Dominik Bos

W Patronite od 30.06.2020

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 408

Liczba Patronów: 339

Zostań Patronem
42 patronów
819 miesięcznie
Autor żaby na monocyklu, w sumie innych materiałów nie warto znać.

O Autorze

Nazywam się Dominik i witam w mojej kuchni.

Poniższa stronka jest narzędziem umożliwiającym wsparcie kulinarnych podbojów kanału - czy to poprzez zakup lepszych przypraw, czy też kurs umożliwiający mi start w programie masterszef. Jak to pierwsze nie wyjdzie, to może coś fajnego nagram na yt, idk.

-------------------------------------------------------------------------------------

Patronite początkowo powstał w celu sfinansowania filmu o Jasnowidzach - film zostanie zrealizowany jak tylko sytuacja z Covidem pozwoli na swobodne poruszanie się po Polsce, a ja będę mógł dopłacić brakujące kilkanaście tysięcy PLN-ów, na zrealizowanie filmu w początkowo zakładanej postaci.

Najprawdopodobniej stanie się to w okolicach kwietnia-maja 2021.

Dzięki za cierpliwość!

 

 


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem