W Patronite od 29.10.2019

Miejsce w rankingu Autorów

miesięczne wsparcie: 445

liczba Patronów: 776

7 patronów
480 zł miesięcznie
4 530 zł łącznie

PROFESJONALNE STUDIO

6 000 zł

75%

osiągnięto

1 470 zł

brakuje

W naszym studio chcemy dalej kontynuować nagrywanie ciekawych wywiadów, ale widzimy nieustanną potrzebę udoskonalania naszego zaplecza sprzętowego. Jednymi z najważniejszych elementów, które sprawiają że nagranie jest dobrze zrealizowane, jest oświetlenie i dźwięk.
Państwa wsparcie pozwoli nam wyposażyć nasze studio w profesjonalne oświetlenie nagraniowe oraz mikrofony studyjne.

Za tę kwotę uda nam się zrealizować poprzedni cel (JESZCZE WIĘCEJ DLA WAS I BOGA) oraz kupić:

2 lampy Yongnuo 600
2 mikrofony Sennheiser XSW - D

NOWY APARAT

12 000 zł

37%

osiągnięto

7 470 zł

brakuje

Drogi Darczyńco,
bardzo prosimy o udzielenie nam wsparcia finansowego, dzięki któremu kupimy drugi aparat. Chcemy wzbogacić nasz sprzęt o Lumixa GH5. Posiadanie dwóch aparatów w zestawie pozwoli nam na jeszcze lepszą i ciekawszą realizację materiałów. Kościół w Polsce żyje – organizowanych jest wiele wydarzeń, które gromadzą wielu katolików. Jako zespół EWTN Polska chcemy mówić głośno o tych pięknych, niekiedy mało znanych wydarzeniach.

Za tę kwotę uda nam się zrealizować poprzednie cele (JESZCZE WIĘCEJ DLA WAS I BOGA, PROFESJONALNE STUDIO) oraz kupić:
Lumix GH5

PROFESJONALNE OBIEKTYWY

23 000 zł

19%

osiągnięto

18 470 zł

brakuje

Drogi Darczyńco,
bardzo prosimy o udzielenie nam wsparcia finansowego, dzięki któremu będziemy mogli profesjonalnie realizować materiały reportażowe i wywiady plenerowe. Do tej pory przygotowujemy relacje i wywiady plenerowe na pożyczonym sprzęcie. Chcemy wzbogacić nasz sprzęt o obiektywy, które urozmaicą nagrywane przez nas materiały. Będąc członkiem Global Catholic Network mamy także ten przywilej mówienia o życiu Kościoła w Polsce także w innych krajach. Pokażmy siłę naszego Kościoła, bądźmy dla innych znakiem umocnienia w wierze.

Za tę kwotę uda nam się zrealizować poprzednie cele (JESZCZE WIĘCEJ DLA WAS I BOGA, PROFESJONALNE STUDIO, NOWY APARAT) oraz kupić obiektywy:
Olympus 40-150 mm f/2,8
Olympus 7-14mm f/2,8

JESZCZE WIĘCEJ DLA WAS I BOGA

2 000 zł

100%

osiągnięto

cel osiągnięty!

Kościół w Polsce żyje – organizowanych jest wiele wydarzeń, które gromadzą wielu katolików. Jako zespół EWTN Polska chcemy mówić głośno o tych pięknych, niekiedy mało znanych wydarzeniach. Będąc członkiem Global Catholic Network mamy także ten przywilej mówienia o życiu Kościoła w Polsce także w innych krajach. Do tej pory przygotowujemy relacje i wywiady plenerowe na pożyczonym sprzęcie. Aby móc nadal je tworzyć, potrzebujemy mieć taki sprzęt na stałe. Reportaż w plenerze umożliwią nam: przenośny mikser audio, lampy Yongnuo, baterie i ładowarki do lamp, baterie do aparatów. Pokażmy siłę naszego Kościoła, bądźmy dla innych znakiem umocnienia w wierze.

Za tę kwotę kupimy:
Behringer X AIR 12
dwie lampy Yongnuo 600
baterie i ładowarki do lamp
dodatkowe baterie do naszych aparatów

Zostań Patronem
Najnowsi Patroni