W Patronite od 25.07.2022

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 100

Liczba Patronów: 65

Zostań Patronem
Kup na prezent
342 patronów
5 406 miesięcznie
33 357 łącznie
Kobieta 35+, dziennikarka, mama, czytam niepopularne, mentalizuję zalew wrażeń żebyś ty nie musiała/a tego robić sama.

O Autorze

Jestem Ewa, Ewka, Redaktor Kaleta, Pani Ewa.....tak piszecie do mnie na IG. Dziennikarka, specjalistka od słów, od pytań, od kontekstów, łączenia wątków. Od niedawna mama, z filozoficznym zacięciem do parentingu. Taka jestem zawodowo, prywatnie też.
Słowem żyłam zawsze, słowem pisanym i czytanym. Łączę słowa i pasję do ludzi, ich opowieści, ich legendy o sobie i swoim życiu, ich dokumentowanie siebie samych, niewygodną albo bolesną prawdę, którą dyktuje ich przeznaczenie.
Uwielbiam się do nich zbliżać, w pytaniach, w odpowiedziach. Dlatego moje reportaże i wywiady znajdziecie w Gazecie Wyborczej, w Dużym Formacie, a ostatnio coraz częściej w sobotnim dodatku Wolna Sobota. 

Jestem kobietą, mamą, kobietą z wewnętrznym konfliktem między tym, co moje i tym, co powszechne. Opisuję ten konflikt badam go i zbliżam się do tego samego w Was, na IG, w wywiadach, w gazecie i w życiu prywatnym. Interesuje mnie kontakt skóra ze skórą, z drugim człowiekiem, lub jak kto woli - słowo ze słowem. Wtedy czuję, że żyję, wolna, autentyczna i bliska

 


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Anonimowy patron
Próg: 10 zł
Kasia Spalińska
Kasia Spalińska
Próg: 10 zł
Magdalena Zentak
Magdalena Zentak
Próg: 10 zł
Agata Kiełczyńska
Agata Kiełczyńska
Próg: 25 zł
Kinga Bielicka
Kinga Bielicka
Próg: 10 zł
Anonimowy patron
Próg: 10 zł