Driftingowy Nerd

W Patronite od 03.03.2020

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 850

Liczba Patronów: 1235

Zostań Patronem
4 patronów
220 miesięcznie
1 440 łącznie

Działanie kanału

1 000 zł

miesięcznie

22%

osiągnięto

780 zł

brakuje

Dojazdy na zawody, do zawodników, nocleg, sprawy wyprawowe - to są koszta, które ponoszę aby prowadzić kanał - abym mógł go rozwijać potrzebuję miesięcznego wsparcia, dzięki któremu będę mógł się wybierać w więcej ciekawych miejsc, które zobaczycie na kanale. Taka miesięczna kwota pozwoli zrobić mi kolejny krok :)

Eurotrip czyli jak wygląda drifting w Europie

6 000 zł

miesięcznie

3%

osiągnięto

5 780 zł

brakuje

Chcę zabrać Was na wycieczkę po Europie! Pokazać jak wyglądają zawody na najwyższym europejskim poziomie oraz odwiedzić kierowców w ich domach i pokazać jak przygotowują się do sezonu :)

Japan Trip! Jedźmy tam gdzie wszystko się zaczęło!

7 500 zł

miesięcznie

2%

osiągnięto

7 280 zł

brakuje

Japonia to kraj, w którym narodził się drifting! Chciałbym specjalnie dla Was odwiedzić legendarne miejsca na driftingowej mapie Japonii - pokazać bogatą kulturę driftingową jaka zrodziła się w kraju Kwitnącej Wiśni oraz spróbować odwiedzić owiane legendą osoby, które sprawiły, że drifting to magia!

USA Trip czyli jak się driftuje za wielką wodą!

15 000 zł

miesięcznie

1%

osiągnięto

14 780 zł

brakuje

USA - wielki kraj, wielkich możliwości. Także w drifcie. Chcę zabrać Was za ocean, aby bezpośrednio z miejsca wydarzeń zrelacjonować dla Was trzy rundy Formula Drift - najlepszej ligi driftingowej na Świecie. Zobaczymy nie tylko zawody - pokażę Wam kulisy ich przebiegu, a także odwiedzimy gwiazdy FD i ich teamy!
Zostań Patronem
Najnowsi Patroni