Driftingowy Nerd

W Patronite od 03.03.2020

Miejsce w rankingu Autorów

miesięczne wsparcie: 966

liczba Patronów: 1182

3 patronów
90 zł miesięcznie
270 zł łącznie
Siemanko :) Z tej strony Driftingowy Nerd :) Moja miłość to drifting i bardzo chcę Ci pokazać w czym się zakochałem. W tym celu - ja, moja kamera i mikrofon przemierzamy Świat przeprowadzając wywiady z kierowcami, pokazujemy ich samochody oraz zabieramy Cię za kulisy najlepszych zawodów na Świecie:)

O Autorze

W motoryzacji jestem zakochany od zawsze. Już gdy byłem małym, ledwo mówiącym dzieckiem powtarzałem, że zostanę kierowcą rajdowym. W 2005 roku poznałem drifting i wtedy jako 12-latek, bez pamięci zakochałem się w tej dyscyplinie :) 

Co to takiego ten drifting?

To przepiękna, wirtuozerska jazda samochodem w kontrolowanym poślizgu. Kierowcy w swoich kilkusetkonnych driftowozach rywalizują bezpośrednio między sobą o zwycięstwo, dając przy tym niesamowity popis umiejętności panowania nad autem. Ta dyscyplina wciąga każdego.

Jak to się zaczęło?

Marzenie o byciu rajdowcem, szybko zmieniło się na sen o byciu drifterem - nie wychodziło z mojej głowy. Jednak z różnych względów nie mogłem go spełnić. W pewnym momencie pomyślałem, że żeby zbliżyć się do mojego ukochanego sportu, będę przeprowadzał wywiady z zawodnikami, którzy walczą na zawodach driftingowych w Polsce, Europie i na Świecie. Tak w 2017 roku powstał Driftingowy Nerd :) 

Co robię?

Moja działalność to kanał na YouTube, na którym publikuję wywiady z kierowcami, relację z najlepszych zawodów na Świecie oraz pokazuję kulisy driftingu. 

Gdyby chcieć podzielić materiały na moim kanale - wyodrębnilibyśmy:

1. Wywiady - moja miłość, prawie tak wielka jak drifting :) Oto kilka przykładów:

2. Relację z zawodów - dzięki nim mogę zabrać Cię na najlepsze imprezy driftingowe i pokazać Ci, jak wyglądała od kuchni rywalizacja współczesnych - motoryzacyjnych gladiatorów :)

3. Topki/ciekawostki. Drifting to niesamowicie rozległy i ciekawy temat, a ja nie mogę bez niego żyć. Dlatego gdy środowisko na chwilę usypia, by zebrać siły na kolejne wyzwania, ja zabieram Was w podróż po różnych ciekawostkach, rozważaniach czy podsumowaniach :) 

4. Jak powstaje DRIFTOWÓZ. Drifting jest ciekawy nie tylko na torze. To także masa interesujących rzeczy podczas budowy auta. Dlatego postanowiłem stworzyć serię o tym jak powstają samochody do driftu. Zobacz sam jak wygląda cały proces :)

W sumie przez ponad 2 lata działalności Driftingowego Nerda zrobiłem ponad 130 filmów o driftingu, chciałbym robić ich jeszcze więcej dlatego potrzebuję Twojego wsparcia :)

Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!

Zostań Patronem
Najnowsi Patroni