Etno Rozmówki - podcast dla dzieci

W Patronite od 15.12.2022

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 2227

Liczba Patronów: 2334

Zostań Patronem
Kup na prezent
3 patronów
70 miesięcznie
210 łącznie
Podkast etnograficzny dla dzieci? Zwyczaje, podróże i tradycje? A dlaczego by nie!

Nowy odcinek co dwa tygodnie.

O Autorze

Nazywam się Robert "Robb" Maciąg i znacie mnie pewnie jako autora jednej z kilku książek podróżniczych jakie miałem przyjemność napisać. 

Na codzień opowiadam o podróżach i zwyczajach. Uczę o nich. Robię warsztaty. Spotykam się z dziećmi, młodzieżą, ale i z dorosłymi.

A teraz robię to także w formie podcastu, który specjalnie dedykuję dzieciom. Jego forma i treść jest skierowana głównie do nich: mądrze, uczciwie i kompaktowo - staram się by każdy odcinek trwał mniej więcej 24 minuty, ale czasem mam fajnych, rozgadanych gości i nie chcę im przerywać ;)

Pierwszym recenzentem jest moja córka i jeśli ona powie, że "jest do poprawy" to znaczy, że odcinek jest do poprawy. Z nią nie ma dyskusji. 

Cieszę się bardzo doceniam,  że jesteś w tej podróży ze mną.

Robb Maciąg

Posłuchaj na: YouTube | Spotify | Apple Podcast


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika