Ewa Kępys

Cześć! :) Dziękuję, że odwiedzasz mój profil. Nazywam się Ewa Kępys. Zajmuję się fotografią modową i portretową. Tworzę oniryczne, baśniowe historie, wykorzystując stroje od projektantów i epokowe kostiumy. Inspiruje mnie film, muzyka, literatura i otaczający mnie świat.

O Autorze

Sztuką pasjonowałam się odkąd pamiętam. Próbowałam rysunku, tańca, uczęszczałam do szkoły muzycznej i aktorskiej. Jednak to fotografia podbiła moje serce i zatrzymała na dłużej.


Ukończyłam Szkołę Kreatywnej Fotografii na KSA, broniąc dyplomu na ocenę celującą. Po kilku latach działalności w Polsce przeprowadziłam się do Edynburga. Tam dostałam się na kierunek Fotografia na Uniwersytet Edynburski, jednak na drugim roku studiów zrezygnowałam z nauki, by wrócić do Polski i tworzyć w rodzimym kraju. Moje prace publikowane były w i na okładkach takich magazynów jak Never Lazy, K Mag, Lounge, Dark Beauty, The Photographer, MODO, i innych. Tworzyłam kampanie dla marek takich jak Pani-Ka czy Pocałuj mnie w broszkę, współpracowałam z wytwórnią Kayax.

Mam za sobą kilka wystaw, zarówno indywidualnych jak i grupowych. Najnowsze to seria "Spojrzenia Ewy Kępys", w Pawilonie Wyspiańskiego w Krakowie, i "Pewnego razu w NCK", w Nowohuckim Centrum Kultury. Współpracuję z wieloma zdolnymi projektantami, wizażystami, stylistami i modelkami.
 

 

Od kilku lat, nieprzerwanie, odczuwam cudowną potrzebę tworzenia zdjęć. Każda chwila inspiruje i przynosi nowe pomysły. Najważniejszym i największym projektem, który planuję, jest kostiumowa seria zdjęć, obrazująca sceny z mitologii słowiańskiej. Pragnę przy pomocy moich prac promować naszą piękną, a wciąż nieodkrytą polską kulturę.

Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!

Hej!

Znajdujesz się na profilu-wizytówce - możesz podejrzeć tu moją twórczość i pasję, rozgość się więc i czuj jak u siebie! Pamiętaj jednak, że funkcja finansowego wsparcia jest niedostępna :)

Najnowsi Patroni