Monika Wrzosek

W Patronite od 25.02.2020

Miejsce w rankingu Autorów

miesięczne wsparcie:

liczba Patronów:

0 patronów
0 zł miesięcznie
0 zł łącznie

Adoptuj Lidera

6 000 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

6 000 zł

brakuje

Czyli mnie. Chcę zebrać pieniądze na to, bym mogła być zatrudniona i mogła pobierać wynagrodzenie za swoją pracę. Od września pracuję w szkole w dwóch rolach: Mentora i Lidera. Praca opiekuńcza od poniedziałku do piątku nie pozwala mi przeznaczyć całej swojej energii na zaopiekowanie wszystkich spraw związanych z zarządzaniem szkołą. Godzenie tych dwóch ról jest dla mnie coraz trudniejsze, wyczerpujące i stresujące. Chcę, jak tylko będzie to możliwe - czyli po zebraniu funduszy na zatrudnienie Mentora - zająć się już tylko "prowadzeniem" szkoły - a pod tym hasłem kryje się olbrzymia ilość zadań: finansowych, merytorycznych, organizacyjnych, administracyjnych, ewaluacyjnych.
Od początku działania szkoły, czyli od września 2019 roku tylko raz na koncie znalazły się pieniądze na moje wynagrodzenie. Pracuję od 6:00 do 20:00 każdego dnia, włącznie z weekendami - bez wynagrodzenia. I to jest cel, który nazywam "Adoptuj Lidera" - bo nie wyobrażam sobie, że moja rodzina może dalej funkcjonować bez mojego wkładu finansowego.

Adoptuj Mentora

6 000 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

6 000 zł

brakuje

To oznacza zebranie pieniędzy na zatrudnianie jeszcze jednego Mentora. Mentor to taka osoba w naszej szkole demokratycznej, która towarzyszy w procesie rozwoju emocjonalnego i społecznego dziecka oraz wyznacza mu drogi jego rozwoju osobistego i edukacyjnego. Jest stabilnym wsparciem dla dziecka w tych procesach, odpowiedzialnym za stworzenie z nim bezpiecznej i inspirującej relacji.
W tym momencie mamy jednego zatrudnionego Mentora. Drugim jestem ja - chcę jednak jak najszybciej przeznaczyć całą swą energię na prowadzenie szkoły i ogrom zadań z tym związanych . Teraz jestem w szkole w obu rolach - i to jest przytłaczająca i wyczerpująca ilość pracy.
Zostań Patronem