Avatar użytkownika

eva ajbrin

0
patronów
0 
miesięcznie
2 666 
łącznie
0
patronów
0 zł 2 666 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

10 zł miesięcznie
Dziekuję! Każda złotówka uskrzydla i motywuje! Podziękuję, umieszczając Cię na liście patronów, dostępnej na mojej stronie internetowej :)
50 zł miesięcznie
Dzięki piękne za dodanie moim skrzydłom kolejnych piórek (to miało być poetyckie)! Każdego, kto zdecyduje się mnie wspierać tą kwotą, dodam do listy patronów na mojej stronie internetowej oraz w filmikach na YouTube i osobiście w tych filmikach podziękuję :)
130 zł miesięcznie
Wybierz 130 zł
50 dostępnych miejsc
Dziękuję, dziękuję, dziękuję! Za wsparcie tego progu odwdzięczę się wszystkim tym co w niższych progach, oraz wysłaniem do Ciebie najnowszej, powstającej płyty, z autografem, kiedy tylko ją wydam. Bądźmy w kontakcie :)
500 zł miesięcznie
Wybierz 500 zł
100 dostępnych miejsc
No dobra, to już poważna sprawa. Latamy! Zanim zdecydujesz się na takie wsparcie, napisz do mnie na eva.ajbrin@gmail.com. Będziemy mogli omówić korzyści wynikające z takiego wkładu w mój rozwój!

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora eva ajbrin w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Jestem eva ajbrin :)
Tworzę smutne i dziwne piosenki o atakach paniki, miłości, depresji, złości, przestymulowaniu, zaznaczaniu granic, kotach, wodzie, mentalnej nagości, pogrzebach, bogach, płatkach śniegu... nie ma mi rady! :D
Oprócz tego fotografuję i często stwarzam coś z niczego :)

Trochę więcej konkretów:

- W 2020 roku wydałam pierwszą płytę, pt. ''married to her''. W całości mieszka ona tutaj.

- W 2021 na świat przyszła moja druga płyta, pt. "The Suppression of Hannah Stevenson OST". Tym razem zmierzyłam się z tworzeniem muzyki do filmu znajomych. Płytkę znajdziecie tutaj

- Druga płyta natchnęła mnie do zrobienia sobie tatuażu, oraz stworzenia serii mini-teledysków - bardzo serdecznie zapraszam Was, wraz ze mną, w okoliczne krzaki!

- Prowadzę dwa konta na Instagramie (bo po co jedno, jak można dwa...).
Na głównym dzielę się postami o muzyce i... kolorowym chaosem mej egzystencji! Sami zerknijcie: eva ajbrin 
Z kolei na moim fotograficznym Instagramie, dzielę się mchem, sarnami i kwieciem. W celu podziwiania tychże, zapraszam tutaj: ajbrin_foci

- Udało mi się domknąć kilka większych projektów na YouTube. Na przykład, mój pierwszy teledysk, który powstał do piosenki "spill the secret" ORAZ teledysk do piosenki "take me as i am" z drugiej płyty: 

 

Nihilistyczne wynurzenia:
Muzyka od zawsze nadaje sens mojemu życiu. Otwiera mi oczy. Pomaga nawiązywać dialog i poznawać nowe osoby i ich historie. Pozwala mi się rozwijać. Tworzyć. Przeżywać. Mówić o sprawach (nie tylko) dla mnie ważnych... Nie wiem dokąd ta droga mnie zaprowadzi, ale póki co robię wszystko, by kochać każdy kolejny krok, jaki na niej stawiam, nawet jeśli akurat staję na osę! :D 

Po co mi Patronite?
- Żeby płacić ludziom, którzy ze mną współpracują. Jestem za nich niesamowicie wdzięczna <3 Nadejdzie ten dzień, kiedy będę mogła im zapłacić! Wierzę w moc tego portalu, i w WAS! Byłabym zaszczycona, gdybyście pomogli mi zrealizować ten plan <3 
- Żeby występować i promować swoją twórczość. Na co dzień dzielę żyćko z lękiem i depresją ("a my tak łatwopalni, na na na na naaa"), ale marzę o występach i pięknych spektaklach z moim udziałem. Mam już sukienki, terapię i mikrofon, chodzę też na lekcje śpiewu. No i wszystko to kosztuje miliony monet, a koniec końców o mojej twórczości praktycznie nikt nie wie... Mój zasięg jest znikomy, bo w marketing NIE UMIEM... Kocham tworzyć. Nie kocham promować. Dlatego chciałabym móc podjąć współpracę z kimś, kto mi z tym pomoże :)


Chciałabym baaaarrrdzo kontynuować moje dotychczasowe działania oraz zrealizować nowe projekty, które będą możliwe tylko dzięki Waszemu wsparciu! Konkretne cele i projekty znajdziecie w zakładce CELE - zajrzyjcie tam i jeśli uznacie, że warto - zostańcie moimi patronami!

Cele Autora

Produkcja trzeciej płyty
  • 7 000 zł
  • 4 334 zł brakuje
38%
Chciałabym zapłacić wszystkim, którzy pomogą mi przy produkcji muzyki, nad którą właśnie pracuję. Piękne jest obcowanie z innymi artystami i ich kreatywnością. Chciałabym ich wesprzeć i wynagrodzić im pracę, nawet jeśli godzą się na współpracę za darmo. Magiczne flety? Ogarnięta perkusja? Dobre smyczki? Brak poczucia, że gra tę muzę komputer? Dzięki Wam to wszystko może się u mnie pojawić już niebawem!
Promocja płyty... trasa koncertowa?
  • 20 000 zł
  • 17 334 zł brakuje
13%
Jak już wiemy - nie umiem w marketing. Chciałabym, by ktoś pomógł mi ogłosić światu trzecią płytę. Chciałabym śpiewać w różnych miejscach. Chciałabym dać ludziom znać, że mój materiał istnieje. Bez pomocy promocyjnej, materiał zwiędnie i posmutnieje, a na koniec popadnie w zapomnienie... Pomożecie mu rozkwitnąć?
Miks i master mojej trzeciej płyty
  • 2 500 zł
  • Cel osiągnięty!
100%
Bardzo chciałabym tym razem zapłacić Kokosowi, który miks i mastering moich dwóch pierwszych płyt zdecydował się zrobić za darmo, żeby mi pomóc. Kokos jest moim wsparciem psychologiczno-muzycznym od lat i zasługuje na wynagrodzenie za ogrom pracy, który włożył w moje projekty :) Kokos jest super! Zapłaćmy Kokosowi! W zamian dostaniecie dobrze zmiksowaną, magiczną nową płytę, nad którą właśnie pracuję :)

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora eva ajbrin już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Anonimowy patron
500 zł
Anonimowy patron
130 zł
Anonimowy patron
50 zł
Anonimowy patron
15 zł
Anonimowy patron
7 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.