hojny Patronie, czy wiesz że dzięki Tobie mogę opłacić godzinę pracy mojego montażysty? Dziękuję Ci bardzo za Twoją pomoc!

Poza wszystkimi giftami z wcześniejszego progu chciałabym wysłać prezent- jeśli oczywiście udostępnisz mi swój adres i datę urodzin ;) Mogę Ci tylko zdradzić, że dostaniesz ode mnie kilka niespodzianek, dzięki którym będziesz się nie tylko dobrze bawił ale i rozwijał swój potencjał. Zechcę również zaprosić Cię do testowania moich kursów e-learningowych, które cały czas tworzę.
Zostań patronem
100 zł / miesiąc
patroni: 0
Wow!!! Dziękuję Ci bardzo! Jest mi niezmiernie miło, że tak hojnie chcesz mi pomóc w moim rozwoju! Poza wszystkimi giftami z wcześniejszego progu chcę, abyś miał dostęp do specjalnych webinarów przeznaczonych tylko dla moich Patronów, które będą odbywały się co drugi miesiąc.

Wybierzesz temat a po spotkaniu otrzymasz ode mnie dodatkowe materiały, i wyzwania które pomogą Ci w Twoim rozwoju. A raz do roku, mam nadzieję że przyjedziesz na spotkanie VIP dla moich Patronów? Chętnie spędzę z Tobą dzień i zapoznam z innymi osobami, które mnie wspierają ;)
Zostań patronem
1000 zł / miesiąc
patroni: 0
Wiesz, że pomagając mi rozwijać moją działalność pomagasz też tysiącom osób, które korzystają z bezpłatnych treści jakie tworzę i zmieniają swoje życie?
Dziękuję Ci za zaufanie i za to, że mogę realizować swoje pomysły razem z Tobą! Poza wszystkimi giftami z wcześniejszych poziomów, chcę nie tylko szczególnie wyróżnić Cię w mediach społecznościowych jako Patrona Generalnego ale również spędzić cały dzień wspólnie abyś zobaczył jak wygląda mój biznesowy dzień. Przysługuje Ci w tym progu cały dzień konsultacji i pomocy w obszarze jaki wybierzesz.
Zostań patronem

Najnowsi Patroni

Polecani Autorzy