Monika Wrzosek

W Patronite od 25.02.2020

Miejsce w rankingu Autorów

miesięczne wsparcie: 1843

liczba Patronów: 1880

1 patron
7 zł miesięcznie
7 zł łącznie

Adoptuj MENTORA!

6 500 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

6 493 zł

brakuje

Filarem naszej szkoły są RELACJE. Filarem naszej szkoły są MENTORZY.
Mentor to ktoś, kto wspiera dzieci w ich rozwoju emocjonalnym i społecznym. To ktoś, kto pomaga dzieciom znaleźć ich własną drogę rozwoju osobistego i edukacyjnego. To ktoś, kto chroni poczucie wartości dzieci, ich wrażliwość, dobre intencje, osobowość, możliwości, granice.
Praca Mentora jest bardzo odpowiedzialna. Aby Mentor mógł dzielić się sobą, swoimi pasjami, swoją energią, temperamentem, samopoczuciem, swoimi kompetencjami i umiejętnościami, autentycznością i człowieczeństwem - potrzebuje stabilnej bazy, bezpiecznego brzegu. Chcę, żeby DZIKI BRZEG stał się takim miejscem - za tym stoją pieniądze: na wynagrodzenie i umowy, na regularne wsparcie superwizyjne, na szkolenia, dostęp do materiałów i sprzętu, taką ilość godzin pracy, by była przestrzeń na regenerację i ładowanie baterii.
Chcę dla naszych Mentorów takich warunków, by mogli dawać dzieciom skrzydła, z entuzjazmem, radością i zaufaniem.
Jeśli uda mi się uzyskać cel - dzięki Waszemu wsparciu zapewnię godne warunki pracy jednemu Mentorowi.

Adoptuj DZIKI BRZEG

7 000 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

6 993 zł

brakuje

Prowadzenie i utrzymanie szkoły wolnościowej, pozasystemowej, to olbrzymie koszta. Państwo nie finansuje takich szkół. Dzieci, które są uczniami szkoły, to dzieci w edukacji domowej. Rodzice płacą comiesięczne czesne, by ich dzieci mogły rozwijać się i uczyć w nieopresyjnej atmosferze. Czesne nie pokrywa kosztów prowadzenia szkoły. Potrzebuję wsparcia. Wsparcia mentalnego i przede wszystkim finansowego.

Chcę Cię namówić na wirtualne adoptowanie szkoły.

Adoptuj DZIKI BRZEG - by mógł istnieć dalej i przede wszystkim rozwijać się, zamiast walczyć o przetrwanie.
Zostań Patronem
Najnowsi Patroni