Avatar użytkownika

www.elektrowoz.pl

Opcja wsparcia finansowego jest niedostępna!

O autorze

www.elektrowoz.pl – testujemy dla Was elektryki i piszemy o nich prawdę. A jeśli zechcecie i wszystko się poukłada, to nawet do Was przyjedziemy :)

Dziękujemy, że chcecie Państwo wesprzeć Elektrowóz, polski portal o samochodach elektrycznych uczciwie opisujący ich wady i zalety w codziennej eksploatacji.

W tym roku będziemy obchodzić piąte urodziny, dlatego postanowiliśmy zrobić małą rewizję naszej strategii i dokonać technologicznego resetu. Pieniądze, które uzyskamy dzięki Patronite zostaną przeznaczone między innymi na:

  • rozbudowę redakcji,
  • rozszerzenie opisywanej tematyki, więcej praktyki i inne sposoby dotarcia do Was,
  • usprawnienia technologiczne, które powinny uprzyjemnić kontakt z witryną,
  • nowe inicjatywy, o których za chwilę.

Oczywiście będziemy informować Was o wysokości naszych wpływów – tak, jak robiliśmy to dotychczas. Powyżej pewnego progu Patroni zyskają możliwość sugerowania, na co powinny być wydatkowane pieniądze.

Kim jesteśmy?

Witryna Samochody Elektryczne – www.elektrowoz.pl działa oficjalnie od 1 sierpnia 2017 roku. Uruchamiając ją chcieliśmy za jednym zamachem zrealizować dwa cele: 1/ stworzyć miejsce, w którym uczciwie informuje się o autach elektrycznych, 2/ uczynić projekt przykładem, że da się uprawiać rzetelne dziennikarstwo, bez prezentów od firm motoryzacyjnych, sponsorowanych wyjazdów na zagraniczne konferencje i miesięcznych "testów". Chyba się udało :)

Opisujemy niemal wyłącznie pojazdy elektryczne, staramy się uczciwie przedstawiać ich możliwości, wady i zalety. Nie boimy się trudnych pytań, nie wahamy się spojrzenia na elektryki w szerszym kontekście wydajności polskiego systemu elektroenergetycznego czy emisji.

Od początku jesteśmy transparentni finansowo, gdy chodzi o źródła i wysokość przychodów. Promujemy samochody elektryczne, bo jesteśmy nimi zafascynowani i w nie wierzymy. Nikt nie opłaca nas w tle, nikt nie daje nam prezentów na święta i nie wywozi na testy do Hiszpanii.

Jesteśmy niezależni i płacimy za siebie, również na stacjach ładowania. Ujawniamy też nasze statystyki, a z zainteresowanymi dzielimy się dodatkowymi informacjami od kuchni. Znajdźcie Państwo drugą taką redakcję w Polsce – powodzenia! ;)

Chcemy być zawsze po Państwa stronie. Bez cichych interesów, bez układów. Wierzę, że nam się to udaje.

Z poważaniem
dumny redaktor www.elektrowoz.pl
Łukasz Bigo