Avatar użytkownika

Dwóch po dwóch

2
patronów
110 
miesięcznie
140 
łącznie
2
patronów
110 zł 140 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

10 zł miesięcznie
Wybierz 10 zł
99 dostępnych miejsc
Wielkie dzięki. Każda kwota ma znaczenie. Zapraszamy do słuchania i oglądania! Podziękujemy w podcaście! Dzięki wsparciu w tej kwocie jest szansa, że dzięki Wam, w ogóle dojdzie do nagrania. Za dychę można spokojnie dwa zimne zorganizować :)
20 zł miesięcznie
Wybierz 20 zł
150 dostępnych miejsc
Większe dzięki. Każdy Patron w tym progu dostanie zapowiedź kolejnego odcinka na dzień (lub kilka) przed jego emisją. Dodatkowo, otrzyma dostęp do zamkniętej grupy na fejsie.
30 zł miesięcznie
Odrobinę większe dzięki. Każdy w tym progu dostanie od nas nie tylko zapowiedź następnego odcinka przed premierą, dostęp do grupy na FB, ale też raz na miesiąc kompilację rzeczy, które wpłynęły na nas w danym czasie. Filmy, seriale, jutuby, tikitaki, książki, komiksy czy artykuły. Dadzą wgląd w to, jak pracują umysły Dwóch po dwóch.
50 zł miesięcznie
Wybierz 50 zł
50 dostępnych miejsc
No, to takie Bardziej większe dzięki. Oprócz tego, co wcześniej, dodatkowo, Patroni z tej grupy będą mogli raz w miesiącu dostać wyłącznie dla nich nagrany „kjuendej”. Masz pytanie? Odpowiemy (w granicach rozsądku i możliwości, bo na pytanie „Czym się różni wróbelek?” kategorycznie odmawiamy odpowiedzi. Do tego fizyczna niespodzianka, wysyłana do Was pocztą (po 3-miesięcznym wsparciu w tej kwocie)
100 zł miesięcznie
Wybierz 100 zł
49 dostępnych miejsc
Co tydzień, oprócz tego wszystkiego co wcześniej, Patroni dostaną całotygodniowego Vloga z newsami i komentarzami do aktualnych wydarzeń, którego nie będziemy udostępniać nigdzie, ale to nigdzie indziej. Dodatkowo, jak będziemy mieli gościa w odcinku, ta grupa nie tylko będzie wiedzieć o tym dużo wcześniej, to jeszcze będzie mieć możliwość zadania pytania gościowi. Po 3-miesięcznym wsparciu w tej kwocie – dwie fizyczne niespodzianki, wysyłane do was pocztą.

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Dwóch po dwóch w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Dwóch po dwóch. Najpoważniejszy podcast o nie zawsze poważnych rzeczach. Jest nas dwóch i żeby kleiła się rozmowa, musimy być obaj po dwóch.
Sami, czasem z gośćmi, poruszamy tematy technologiczne, czasem popkulturowe, a czasem nostalgiczne.

Szalenie nieregularny, ale mocno zabawny i na pewno treściwy podcast, prowadzony przez dwóch skrajnie odmiennych autorów.

Krzysztof (ten ładniejszy)

Założyciel galaktyczny.pl, skończony informatyk, gadżeciarz, miłośnik urządzeń mobilnych i nowych technologii. Prawie z Kielc. O sprzęt dba jak o jajko, albo dwa. Lubi czytać czasopisma o tematyce komputerowej. Miłośnik filmów gdzie w główną rolę wciela się Liam Neeson. Marzy o podróży do Stanów Zjednoczonych, by zobaczyć Wielki Kanion i przejechać Route 66. Motto życiowe? „Żyj według zasad”.

Adam (ten brodaty)

Wegańska Crossfiterka, Cynik, Depączyfikator. Ma brodę. Dumny (czasem) mąż i ojciec. Zawodowy sprzedawca, z wypaleniem zawodowym na poziomie niemal olimpijskim i przewlekłym ludziowstrętem. Okazjonalnie felietonista i recenzent. Fan Mass Effecta, Star Warsów, Star Treka i świętego spokoju.

O podcaście.

Spotykamy się raz na jakiś czas, żeby sobie na spokojnie porozmawiać o tym, co nas zainteresowało w konkretnym tygodniu, czy miesiącu. Od krótkich newsów, przez "Głupotę na dziś", czyli skrajnie odjechane sytuacje, które nie powinny mieć miejsca, po główne tematy. Te z kolei są naprawdę rożne, bardzo często poruszane z gośćmi specjalnymi. I Dorianem. Dorian nie jest specjalny. Jest wyjątkowy.

Czasem rozmawiamy o  grach i technologii.

Czasem wspominamy stare czasy.

 

Zazwyczaj racząc się zimnym z pianą. Czy znamy się na piwie? Średnio, ale, jak to mówią, praktyka czyni mistrzem.

 

 

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Dwóch po dwóch już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Zbigniew Pietrzyk
Zbigniew Pietrzyk
100 zł
DSLRwalker
DSLRwalker
10 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.