Ekopolityka

W Patronite od 15.05.2020

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie:

Liczba Patronów:

Zostań Patronem
Kup na prezent
0 patronów
0 miesięcznie
153 łącznie
Cześć! Jesteśmy młodym zespołem, który publikuje ciekawe artykuły związane z ekologią, nie boimy się  przy tym opierać się o politykę. W tematach związanych z ekologią tyle się dzieje, że sami postanowiliśmy stworzyć redakcję i dzielić się naszą wiedzą i aktualnościami. Pomożesz :) ?

O Autorze

Cześć!


Nie jesteśmy eko-świrami,  fanatykami eko-drivingu, nie chodzimy na protesty i nie blokujemy budowy autostrad ani elektrowni. Jesteśmy zwyczajnymi ludźmi, których interesują tematy, którymi sami się otaczamy i w jakiś sposób dotyczą nas jako społeczeństwa. Staramy się obiektywnie zwrócić uwagę na różne problemy współczesnego Eko-Systemu, który często uzależniony jest od decyzji politycznych. 

 • Pokazujemy świat jaki nas otacza.
 • Szukamy wiedzy, którą lubimy się dzielić.
 • Poszukujemy rozwiązań, z których możemy korzystać.
 • Informujemy o wydarzeniach związanych z ekologią. 
 • Tworzymy treści w formie artykułów, grafik, fotografii. 
 • Współpracujemy z firmami o podobnych inicjatywach.

Portal Ekopolityka tworzymy od roku 2017. Wymaga to dużo zaangażowania i pochłania niezliczone godziny poświęcone na pisaniu i publikacji artykułów. W roku 2020 zauważyliśmy spory liczby czytelników, co skłoniło nas do bardziej regularnego uzupełniania o treści, na które jest zapotrzebowanie.
Żeby móc się nadal rozwijać w szybkim tempie potrzebujemy wsparcia finansowego na wynagrodzenia dla redakcji.

Zapraszamy do współpracy również firmy których działalność lub cele będą pokrywać się z naszymi. Oferujemy publikację artykułów, możliwość objęcia patronatu i ocieplenia swojego wizerunku w sieci otrzymując świadectwo Eko-Przyjaźni za specjalne działania na rzecz klimatu.
Nasz 1% przeznaczamy na cele charytatywne fundacji.

Docelowo chcemy również pojawić się na kanale na Youtube, na którym będziemy publikować rozmowy z  postaciami związanymi w Ekologią. Podczas streamu online wszyscy nasi Patroni będą mogli zadawać pytania na interesujące ich tematy.
 

Nasze przykładowe publikacje

Agrobiznes z powodzeniem znajduje swoje miejsce w Internecie.

Sieć 5G już w Polsce. Kto z niej skorzysta?

Wszystko co powinniśmy wiedzieć o śmieciach by żyło się lepiej.

Jak będzie wyglądać przyszłość farm wiatrowych w Polsce?

Automaty na butelki i puszki – rozwiązanie możliwe w Polsce?

Mikroplastik – problem nie tylko oceanów

Eko, bio czy organic?
 


Wspieramy innych na Youtube


Nauka. To lubię

Przygody Przedsiębiorców

Polityka Zagraniczna

NaukowoTV


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

 • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
 • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
 • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
 • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
 • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
 • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
 • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika