Drugi Seans

W Patronite od 17.05.2022

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 625

Liczba Patronów: 568

Zostań Patronem
Kup na prezent
33 patronów
880 miesięcznie
9 245 łącznie
Cześć, od wielu lat prowadzimy kanał filmowy na Youtube o nazwie Drugi Seans. Skąd taka nazwa? Interesują nas długie, wyczerpujące dyskusje o filmach i chcemy, żebyście słuchając nas, poczuli się, jakbyście wybrali się z nami na powtórny seans filmu, który was zaciekawił.

O Autorze

Z racji mało mainstreamowego formatu, od lat traktowaliśmy ten kanał bardziej jako bardzo czasochłonne hobby. Stajemy jednak przed trudnym momentem – inne ścieżki kariery czekają aż wreszcie zdecydujemy się je wybrać, ale my stwierdzamy, że najbardziej lubimy rozmawiać o filmach we dwójkę, we własnym mikrostudiu. Teraz wszystko zależy od Was – Wasze wsparcie da nam czas i przestrzeń do kontynuacji i rozwoju kanału.

CO NAS WYRÓŻNIA?

Rzetelność:

Nasze recenzje nie są nagrywane spontaniczne, zależy nam na dokładnym i uczciwym omówieniu filmu, dlatego przed nagraniem dużo czytamy i słuchamy wywiadów i newsów dotyczących danego tytułu. Podpieramy się również naszą wiedzą zdobytą podczas studiów i pracy przy różnych projektach związanych z filmem i kulturą.

Osobista perspektywa:

Na naszym kanale łączymy profesjonalizm z bardzo osobistym spojrzeniem na film. Obok pogłębionej analizy „co autor miał na myśli”, na Drugim Seansie usłyszycie tylko i wyłącznie naszą opinię o omawianym dziele. Nie boimy się iść pod prąd i zachwycać się najnowszymi filmami Ridleya Scotta, pomimo iż większość krytyków kręci na nie nosem, ba, nie boimy się doceniać netfliksowego Wiedźmina, pomimo iż chyba już oficjalnie drugi sezon został skazany na banicję przez polski internet. Jeśli za to chcecie porozmawiać z nami o Marvelu… Cóż, nie ukrywamy, że tutaj mamy duże zaległości. Zdecydowanie bardziej lubimy omawiać kino festiwalowe, niszowe i polskie.

Dyskusja:

Nasz kanał to przede wszystkim dwójka ludzi (plus pies i dwa koty), którzy rozmawiają i podejmują się analizy filmów, które ostatnio zobaczyli. Od początku zależało nam, żeby nasza rozmowa przed kamerą była zachętą i przyczynkiem do dyskusji o filmie z widzami. Jak do tej pory, przyciągnęliśmy sporą ilość pasjonatów kina, którzy zawsze mają coś ciekawego do powiedzenia i swoimi komentarzami dopełniają naszą recenzję. Wiemy jak ważne jest stworzenie takiej przestrzeni do dyskusji, bo sami z niej się wywodzimy – zawsze chętnie braliśmy udział w rozmowach o kinie offline i na forach internetowych.

Dlaczego Patronite?

Wierzymy w siłę nowych mediów - dają one nigdy wcześniej niespotykaną wolność - my mamy pełną swobodę w tworzeniu naszych treści, a Wy pełną dowolność w ich odbiorze. Ta wolność ma też swoją cenę - brak stabilności. Idea Patrona tę lukę zapełnia, a my jesteśmy szalenie wdzięczni za to, że rozważacie zostać jednym z nich.


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Oskar Możdżyń
Oskar Możdżyń
Próg: 15 zł
Lukasz Sekula
Lukasz Sekula
Próg: 10 zł
Anonimowy patron
Próg: 5 zł
olgaaaglo
olgaaaglo
Próg: 10 zł
Olga Donigiewicz
Olga Donigiewicz
Próg: 15 zł