Fundacja Emic

W Patronite od 28.03.2020

Miejsce w rankingu Autorów

miesięczne wsparcie: 668

liczba Patronów: 342

24 patronów
220 zł miesięcznie
1 275 zł łącznie

Wyposażenie i materiały warsztatowe

500 zł

miesięcznie

44%

osiągnięto

280 zł

brakuje

Klub Sąsiedzki powinien być miejscem przytulnym, wygodnym gdzie ludzie z przyjemnością chcą spędzać swój wolny czas. Jeśli się integrować to w dobrej atmosferze. Póki co, nasz klub jest w stanie surowym, chcemy wypełnić go kanapą, na której zostanie wypita nie jedna kawa. Potrzebujemy też super piekarnika, dzięki któremu będziemy mogli wspólnie urządzać posiłki. Fajne wyposażenie klubu i stała możliwość zakupu materiałów warsztatowych zapewni komfort korzystania z miejsca dla nasz wszystkich! Zostając naszym patronem, dokładasz cegiełkę do wyposażenia naszego wspólnego miejsca

Koszt wynajmu pomieszczeń i opłaty

600 zł

miesięcznie

36%

osiągnięto

380 zł

brakuje

Nasz klub będzie się mieścił na ul. Klonowica. Oprócz klubu, mamy tam też kilka pomieszczeń, w których pracują inne osoby z fundacji. Aby opłacić wynajem pomieszczeń na realizację klubu potrzebujemy 600 zł miesięcznie. Reszta pomieszczeń jest opłacana ze środków projektowych.

Wynagrodzenie animatorów i nauczycieli

700 zł

miesięcznie

31%

osiągnięto

480 zł

brakuje

Wynagrodzenia osób, które tworzą klub są naszym kosztem stałym co miesiąc. Nie martwcie się, są one wyższe niż zakłada nasz miesięczny cel. Praca ludzi to bardzo ważny element funkcjonowania klubu, dlatego będzie nam bardzo miło, jak dorzucisz się do wypłaty animatorów i nauczycieli.