Dorota Filipiuk

W Patronite od 06.09.2017

Koszty działania

2 000 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

2 000 zł

brakuje

Montażyści, programiści, zdjęcia, subskrypcje programów, grafiki, platforma, domena itd. to tylko część kosztów, które opłacam aby dostarczyć Ci treści. Jeśli dorzucisz się do tej kwoty, będzie mi bardzo miło! Dzięki temu, nie tylko będę mogła prowadzić swój kanał na YouTubie i bloga na mojej stronie, ale również grupę Zdobywcy Super Kompetencji na Facebooku.
Pomóż mi utrzymać te działania ;)
Gdy osiągnę ten cel, zechcę zaprosić Patronów do wspólnego planowania moich kolejnych działań- planowanych filmów, prowadzenia wyzwań i grup na Facebooku, szkoleń e-learningowych, konferencji i spotkań. Zechcę również zobaczyć się z Wami i spędzić wspólnie czas w jednym z Polskich miast.

Popodcastujmy wreszcie!

2 800 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

2 800 zł

brakuje

Średni czas filmu, jaki przygotowuję na mój kanał na YouTube, wynosi około 6 minut. W te 360 sekund mam za zadanie przekazać Ci jak najwięcej super skondensowanej wiedzy. Ale przecież to nie wyczerpie tematu! I tu z pomocą przychodzi podcast- który mogę nagrać z ciekawą osobą, ekspertem w danej dziedzinie, lub dzieląc się własną wiedzą i doświadczeniem.

Aby nagrywać podcasty potrzebuję bardzo dobrej jakości sprzętu do nagrywania, muszę dojechać do moich gości, zaprosić ich na kawę i zlecić montaż całego odcinka fachowcowi.

Gdy osiągnę ten cel założę kanał podcastera i minimum raz/dwa razy w miesiącu zechcę przygotować Wam merytoryczny podcast w wybranego przez Patronów tematu. Zechcę prosić Was o pomoc w dobrze tematyki a także gości, których warto zaprosić. Regularnie zechcę zapraszać też na takie wywiady moich Patronów, aby również poznali ciekawe osoby osobiście.

Idziemy w teren

7 000 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

7 000 zł

brakuje

Obecnie moje filmy przygotowuję techniką rysowaną- jest nie tylko ciekawa ale i tania w produkcji. Przyznam jednak, że marzy mi się zabranie Cię do fascynującego laboratorium psychologicznego i zbadaniu mojego mózgu (będzie się działo!), wybraniu się do wielu ciekawych miejsc w Polsce i zagranicą czy zabraniu Cię na moje szkolenia. To jednak wymaga kasy- montażyści, dobry sprzęt, wyprawy całą drużyną itd. niestety kosztują.

Po osiągnięciu tego progu, będę mogła zaprosić do współpracy ekspertów od kręcenia super odcinków i dać Ci wiedzę w jeszcze atrakcyjniejszej formie. Regularnie zechcę zapraszać na plan moich Patronów, aby pokazać jak to wygląda od kuchni a może nawet wziąć udział w jakimś odcinku ;)

Uczmy się wspólnie

13 000 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

13 000 zł

brakuje

Jak już pewnie wiesz jestem trenerem nowoczesnych technik nauki. To moja pasja, praca i inspiracja do ciągłych zmian. Odczuwam ogromny ból z tego powodu, że w szkołach nie uczą nas jak się uczyć a większość z nas żyje w przekonaniu, że ,,się nie da". Bardzo zależy mi na tym, aby coraz więcej osób dowiedziało się o technikach nauki i aby nauka sprawiała nam prawdziwą przyjemność (wierz mi, że to nawet nie jest trudne!). Moim marzeniem jest stworzenie BEZPŁATNEJ PLATFORMY do nauki m.in. języka angielskiego ale i przedmiotów szkolnych z wykorzystaniem nowoczesnych technik nauki. Bezpłatne mapy myśli, fiszki, grafiki z prostym wytłumaczeniem wielu tematów.
Jeśli osiągnę ten próg założę platformę, gdzie każdy przekona się jak ma niezwykły mózg! Do pomocy nad projektem oczywiście zaproszę moich Patronów ;)

Hej!

Znajdujesz się na profilu-wizytówce - możesz podejrzeć tu moją twórczość i pasję, rozgość się więc i czuj jak u siebie! Pamiętaj jednak, że funkcja finansowego wsparcia jest niedostępna :)