Dziadkowie Biznesu

W Patronite od 30.09.2021

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie:

Liczba Patronów:

Zostań Patronem
Kup na prezent
0 patronów
0 miesięcznie
3 000 łącznie
Celem inicjatywy społecznej "Dziadkowie Biznesu" jest pomoc w promowaniu biznesów seniorów w mediach społecznościowych. Prowadzimy facebooka, instagrama, twittera, tiktoka, na których udostępniamy zdjęcia biznesów seniorów, informacje o ich lokalizacji, przedstawiamy historię miejsca i sprzedawców.

O Autorze

Pandemia Covid-19 jest ciężkim doświadczeniem dla nas wszystkich, jednak dla osób prowadzących swoje biznesy jest to szczególnie trudny czas. Celem inicjatywy społecznej "Dziadkowie Biznesu" jest pomoc w promowaniu biznesów seniorów w mediach społecznościowych. Dlaczego seniorów? Bo to oni są najczęściej wykluczeni cyfrowo i nie reklamują swoich działalności na social mediach. Tutaj pojawiamy się my, zbierając środki na promowanie postów opowiadających piękne, wzruszające historie małych sklepików, które przetrwały już nie jedno. Pomóżmy im przetrwać również pandemię.


W jaki sposób działamy? Prowadzimy facebooka, instagrama, twittera, tiktoka, na których udostępniamy zdjęcia biznesów seniorów, informacje o ich lokalizacji, przedstawiamy historię miejsca i sprzedawców. Pieniądze, które zbieramy są przekazywane na cele promocyjne, jak i na dalszy rozwój stowarzyszenia. Taka strategia pomaga nam zwiększyć zasięgi i dotrzeć do jeszcze większej ilości osób, które żeby pomóc mogą po prostu pójść do takiego sklepu i coś kupić, albo przekazać nawet symboliczną kwotę na cel promocji. W ten sposób jeszcze więcej osób ma szansę dowiedzieć się o seniorach w potrzebie.


Autentyczność i bezinteresowność inicjatywy społecznej "Dziadkowie Biznesu" zaświadczona jest przez projekt Zwolnieni z Teorii, który to jest platformą służącą do pomocy w realizacji podobnych projektów.


Nasze działania, jak i efekty całej zbiórki możecie obserwować na naszych mediach społecznościowych:


www.facebook.com/Dziadkowie-biznesu-102407391941397/

www.tiktok.com/@dziadkowie_biznesu?

www.instagram.com/dziadkowie_biznesu/

www.twitter.com/dziadkowiebiz


Jak jeszcze możecie pomóc poza wpłatą na zbiórkę? Wystarczy, że udostępnicie ją, nasze media społecznościowe i sami pojedziecie we wskazane przez nas miejsca.

Wszyscy możemy pomóc!


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
BNP Paribas
BNP Paribas
Próg: 500 zł